نقد ابزار Shade Finder Cult Beauty’s MatchMe Foundation: افکار صادقانه ما

[ad_1]

هیچ تفریحی بهتر از آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های مبهم در زمینه زیبایی از راحتی خانه خود وجود ندارد. با این اوصاف ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای یک سیستم صورت جدید در خانه یا جفت صاف کننده موی مزاحم وجود ندارد ، فقط برای فهمیدن اینکه آنها در واقع * م workثر نیستند.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را می بیند همه کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

یازده محصول جدید ویرایشگر زیبایی GLAMOUR می خواهد شما راجع به آن اطلاعاتی کسب کنید (از جمله بسته بندی ناخن های جدید Ciaté و آخرین راه اندازی * شگفت انگیز * Fented Skin)

بله ، ما مشغول امتحان کردن همه جنون های زیبایی ناامیدکننده و شگفت انگیز برای استفاده از اینترنت (بخوانید: TikTok) توسط طوفان بودیم – از BaByliss ‘Hydro Fusion Air Styler (برس هوای داغ چرخشی رویاها) تا CurrentBody’s Skin LED دقیق و تهویه هوا بدون زرد Fanola. اینها محصولی است که هر influencer / gen-Z beauty slueth / ویرایشگر زیبایی در اینترنت درباره آنها صحبت می کند – اما اینکه می خواهید قبل از جدا شدن از پول خود در مورد آن اطمینان داشته باشید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما اولین کار آنها را انجام می دهیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و اطمینان می دهیم که در کالاهایی سرمایه گذاری می کنید واقعاً کار کردن چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

پد های آرایشی قابل استفاده مجدد به تمیز نگه داشتن پوست (و کره زمین) شما کمک می کنند – این موارد مورد علاقه ما هستند

در GLAMOR Tries این هفته ، دستیار رسانه های اجتماعی ، لوکا وتربی-متیوز ، ابزار سایه یاب پایه و اساس Cult Beauty را آزمایش کرد که قبل از پیشنهاد بهترین پایه برای شما ، یک سری سوال در مورد پوست و رنگ پوست از شما می پرسد.

الآن امتحانش کن

“من احساس می کنم این ابزار واقعاً مورد نیاز است ، زیرا حتی اگر احساس می شود که ما به حالت عادی برگشته ایم و فروشگاه ها باز هستند ، که عالی است ، شما هنوز هم نمی توانید چیزی را تعویض کنید. شما هنوز هم نمی توانید چیزی را امتحان کنید قبل از خرید ، آرایش هوشمندانه است ، بنابراین در خانه و یافتن اینکه همه چیز رنگ مناسبی برای شما نیست و سپس تلاش برای بازگرداندن آنها و بلا بلا ، آزمایش و خطای زیادی وجود دارد. ” می گوید لوکا.

وی ادامه می دهد که چقدر هیجان زده است و می بیند که آیا ابزار MatchMe کار خوبی در یافتن سایه مناسب از خانه خودش انجام می دهد یا خیر. “تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که به برخی از س answerالات پاسخ دهید و یک عکس بارگذاری کنید – که من به شما نشان خواهم داد زیرا قبلاً آن را انجام داده ام – و سپس ما خواهیم دید که آیا این پایه ها برای من مناسب است یا خیر.”

لوکا نشان می دهد که چگونه ابزار Cult Beauty’s MatchMe کار می کند و س questionsالاتی که می پرسد قبل از فاش کردن لیست نهایی پایه ها (و سایه ها) که توصیه می کند. “دو بنیادی که می خواهم امتحان کنم ، Milk Makeup Blur Liquid Matte Matte Foundation در Medium Tan است ، که یک پایه کاملاً پوششی است و سپس Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter در سایه Six Dark Tan ، که بیشتر از یک پوشش نور متوسط. ” لوکا می گوید ، دو محصول را بالا نگه داشته است.


الان بخرش


الان بخرش

“بیرون از خفاش فکر می کنم یکی از شارلوت تیلبری برای من کمی تاریک به نظر می رسد ، اما ما خواهیم دید.” لوکا مایع Milk Makeup Blur Liquid را در سمت چپ صورت و فیلتر شکننده بدون نقص هالیوود Charlotte Tilbury را در سمت راست خود قرار می دهد. او اجازه می دهد تا قبل از صدور حکم نهایی در پوست او قرار بگیرند و به آنها زمان می دهد تا اکسید شوند: “من فکر می کنم که ترکیب شیر Milk برای من خیلی کمی زرد شده است – اما از نظر رنگ پوست مطابقت ندارد. شارلوت تیلبری ، متأسفم ، من فکر می کردم که در بطری هوا خیلی تاریک است اما خدایان بنیاد ساکت کرده اند و ثابت کرده اند که اشتباه کاملاً مطابقت دارد. من عجب شعله ور شدم ، وای. “

“همه چیز ، من بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام.” می گوید لوکا. “این یک فرآیند بسیار سریع بود – اگر چنین شد 30 ثانیه طول کشید – و ما در اینجا با یک مسابقه عالی روبرو هستیم! و من حتی از این طرف عصبانی نیستم.” لوکا می گوید با استفاده از پایه آرایشی Milk به کنار صورت خود اشاره می کند.

آیا به MatchMe Foundation Shade Finder Tool اجازه می دهید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

لورا مرسیه در حال راه اندازی مجدد نمادین روغن مرطوب کننده رنگی و نمادین خود برای پاسخگویی به تمام رنگ های پوست است و اینها افکار صادقانه ما هستند

در همین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید وجود دارد. خرید خوش بگذرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>