نقد و بررسی رنگ پوست برای رفع تیرگی Fenty Beauty Eaze Drop

[ad_1]

ریحانا به جز موسیقی همه چیز را منتشر کرده است ، اما زیبایی واقعی در همه ما هنوز واقعاً سپاسگزار است! Rih Rih درگیر ساخت Fenty Beauty و ایجاد اخلال در صنعت زیبایی در یک زمان بوده است. چندی پیش ما بر روی پایه پودر نرم مات Pro Filt’r نگاه داشتیم که می تواند چرب ترین پوست مات ، MATTE را حفظ کند و می تواند کانسیلر شما را تنظیم کند بدون اینکه چهره شما دارای گرد و خاک باشد.

همه چیز را متوقف کنید: جدیدترین پایه پودر Fenty Beauty به تازگی راه اندازی شده است ، بنابراین ما آن را آزمایش کردیم

امروز او یک راه اندازی غافلگیرانه از رنگ پوست Fenty Beauty Eaze Drop ، 25 پوند در Boots و Harvey Nichols در دسترس داشت. این یک مارک است ، زیرا دو محصول اصلی دیگر از مجموعه Pro Filt’r پوشش متوسط ​​تا کامل دارند. با این حال ، به روشی کاملاً انحصاری ، فنتی یک محصول بی نظیر طبیعی ایجاد کرده است که به سختی برای کسانی که پوست حساس دارند ، پایان می یابد. کسانی که به سادگی پوشش نور را ترجیح می دهند. یا کسانی که بیش از حد توسط بنیادهای cakey مرعوب شده اند. آرایش “بدون آرایش” تیم برای درمان است.

این محصول هنوز هم از لباس های بلند امضا F Fenti برخوردار است اما در فرمول سبک هوا وجود دارد که ادعا می کند شما را با چشم غیر مسلح طبیعی و بی عیب احساس می کند. این مارک همچنین به مانترا “زیبایی برای همه” خود متعهد مانده است و 25 سایه انعطاف پذیر را در اختیار ما قرار می دهد که تمام 50 سایه دامنه Pro Filt’r آنها را پوشش می دهد. در مورد این علم ، آن را با هیالورونات سدیم فرموله کرده اند ، که ماده ای است که باعث می شود پوست نرم ، صاف ، مرطوب و چسبناک نباشد. همچنین غیر کمدوژنیک است که موسیقی برای گوش های فوبیای فوب است زیرا منافذ پوست را مسدود نمی کند و بافت سبک آن از ایجاد یا نشست بین خطوط ریز جلوگیری می کند.

بنابراین اجتناب ناپذیر بود که می توانستیم آن را امتحان کنیم. در اینجا پنج حکم افراد آورده شده است.

محصول:


الان بخرش

بررسی ها:

شی مامونا ، دستیار زیبایی و ویژگی های GLAMOUR
سایه:
20


رنگ پوست … اشکالی ندارد. من قطعاً یکی از اعضای مغرور قبیله آرایش “بدون آرایش” هستم ، اما از ایده رنگهای پوستی ناامید شده ام که حتی می تواند لکه های کم رنگ را نیز بپوشاند. بعلاوه ، تهیه فرمولهای سبک برای رنگهای پوست عمیق که گچ سفید بر جای نمی گذارد. من فقط آنها را کمی بی فایده می دانم ، به دلیل نداشتن کلمه بهتر. با این حال ، فنتی بیوتی مدت زیادی است که بر دامنه فراگیری پایگاه ها تسلط دارد ، بنابراین من احساس خوش بینی می کردم.

اولاً ، من عاشق طراحی بطری جمع و جور هستم ، مناسب کلاچ است و اپلیکیشن قطره ای به من اجازه می دهد مقدار مناسبی از پایه را برای ایجاد پوشش مورد نظر خود و جلوگیری از هدر رفت ، قطره قطره کنم. در مورد خود محصول. در اولین سواچ وحشت کردم ، رنگ برای چهره من خیلی سبک به نظر می رسید. با این حال ، به محض اینکه آن را مخلوط کردم ، یکپارچه و مانند پوست به نظر می رسید. وقتی آنها نور را به عنوان هوا گفتند ، منظورشان این بود. مدام فراموش می کردم که آن را پوشیده ام و صورتم را در طول روز می مالم ، اما ساعاتی بعد این کار ثابت ماند.

کاش کمی ضخیم تر بود و خاصیت مرطوب کنندگی بیشتری داشت. البته این همه لکه های من را پوشش نداد ، اما من هم انتظار نداشتم. با این وجود ، قابل ساخت بود ، بنابراین من کمی اضافی دور چشم قرار دادم تا آن تیرگی های مزاحم را پنهان کنم و T-Zone خود را به آرامی برجسته کنم و این تفاوت ایجاد کرد. این یک ضربان کودک با نگهداری کم است. طرفداران پرسیدند ، و عمه ریح ری تحویل داد!

امتیاز: 10/10

سوفی کوکت ، ویرایشگر تجارت GLAMOUR
سایه:
3


من از طرفداران فنتی هستم – Pro Filt’r Instant Retouch Primer و Lip Luminizer در حال حاضر معمول در آرایش من هستند – بنابراین من * واقعاً * هیجان زده شدم که رنگ پوست جدید تار آنها را امتحان کنم. مرطوب کننده های رنگی برای من جز bag اصلی لوازم آرایشی هستند – من محصولی را دوست دارم که پوشش سبک و کمی درخشش داشته باشد – و این پایه همه جعبه ها را تیک می زند.

ایده آل برای زندگی در حال حاضر (باعث می شود چهره شما در Zoom عالی به نظر برسد) اما همچنین خالق کامل پوست تابستانی شبنم برای زندگی پس از 21 ژوئن است ، من دوست داشتم که به نظر می رسد در یک لحظه ظاهر منافذ و خطوط ظریف را به حداقل می رساند. من متوجه شدم که برای ایجاد یک اثر تاری زیبا و دوست داشتنی ، و حتی پس از ساعت ها سایش ، در جای خود باقی ماند. بدون بودجه به نظر من این پوشش نیز قابل ساخت است ، بنابراین وقتی می خواهم آرایش کامل تری برای شب های بیرون (آن ها را به یاد بیاورید) یا ناهار با دوستانم ، حتماً به آن دست خواهم زد. من خیلی طرفدارم

امتیاز: 10/10

با اولا ، خالق محتوا ، درخشید
سایه:
24


این یک پایه سبک “پوست شما اما بهتر” است که در پوست ذوب می شود و یک پایان آماده برای اینستاگرام برای شما ایجاد می کند. فیلتر کجا ؟! من آن را با قلم مو استفاده کردم – انگشتان دست عالی هستند اما اکریلیک های طولانی دارم – و به راحتی با پوست من مخلوط شد. من گاهی اوقات می دانم که پایه ها می توانند من را یک بعدی و مسطح بنظر بیاورند اما این امر همچنان باعث می شود که حالت شبنم و درخششی نرم داشته باشم.

ضروری! من همه چیز در مورد پوست مرطوب ، طبیعی و گران قیمت هستم و این به دستیابی به این ظاهر کمک می کند. همچنین احساس بی وزنی می کند بنابراین من از پوشیدن این لباس در تابستان که پسر شخصی را اغوا می کنم بسیار هیجان زده هستم. دامنه فونداسیون بسیار گسترده است – البته ، این Fenty Beauty است – بنابراین ما دیوهای پوست عمیق تر می توانیم سایه های مناسب را برای افزایش زیبایی الاغ بد خود پیدا کنیم! با توجه به اینکه من کسی نیستم که اغلب از پایه استفاده کند ، فراموش کردم که حتی آن را نیز داشته ام ، در مجموع ، علائم برتر از من!

امتیاز: 10/10

الان بخرش

Sneha Alexander ، هنرمند و نویسنده
سایه:
11


به عنوان کسی که عاشق آرایش با ماندگاری کم است ، این محصول احساس یک رویا می کند. کاربرد نوک قطره ای به شما امکان می دهد بدون نیاز به برس ، Skin Tint را مستقیماً به داخل پوست صاف کنید. نتیجه ظاهری شبنم و بدون آرایش است که رنگ پوست و تاریکی زیر چشم من را کاملاً یکنواخت می کند. من همچنین با توجه به احساس سبک بودن محصول و دوام آن تعجب کردم.

پس از آزمایش دو سایه (10 و 11) ، من 11 را انتخاب کردم. علی رغم اینکه کمی تیره تر از پوست طبیعی زمستانی ام بود ، محصول کاملاً مات و مات شد. من از نورپردازی خوشم آمد اما احساس کردم – اگر به دنبال پوشاندن لکه ها و نه حتی رنگ پوست خود هستم – ممکن است محصولی برای من نباشد. با این حال ، با آمدن بهار و نوید پیک نیک در آفتاب ، این قطعاً محصول عالی من برای درخشش آسان و شبنم خواهد بود!

امتیاز: 10/10

Ali Pantony ، همیار مستقل GLAMOUR
سایه:
10


می توانم بگویم که نگرانی های اصلی پوستی من در جایی بین حلقه های تیره قرار دارد که به نظر می رسد هر زنی روی کره زمین از آن شکایت دارد و رنگ آن کمی ناهموار است. پوست من کاملاً لکه دار است که اغلب رنگدانه ای به جا می گذارد ، بنابراین من تمایل ندارم سراغ پایه های سنگین یا مخفی کننده هایی بروم که می توانند منافذ پوست را مسدود کنند. همانطور که گفته شد ، من معمولاً می خواهم کمی بیشتر از یک مرطوب کننده رنگی پوشش دهی کنم.

همان جایی است که رنگ پوست Ferate’s Eaze Drop Blurring Skin ظاهر می شود – این مواد سطح عالی برای پوشش درست است. این اساساً گلدیلاک آرایش صورت است. قرمزی ، نقص و سیاهی دور من کاملاً مبدل بود ، اما بدون ایجاد لک و انسداد منافذ ، و فرمول مخملی و مات کننده شما را براق و لطیف می کند. در اصل پوست شما ، اما بهتر است. من این را تمام تابستان می پوشم.

امتیاز: 10/10

sheimamona

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>