نقد و بررسی قلم سفید کننده دندان Kendall Jenner مراقبت از دهان و دندان

[ad_1]

محصول

مراقبت از دهان و دندان ، قلم سفیدکننده دندان کندال جنر ، 19.99 پوند ، زیبایی کیش


الان بخرش

هایپ

راستش ، چه کسی دندان سفیدتر نمی خواهد؟ خواه از طریق کیت های سفیدکننده در خانه ، نوارها یا مسیر طبیعی تر (hiya ، روغن نارگیل) به آنها برسید ، یک جفت سفید مروارید خیره کننده می تواند برای اعتماد به نفس شما شگفت انگیز باشد.

چگونه می توان با کمک کمی از یک دندانپزشک برتر ، دندان های خود را با خیال راحت در خانه سفید کرد

به همین دلیل بود که وقتی شنیدم کندال جنر قلم سفیدکننده دندان راه اندازی کرده است ، به همان اندازه کنجکاو شدم و مردد شدم. کارداشیان نام خود را به بسیار از چیزهای مختلف اما با تمایل به رویکرد طبیعی تر به زیبایی ، من مطمئن بودم که پروژه ای از Kendall بسیار دست و پا گیر بیشتر از کیت های کانتور آماده Insta Kylie ، احساسات من خواهد بود.

من دستگاه سفیدکننده دندان در خانه را که کارداشیانز قسم خورده ام امتحان کردم ، بنابراین آیا این مطابق با هیاهوی تبلیغاتی مطابقت داشت؟

این قلم سفید کننده مفید نویدبخش فوری دندان ها است و روی لکه های سخت کار می کند تا لبخند سفیدتری را با گذشت زمان نشان دهد. این یک فرمول 100٪ وگان است که دارای عطر و طعم نعناع وانیلی برای شادابی ماندگار است ، در حالی که اکسیر III ماه – که توسط کندال سرپرستی شده است – از ترکیبی از روغن اسطوخودوس ، عصاره میوه توت فرنگی و عصاره گل انگور برای روشن شدن دندان استفاده می کند.

آیا باید دندانهایمان را تمیز و مسواک بزنیم تا دهان تمیزتر و لبخندی خیره کننده داشته باشیم؟

این کلاغ علاوه بر اینکه وگان ، بی رحمی و عاری از عطر و طعم SLS / SLES ، پارابن و مصنوعی است ، از زاویه خیرخواهانه خوبی نیز برخوردار است. مون از طریق مشارکت خود با عملیات لبخند از خیریه برای ارائه روشهای جراحی ایمن و غیرممکن برای کودکان متولد شده با شکاف لب و کام پشتیبانی می کند. یکی خوب ، کنی.

داور

بیانکا لندن ، مدیر وب سایت

زیبایی زیستی

من از یک لبخند سفید مأیوس هستم اما چندین تلاش ناموفق با کیت های سفیدکننده در خانه و قرار ملاقات حرفه ای برای سفید کردن دندان ها که باعث اشک ریختن من شد (نمایش دندان های حساس) لبخند زردرنگی را برای من ایجاد کرده است. گرایش من به قهوه و شراب نیز به درد من نمی خورد. من به دنبال چیزی آسان ، بدون درد و طبیعی م effectiveثر بودم.

باز بینی

در مرحله اول ، این پسر ماهر بسیار سریع و راحت است ، و آن را برای افراد در حال حرکت یا کسانی که مرتبا مسافرت می کنند ایده آل می کند.

دستورالعمل ها به من می گویند درپوش را بردارم و روی دکمه انتهای قلم کلیک کنم تا زمانی که ژل سفید کننده توزیع شود. مردم این احساس یک عمر را دارند اما صبر یک فضیلت است.


بعد ، به من گفته می شود که لبخند بزنم و یک لایه نازک روی دندانهایم بزنم ، سپس 30 ثانیه صبر کنم تا دهان را ببندی. در این مرحله است ، دندان های من کمی حساس می شوند اما در مقایسه با قرار ملاقات با دندانپزشک هیچ چیز نیست و فقط چند ثانیه طول می کشد.

این فرمول با خاصیت “Elixir III” تطبیق می شود – که توسط کندال از ترکیبی از آنتی اکسیدان های باورنکردنی از جمله روغن اسطوخودوس ، عصاره توت فرنگی و عصاره گل عسل پیچیده شده است – و طعم آن بسیار خوب است.

اینها بهترین نوارهای سفیدکننده دندان برای لبخند خیره کننده و بدون دردسر هستند

به شما گفته می شود حدود 10-30 دقیقه قبل از خوردن یا نوشیدن صبر کنید ، بنابراین قطعاً بهتر است قبل از خواب استفاده شود.

می توانید دو بار در روز و به مدت دو هفته از آن استفاده کنید. من 10 روز در هستم و پس از استفاده از آن فقط سه بار در هفته ، می توانم تفاوت محسوسی را مشاهده کنم. این هیچ چیز چشمگیری نیست – و خوشبختانه از “اثر TOWIE” دور است – اما من تحت تأثیر قرار گرفته ام. قطعاً پایداری خواهم کرد و امیدوارم لبخندم حتی سبکتر شود. در نهایت ، برای یک قلم 20 پوندی که گیاهخوار است ، فاقد قساوت است و مانند آخرین قرار ملاقات با دندانهایم اشک نمی ریزد ، نمی توانم شکایت کنم.

امتیاز: 7/10

چگونه می توان با کمک کمی از یک دندانپزشک برتر ، دندان های خود را با خیال راحت در خانه سفید کرد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>