نقد و بررسی ماسک تحریک عضله برقی FaceGym Medi Lift: افکار صادقانه سردبیر ما


هیچ تفریحی بهتر از آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های مبهم در زمینه زیبایی از راحتی خانه خود وجود ندارد. با این اوصاف ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای یک سیستم صورت جدید در خانه یا جفت صاف کننده موی مزاحم وجود ندارد ، فقط برای فهمیدن اینکه آنها در واقع * م workثر نیستند.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را مشاهده می کند تمام کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

این کرم خاویار لاکورا با قیمت 6.99 پوند از شرکت Aldi هر دقیقه به فروش می رسد ، بنابراین چه خبر از اعتیاد به مواد مخدر است؟

بله ، ما مشغول امتحان کردن همه جنون های زیبایی ناامیدکننده و شگفت انگیز برای استفاده از اینترنت (بخوانید TikTok) توسط طوفان بودیم – از BaByliss ‘Hydro Fusion Air Styler (برس چرخان هوای گرم رویاها) تا CurrentBody’s Skin LED Precision و تهویه هوا بدون زرد Fanola. اینها محصولی است که هر influencer / gen-Z beauty slueth / ویرایشگر زیبایی در اینترنت درباره آنها صحبت می کند – اما اینکه می خواهید قبل از جدا شدن از پول خود در مورد آن مطمئن باشید

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما در اولین کار آنها هستیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و اطمینان می دهیم که در محصولی سرمایه گذاری می کنید واقعاً کار کردن چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

از AHA ها گرفته تا اسید گلیکولیک: لایه بردارهای شیمیایی صورت در خانه بهترین چیز بعدی برای صورت حرفه ای است. این چرا …

در GLAMOR Tries این هفته ، سردبیر ما ، دبورا جوزف ، آزمایش کرد Medi Lift FaceGym – یک ماسک تحریک عضلانی الکتریکی (EMS) که گونه ها و پایین صورت را هدف قرار می دهد ، به فعال سازی ، سفت شدن و تنش پوست کمک می کند.


اکنون آن را بخرید: Net-A-Porter اکنون آن را خریداری کنید: Facegym

“این احمقانه ترین کاری است که من به نام زیبایی انجام داده ام ، رک و پوست کنده.” می گوید دبورا ، ماسک را روی صورتش می گذارد. “این سه گزینه مختلف برای صورت ده دقیقه ای دارد بنابراین من باید اینجا را فشار دهم تا بنفش شود.” او به سه دکمه روی هر گونه اشاره می کند.

دبورا هر دو طرف را روشن می کند و ماسک بلافاصله شروع به کار می کند. “احساس می شود الکترودهایی در صورت من وجود دارد! سطح شدت متفاوتی وجود دارد ، بنابراین شما می توانید صورت یا فک خود را کامل کار کنید ، بنابراین سبک ترین را شروع کنید و پس از آن که عادت کردید می توانید آن را یک درجه بالا ببرید. من امیدوارم که بتواند در اطراف استخوان های گونه من مجسمه سازی کند. “

دبورا پس از اجازه ده دقیقه کار ، نتایج را فاش می کند. “چهره من احساس ماساژ می کند اما مطمئن نیستم که تفاوتی را می بینم. مطمئن نیستم که به درستی این کار را انجام داده ام ، این ساده ترین کار نیست ، بنابراین احساس می کنم به چند مورد دیگر احتیاج دارم. بسیار سرگرم کننده است و من شخصاً به استودیوی FaceGym رفته ام و این باورنکردنی بود ، بنابراین اگر بتوانم حتی 50٪ از این نتایج را از خانه بگیرم ، بسیار عالی است. “

اکنون آن را بخرید: Net-A-Porter

آیا به Medi Lift اجازه می دهید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید ، آورده شده است. خرید خوش بگذرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>