نقد و بررسی ماسک خواب ضد چروک دکتر هریس: اندیشه های صادقانه سردبیر ما

[ad_1]

هیچ تفریحی بهتر از آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های شگفت انگیز در زمینه زیبایی از راحتی خانه خود وجود ندارد. با این اوصاف ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای خرید سیستم جدید صورت در خانه یا جفت صاف کننده موی مزاحم وجود ندارد ، فقط برای فهمیدن اینکه آنها در واقع * کارایی ندارند.

وارد GLAMOR سعی می کند: سری هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را می بیند همه کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

بهترین چشمه های آب پا برای خیساندن لک های بدن و رسیدن به پدیکور در سطح سالن از خانه خود

بله ، ما مشغول امتحان کردن همه جنون های زیبایی ناامیدکننده و شگفت انگیز برای استفاده از اینترنت (بخوانید: TikTok) توسط طوفان بودیم – از BaByliss ‘Hydro Fusion Air Styler (برس چرخان هوای گرم رویاها) تا CurrentBody’s Skin LED Precision و تهویه هوا بدون زرد Fanola. اینها محصولی است که هر influencer / gen-Z beauty slueth / ویرایشگر زیبایی در اینترنت درباره آنها صحبت می کند – اما اینکه می خواهید قبل از جدا شدن از پول خود در مورد آن اطمینان داشته باشید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما اولین کار آنها را انجام می دهیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و اطمینان می دهیم که در کالاهایی سرمایه گذاری می کنید واقعاً کار کردن چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

از بین صدها کرم دور چشم ، این 15 ماده ای هستند که * در واقع * کار می کنند

در GLAMOR Tries این هفته ، سردبیر دبورا جوزف ، ماسک خواب ضد چروک دکتر هریس را از بدن فعلی آزمایش کرد. لحظه eureka پشت ماسک زمانی اتفاق افتاد که دکتر هریس در حال پرواز طولانی بود و در حالی که ماسک خواب خود را پوشیده بود ، اخم کرد – بنابراین او طراحی ضد چروک را ایجاد کرد تا چین و چروک ها را متوقف کند و به آرامش کمک کند. این ماسک از نقاط سیلیکونی برای تحریک گیرنده های مکانیکی (انتهای اعصاب ریز صورت شما) استفاده می کند که باعث شل شدن عضلات و جلوگیری از چین و چروک می شود.


الان بخرش

“این ماسک کوچک ، که به نظر می رسد یک ماسک خواب معمولی است ، با این تفاوت که از داخل آن دارای گل میخ های کوچک است ، ظاهرا 64٪ از چین و چروک های من می کاهد. من فقط باید 15 دقیقه از آن استفاده کنم و نه تنها کاهش در چین و چروک های اطراف پیشانی و چشم هایم ، اما همچنین یک تجربه آرامش خاطر را تجربه خواهم کرد. “

او ماسک را بالا نگه داشته ، سیلیکون را از داخل نشان می دهد ، “این به انتهای عصب کمک می کند تا حالت آرام تری ایجاد کند و ظاهرا چین و چروک ها را کاهش دهد. من کمی شک دارم – دروغ نمی گویم – زیرا همه زیبایی را امتحان کرده ام درمان ها در زندگی من ، اگرچه کمک می کنند ، به طور معمول کاهش چین و چروک ها ماه ها طول می کشد. به طور کلی می گویم بوتاکس تنها کاری است که شخصاً این کار را برای من انجام داده است ، گرچه حدود 9 ماه است که آن را ندارم من در حرکت کامل هستم و می توانم این را به درستی آزمایش کنم. “

دبورا ماسک را روی آن گذاشته و به مدت 15 دقیقه کامل می پوشد و به این وسیله می تواند سیستم عصبی خودکار را تحریک کرده و بدن را کاملاً آرام کند.


او ماسک را برداشته و نتایجش را فاش می کند ، “من کارم تمام شد ، من 15 دقیقه وقت گذاشتم و تمام شد بنابراین آرامش بخش. شما چی فکر میکنید؟ آیا می توانید هیچ تفاوتی در پوست من مشاهده کنید ، آیا این نرمتر و کمتر چین دار به نظر می رسد؟ من فکر می کنم من قطعاً چهره تازه تر به نظر برسید! فکر می کنم کمتر خسته به نظر می رسم و مطمئناً احساس آرامش می کنم. من امشب می خواهم دوباره به آن فرصت بدهم و با آن بخوابم و ببینم که صبح چه حسی دارم. یک چیز مطمئناً است ، اگر امسال یا سال دیگر فرار کنم این را در هواپیما می پوشم. شما می توانید نقاط فشار را احساس کنید و آنها شما را مجبور می کنند که چشمان خود را ببندید و آرام باشید که احساس خوبی است. من این شست را بالا می دهم. “

آیا ماسک خواب ضد چروک را هدیه می دهید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

17 بهترین ماسک خواب برای آن مهمترین زیبایی زیبایی – زیرا آن طلوع های آفتاب در حال بازی نیستند

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید ، آورده شده است. خرید خوش بگذرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>