نقد و بررسی Styler Air BaByliss Hydro Fusion: افکار صادقانه ما

[ad_1]

گذرگاهی بهتر از آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های شگفت انگیز در زمینه زیبایی از راحتی خانه خود وجود ندارد. با این حال ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای یک سیستم صورت جدید در خانه یا جفت صاف کننده موی مزاحم وجود ندارد ، فقط برای فهمیدن اینکه آنها در واقع * م workثر نیستند.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را مشاهده می کند تمام کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

پنج محصول آرایشی مقدس به همه دوستانم توصیه می کنم (و نحوه تخفیف 15٪ با هر کد تخفیف Feel Unique)

بله ، ما مشغول امتحان کردن همه جنون های حساس و حیرت انگیز زیبایی برای استفاده از اینترنت (بخوانید TikTok) توسط طوفان بودیم – از درمان ماسک هوشمند UFO 2 FOREO (یک ماسک صورت LED با تفاوت) تا سلام روز Toni & Guy! Crimper Secret Volumising Crimper and KVD Beauty’s Good Apple Skin Perfecting Foundation Balm. اینها محصولی است که هر influencer / gen-Z beauty slueth / ویرایشگر زیبایی در اینترنت درباره آنها صحبت می کند – اما اینکه می خواهید قبل از جدا شدن از پول خود در مورد آن اطمینان داشته باشید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما اولین کار آنها را انجام می دهیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و اطمینان می دهیم که در کالاهایی سرمایه گذاری می کنید واقعاً کار کردن چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

بهترین برس های هوای گرم برای دستیابی به سشوار بدون وز و وز در خانه (و تعداد زیادی از آنها با rn تخفیف دارند)

در GLAMOR Tries این هفته ، Beauty Editor Lottie Winter از محبوبترین مدل BaByliss Hydro Fusion Air Styler ، یک برس هوای گرم که اخیراً در ASOS فروخته شده است ، آزمایش کرد. نه تنها این ابزار یک ظاهر طراحی شده است چکه کردن جذابیت shelfie به لطف این رنگ آبی بسیار پودری ، اما از یک سیستم یونی دوگانه متعادل کننده رطوبت استفاده می کند که یون های مثبت و منفی را برای آبرسانی به مو ترکیب می کند ، پروازهای شما را از بین می برد و حالت را زیبا می کند. فراموش کنید که پس از استفاده از این برس هوای گرم چرخان ، مو آسیب دیده است – در عوض ، BaByliss قول می دهد که ابریشمی ، نرم ، براق و حالت دهنده باقی می ماند. اما آیا این مطابق با هیاهو بود؟


الان بخرش

لوتی گفت: “من سرانجام موفق شدم وارد سالن شوم ، موهایم کوتاه شد ؛ کمی بالایگی داشتم … عالی بود! و من تصمیم گرفتم لحظه لحظه پرده های پرده ای بگیرم.” “احساس خوبی نسبت به تصمیم گیری برای داشتن موهای زائد … خیلی طولانی نیست بنابراین هیچ چیز خیلی جدی نیست. اما من واقعاً نمی دانم که چگونه موهایم را در بهترین موها حالت دهم ، چه رسد به این وضعیت جدید. بنابراین من به امید اینکه این [the BaByliss Hydro Fusion Air Styler] قادر به کمک خواهد بود. “

“این اساساً یک برس داغ دوار است. اکنون ، وقتی آن را روشن کردم ، می توانم آن را در هر دو جهت بچرخانم ، بنابراین می توانم حلقه را کنترل کنم ، و این فقط یک خشکشویی بزرگ به من خواهد داد.”

لوتی توضیح می دهد که استفاده از آن بسیار آسان است – و نیازی نیست که به مهارت “چرخاندن مچ دست” که همه آرایشگران حرفه ای مو برای رسیدن به فرهایی که دنبال آنها هستید ، تسلط داشته باشید. با فشار دکمه ، برس تمام پیچ و تاب را برای شما انجام می دهد. و نکته برتر: هنگامی که به بالای سر خود رسیدید ، دکمه را رها کنید ، در غیر این صورت فقط ادامه می دهد.

حکم؟ “این حدود ده دقیقه طول کشید ، و اگرچه موهای من از جلو کاملا خشک بود اما در پشت و ریشه های آن بسیار مرطوب بود. و من واقعاً در این مورد! “

الان بخرش

GLAMOR Tries: ما بنیاد KVD Good Apple Skter-Perfecting Foundation TikTok’ers را برای اینکه وحشیانه عمل می کنیم ، آزمایش کردیم و وقتی آنها گفتند پس از “یک بار کشیدن” قلاب شده اند ، آنها بازی نمی کردند

آیا به BaByliss Hydro Fusion Air Styler اجازه می دهید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید ، آورده شده است. خرید خوش بگذرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>