نقد و بررسی Theragun: آیا یک Theragun ارزش آن را دارد؟

[ad_1]

وقتی وسیله ای مانند Theragun ویروسی می شود ، ما دوست داریم تا آنجا که ممکن است عملگرا بمانیم. مطمئناً ، برخی از پرتاب های ویروسی انجام می شوند خوب ارزش هیجان آنها را دارد (به عنوان مثال Dyson Airwrap در دنیای مدل سازی مو یا ماسک صورت Boost LED The Light Salon’s در دنیای مراقبت از پوست). اما دیگران ، خوب … نیستند. بنابراین – به نام صرف هزینه هوشمندانه ، معمولاً ارزش این را دارد که از جدا شدن از سکه های خود صرف نظر کنید تا زمانی که بدانید گجت مورد نظر واقعاً خوب است.

این روشی است که ما برای Theragun در پیش گرفته ایم – اسلحه ماساژ با فن آوری بالا که دیر وقت دنیای تناسب اندام را به سختی می برد. ما کارها را کند انجام داده ایم. واقعاً آهسته. تدریجی. این نام تجاری در واقع در سال 2016 راه اندازی شد ، اگرچه آنها اخیراً در پاسخ به راه اندازی سایر موارد تناسب اندام خود – از جمله Wave Roller ، Wave Duo و 75 پوند تناسب اندام – به Therabody تغییر نام داده اند. با استفاده از وسواس یک نسل در زمینه سلامتی و ریکاوری ، Theragun در مجموعه تجهیزات بدنسازی در خانه مربیان شخصی ، تأثیرگذار بر تناسب اندام و ورزشکاران یکی از موارد ضروری است. چرا؟ ظاهراً سرمایه گذاری در یک مورد مانند سرمایه گذاری یک ماساژور شخصی و قابل حمل بعد از تمرین است: Theragun به تسکین درد کمک می کند ، عضلات سفت را آرام می کند و از طریق ارتعاشات به بافت عمیق استرس را آزاد می کند.

اما در (در برخی موارد) تقریباً پوند 500 پوند ، ما می خواستیم به Theragun a بدهیم واقعاً خوب قبل از اینکه در موردش غر بزنم و این که ما داریم. در اینجا کامل ما است بررسی Theragun، با همه آنچه شما باید در مورد اسلحه های ماساژور مورد جستجو در آن لحظه بدانید.

خرید Therabody

سردبیران دردناک و شیفته تناسب اندام ما بهترین اسلحه های ماساژ را آزمایش کرده و آزمایش کرده اند تا بفهمند کدام یک * در واقع * کار می کنند

تراگون با عضلات چه می کند؟

ورزش می تواند صدمه بزند. اگر در حین قفل کردن یکی دو تمرین در خانه انجام داده باشید ، این را می دانید خوب. اما همچنین می تواند کل روز پشت میز خود بنشینید (به خصوص اگر صندلی میز مناسب ندارید). چه بخواهیم ورزش کنیم و چه نکنیم ، همه درد می کشیم. با این حال از ماساژور برای ماساژ کامل بدن در منطقه بازدید می کنید. عادت گران و غیرواقعی است. Enter: Theragun ، که به شما کمک می کند تا بهبودی خود را در داخل بدن انجام دهید.

توسعه یافته توسط دکتر جیسون ورسلند ، متخصص عمل جراحی پس از آنکه پس از یک تصادف با موتور سیکلت دچار درد عمیق در بافت شد ، عضله درمانی کوبه ای برای تسکین درد و دردها. این زمانی است که انفجار سریع فشار روی بافت عضلانی وارد می شود – چه در قسمت پشت ، شانه ها یا پاها. این ارتعاشات باعث آزاد شدن گره های عضلانی می شود که علت اصلی درد و دردها است. عضله درمانی کوبه ای می تواند به لایه های عمیق تری از بافت عضلانی برسد از غلتک کف یا دست انسان ، به این معنی که دارای چندین مزیت مانند جلوگیری از تاخیر در شروع درد عضلات ، بهبود انعطاف پذیری و جریان بهتر لنفاوی است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که دستگاه خود را روشن کرده و ناحیه ای را که بزرگترین مشکل را برای شما ایجاد می کند ماساژ دهید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

دستگاه های Theragun دارای پیوست های مختلفی هستند که به شما امکان می دهند درمان خود را متمرکز کنید. می توانید سر اسلحه ماساژ را با هم مخلوط کنید تا بهترین نتیجه را برای شما بدست آورید. به عنوان مثال ، اتصال پیچی استاندارد بهترین روش مناسب برای استفاده بعد از تمرین و در تمام گروه های عضلانی است. ضمیمه Wedge برای تیغه های شانه طراحی شده است ، در حالی که اتصالات چنگال شکل برای گردن و ستون فقرات بهترین است. و کل روند به طور جدی آرامش بخش است.

خرید Therabody

انواع مختلف تراگون چیست؟

اکنون چهار دستگاه مختلف ضربه ای Theragun در دسترس است: PRO ، Elite ، Prime و Mini. Pro گرانترین است ، در حالی که Theragun Mini ارزانترین – و قابل حمل است. ما اختلافات آنها و تجربیات خود را در مورد هر یک از آنها در پایین صفحه شکسته ایم.

چگونه از Theragun استفاده می کنید؟

اگر قبلاً کاملاً گرم و خنک شده اید ، ممکن است از خود بپرسید که Theragun در کجای ترکیب قرار می گیرد. اما به سادگی به شما کمک می کند تا کارها را به سطح بالاتری برسانید. طبق تحقیقات اخیر Runners World ، اگر اسلحه ماساژ خود را روی عضلاتی که می خواهید در حالت گرم شدن کشیده شود ، بمالید قبل از با کشیدن آنها می توانید در 30 ثانیه دامنه حرکت را 50-80٪ افزایش دهید. چشمگیر ، درست است؟ بعد از تمرین ، آرامش شما را بسیار م extraثرتر می کند – و DOMS های روز بعد را کاهش می دهید.

دستگاه Theragun خود را روشن کنید ، قبل از اینکه آن را روی نقطه مورد نظر خود قرار دهید و بدون فشار اضافی روی پوستتان (لباس یا لباس پوشیده) بلغزانید. این بیت مهم است: نیازی نیست که اسلحه ماساژ را به داخل پوست فشار دهید ، زیرا این کار همه کار را برای شما انجام می دهد. به خصوص سفت است؟ تراگون را بدون اینکه فشار اضافی وارد کنید ، روی آن نقطه معلق نگه دارید.

13 بهترین غلتک کف برای تسکین درد عضلات بعد از تمرین

چند بار باید از Theragun استفاده کنید؟

Therabody توصیه می کند که بسته به نتیجه دلخواه خود ، هر روز دو یا سه بار از دستگاه Theragun خود استفاده کنید. “ما توصیه می کنیم از Theragun خود حداقل 15 ثانیه و حداکثر 2 دقیقه در هر گروه عضلانی استفاده کنید. یک جلسه بدن کامل نباید بیش از 15 دقیقه باشد.”

آیا تراگون می تواند خسارتی ایجاد کند؟

به راحتی ، گرچه نباید از اسلحه ماساژ خود در عضلات کشیده ، رگ به رگ شدن یا آسیب های مربوط به التهاب استفاده کنید. اینها می توانند دردناک باشند ، بنابراین شما به هیچ وجه وسوسه نمی شوید که از Theragun خود روی آنها استفاده کنید. اما به شرطی که باشید ، باید به خاطر داشته باشید که از اسلحه ماساژ برای آسیب دیدگی استفاده می کنید می توان بدترش کن

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

لوبیا را بریزید: آیا یک تراگون ارزش آن را دارد؟

در حالی که گزینه های عالی – و مقرون به صرفه تری – تراگون در بازار وجود دارد ، دستگاه های Theragun این گزینه ها هستند واقعاً خوب هرکدام یک خواب * داشتن * هنگام قفل کردن بود که روی آن ضربه بزنند ، و از نظر طراحی زیبا ، راحت در دست گرفتن و همراه با کیف های دستی مفید ، بنابراین می توانید آنها را با خود ببرید. یک روز

آیا آنها کار می کنند؟ تراگون سه چیز را نوید می دهد: تسکین تنش عضلانی ، کاهش درد و تسریع در دوره های خنک سازی. و من Theragun خود را برای ارائه در هر شمارش پیدا کردم. در مدت زمانی که از دستگاه Theragun استفاده می کردم ، قطعاً * احساس کردم شانه های من شل و سفت تر ، عضلات منعطف تر و DOMS من روز بعد از ورزش کاهش می یابد. من همچنین یک جلسه سریع با Theragun خود قبل از خواب پیدا کردم تا به من کمک کند احساس آرامش و آماده شدن برای یک تلاطم شب خوب کنم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>