نقش مدیر ارشد پرنس هری لندز در استارت آپ دره سیلیکون

[ad_1]

پرنس هری رفته است و یک شغل * مناسب – را در یک شرکت راه اندازی دره سیلیکون پیدا کرده است. این اولین موقعیت رسمی دوک ساسکس در یک شرکت خصوصی از زمان ترک خانواده سلطنتی در سال گذشته خواهد بود. وی پیش از این در ارتش بوده ، از نزدیک با تعدادی از خیریه ها همکاری کرده و از زمان انتقال به آمریکا ، قراردادهای محتوای چند میلیون دلاری را با Spotify و Netflix امضا کرده است.

در برنامه جدید خود ، هری مدیر ارشد تأثیرگذاری سلامت روان BetterUp خواهد بود.

اگر مگان ، با تمام امتیازش ، باور نشود ، چه امیدی برای زنان سیاه پوستی که همچنان در برابر تعصب ، نژادپرستی و زن ستیزی رنج می برند ، وجود دارد؟

BetterUp در حال حاضر 730 میلیون پوند تخمین زده می شود و مربیگری حرفه ای ، یادگیری همهجانبه و مشاوره بهداشت روان را ارائه می دهد.

انتظار می رود که هری در نقش خود ، در تصمیمات استراتژی محصول ، همکاریهای خیرخواهانه و مشاوره در مورد موضوعات مرتبط با سلامت روان کمک کند. الکسی Robichaux ، مدیر عامل شرکت BetterUp ، نقش هری را “معنی دار و گوشتی” توصیف کرد. گفته می شود که هری و الکس از طریق یک دوست مشترک ملاقات کرده اند.

“این در مورد تصدیق آن است [mental health] نه فقط آنچه که برای ما اشتباه است ، بلکه بیشتر در مورد آنچه در طول زندگی برای ما اتفاق افتاده است ، “. هری به گفت مجله ی وال استریت.

“اغلب به دلیل موانع اجتماعی ، مشکلات مالی یا کلاله ، بسیاری از افراد تا زمانی که مجبور نشوند قادر به تمرکز بر سلامت روان خود نیستند. من می خواهم ما از این ایده که شما قبل از اینکه بخواهید کمک کنید ، احساس شکستگی کنید ، دور شویم. “

این دلیل تعجب آور است که مگان مارکل و پسر شاهزاده هری شاهزاده هری شاهزاده مانند پسر عموهایش نیستند

وب سایت BetterUp ، که اکنون هری را در میان کارمندان خود ذکر کرده است ، در مورد دوک می گوید: “او به عنوان یکی از بنیانگذاران Archewell ، بر روی ایجاد تغییرات سیستمیک در تمام جوامع از طریق کارهای غیرانتفاعی و همچنین فعالیت های خلاقانه متمرکز است.

“مأموریت در سراسر آرچول – که در حال حاضر شامل بنیاد Archewell ، Archewell Productions و Archewell Audio است – در پشت این اعتقاد عمیق وجود دارد که دلسوزی نیروی فرهنگی تعیین کننده قرن 21 است.”

در حین که اوایل این ماه با اوپرا وینفری مصاحبه کرد ، هری به او گفت که وقتی او و همسرش مگان مارکل به عنوان کارمندان سلطنتی کنار رفتند ، “از نظر اقتصادی” از خانواده اش جدا شد. وی افزود که پول مادر مادر فقیدش پرنسس دایانا برای وی باقی مانده است و بدون آنها آنها “قادر به انجام این کار نبودند”.

گرچه هری اولین سلطنتی نیست که شغل “مناسب” دارد ، اما کار برای یک پادشاه یا فرزند وارث برای یک شرکت خصوصی غیر معمول است. دختران شاهزاده اندرو ، پرنسس بئاتریس و پرنسس اوگنی ، هر دو دارای مشاغل برجسته ای در بخش خصوصی هستند – بئاتریس معاون رئیس مشارکت ها و استراتژی شرکت نرم افزاری Afiniti است و اوگنی مدیر گالری هنری لندن Hauser & Wirth است.

تکان دهنده ترین مصاحبه های تلویزیونی سلطنتی در همه دوران ها: از افشای بمب های مگان مارکل و پرنس هری تا اعتراف زنا به پرنس چارلز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>