نمایش تلویزیونی Amazon Prime Soulmates: پیش پرده ، بازیگران ، داستان ، تاریخ انتشار

[ad_1]

اگر کسی هستید که دوست دارید تماشای پرت و پرت خود را بین نمایش های دوست یابی و در انتهای طیف ، تریلرهای آخرالزمانی پر از درام تغییر دهید ، ما فقط نمایش تلویزیونی را برای شما آماده کرده ایم.

هم روحان – نوشته شده توسط چیزهای غریبه و آینه سیاه نویسنده Will Bridges – این هفته در Amazon Prime Video قرار گرفت و ما پیش بینی می کنیم این وسواس بعدی شما باشد.

اینجا پایین است …

چه هم روحان در باره؟

هم روحان در آینده ای نه چندان دور اتفاق می افتد و تأثیر علم را بر زندگی عاشقانه ما بررسی می کند. شما فکر می کنید برنامه های دوست یابی پیچیده هستند ، فقط صبر کنید تا این را تماشا کنید.

در خلاصه داستان رسمی داستان آمده است: “هم روحان 15 سال از آینده تعیین شده است ، زمانی که دانش کشف کرد که زندگی همه افراد روی کره زمین را تغییر می دهد – آزمایشی که بدون ابهام به شما می گوید که هم روح شما کیست.

“هر یک از این شش قسمت بازیگران متفاوتی را در بر می گیرد و یک داستان کاملاً جدید را در اطراف کشف (یا تصمیم به کشف نکردن) نتایج این آزمون جدید و تأثیر این نتایج بر روابط بیشماری کشف می کند.”

بنابراین ، بسیار شبیه آینه سیاه، هر قسمت با قسمت آخر متفاوت خواهد بود و روی یک بازیگر و داستان کاملاً متفاوت تمرکز می کند.

بله ، شما قلاب خواهید شد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چه کسی در آن است؟

بازیگران برای هم روحان به طور جدی چشمگیر است ، و به بزرگترین نام های فیلم و تلویزیون می بالد ، از جمله:

Kingsley Ben-Adir (وفاداری بالا) ، سارا اسنوک (جانشینی) ، بیل اسکارسگارد (آی تی) ، چارلی هیتون (چیزهای غریبه) ، مالین آکرمان (نگهبانان) ، جورجینا کمپبل (آینه سیاه) ، بتسی برانت (شکستن بد) ، شامیر اندرسون (مسابقه) ، و JJ Feild (Captain America: The First Avenger)

همچنین دالی ولز ، آنا ویلسون-جونز ، امیلی بیوان ، دیوید کوستابیل و کاریما مک آدامز و … به جمع بازیگران اصلی می پیوندند.

نتفلیکس در حال رها کردن فیلم جدید * هر هفته * در سال 2021 است! اینها مواردی هستند که ما بیشتر از آنها هیجان زده ایم

تاریخ انتشار برای چه روزی است هم روحان؟

Soulmates اکنون بیرون است – در 8 فوریه در Amazon Prime Video قرار گرفت. پرخوری کنید!

آیا تریلی برای آن وجود دارد هم روحان؟

خوشحالم که پرسیدی در زیر تماشا کنید:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>