نمایش دوباره کارداشیان: چیزهایی که یاد گرفتیم

[ad_1]

دیشب این کارداشیان و طرفدارانشان به عنوان نمایش تلویزیونی طولانی مدت واقعیت ، پایان دوره ای بود همگام با کارداشیان، با یک نمایش ویژه دیدار به پایان رسید.

بعد از 15 سال و 20 فصل ، E موفق شد! این برنامه به طور رسمی بسته شده است اما خانواده مشهور بدون تأمل و یادآوری در مورد بهترین (و بدترین) لحظه های خود در طول سالها در یک نشست با پادشاه همه دیدارهای تلویزیونی واقعیت ، اندی کوهن ، ترک نکردند.

این چیزی است که کارداشیان مدت ها قبل از شروع زیبایی خود به نظر می رسید

ستاره زنان خانه دار واقعی حق رای دادن میزبان نمایش یک بار دیگر دیدار مجدد کارداشیان بود ، جایی که او از مادربزرگ کریس جنر و دخترانش کیم ، کلوئه ، کورتنی ، کایلی و کندال س askedال های سختی که بینندگان برای پرسیدن سوال کرده اند خواست.

آیا کیم واقعاً روزها با خودش پاپاراتزی تماس گرفته است؟ کایلی اکنون در کنار Tyga سابق خود کجا ایستاده است؟ آیا کریس واقعا سخت تر از شیطان است؟ اینها فقط چند مورد از مواردی است که ما دوست داریم به آنها پاسخ دهیم و خوشبختانه مرد ما اندی آنجا بود که آنها را ارائه دهد.

در اینجا پنج چیز جدید وجود دارد که ما در مورد کارداشیانز از نمایش دیدار مجدد فصل 20 یاد گرفتیم …

1. کریس “سخت ترین” دختر را به عنوان مدیر معرفی کرد

مامان معروف کریس همیشه تمام معاملات و مذاکرات تجاری فرزندان خود را انجام داده است. وقتی از او س askedال شد که کار با کدام یک از آنها سخت تر است ، او از جواب دادن ابایی نداشت و فاش کرد که این دختر بزرگترش ، کورتنی است.

در حالی که کورتنی موافقت کرد ، او دلیل آن را توضیح داد ، و گفت: “اگر کاری نیست که واقعاً انجام دهم ، نمی خواهم کارهایی انجام دهم. بنابراین پاسخ من” نه “به بیشتر کارها است ، و اگر قرار باشد” بله “باشد ، “من می خواهم همه چیزهایی را که از من خواسته شده بدانم.”

از طرف دیگر ، کریس همچنین آسان ترین دختر برای مدیریت را نام برد ، نام این سوپرمدل را کندال گذاشت.

2. کیم اعتراف کرد که برای شهرت “فوق العاده ناامید” است

این اولین باری نیست که کیم صریحاً در مورد خود جوان ترش صحبت می کند و می گوید که چقدر می خواست در کانون توجه باشد. در حالی که او هرگز تماس با خود با پاپاراتزی را تکذیب کرد ، وی اعتراف کرد که اطمینان حاصل کرده است که در همه مکان های مناسب مورد توجه قرار گرفته است. کیم به شوخی گفت: “من در رابرتسون متوقف می شدم ، و در پیچک می ایستادم تا چیزی را برای رفتن انتخاب کنم ، حتی اگر نان برای رفتن باشد.” “من فکر می کنم که می توانم در مورد آن صحبت کنم چون خیلی خنده دار است. من فکر می کنم مردم باید صادقانه تر در مورد لحظاتی از زندگی صحبت کنند که شما فقط بسیار ناامید هستید و چنین چیزی را می خواهید.”

3. دوستان خواهران هنگام معروف شدن بزرگترین متنفرشان بودند

كورتني صريحاً درباره نفرت صحبت كرد و با حسادتي كه خانواده هنگام نزديك ترين برنامه از نزديك ترين افراد داشت. “آیا به خاطر ندارید که این همه نفرت دوستان ما داشته باشید؟” او گفت. “دوستان نزدیک ما چنین منفور و بسیار حسودی بودند.”

خواهران توضیح دادند که مادرشان ، کریس ، به خصوص با گروه دوستانش “بیگانه” بود ، با Khloe اضافه کرد: “آنها واقعاً برای مدتی از شما دوری کردند و سپس ، مانند فصل سه یا چهار ، همه آنها اکنون می خواهند دعوت شوند به چیزهای او. ” در همین حال ، کندال اعتراف کرد که در مدرسه به دلیل حضور در تلویزیون در چند فصل اول مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

4- خانواده به شهرت اینترنت کریس به عنوان مغز متفکر شیطانی پرداختند

وقتی کریس از او س askedال شد که آیا او واقعاً مغز متفکر همه رسوائی های رسانه ای خانواده اش در طول این سال ها است ، کریس این موضوع را رد کرد و گفت که کارش بیشتر در مورد سازماندهی هرج و مرج و ارائه راه حل های عالی است. دخترانش نیز به دفاع از او پرداختند و گفتند كه كل داستان اصلی “برای رسانه های اجتماعی بسیار سرگرم كننده است ، اما در واقع من احترام زیادی برای او قائلم زیرا او با بسیاری از معاملات سر و كار دارد.

5- كایلی فهمید كه با Tyga در كجاست و چرا تراویس اسكات در این برنامه حضور نداشته است

دوست پسر سابق کایلی ، تایگا در زمانی که این دو در فاصله سالهای 2011-2014 قرار داشتند ، در برنامه ظاهر می شد ، هرگز جدایی آنها روی صفحه نمایش صورت نگرفت زیرا خواهر کوچک تر دوست دارد روابط خود را خصوصی نگه دارد. اما هرگز کسی که از س questionsالات ناجور اجتناب نکند ، از کایلی پرسید که امروز با Tyga کجاست و به او پاسخ داد: “ما دوست نیستیم. اما حال ما خوب است. اگر او را بیرون ببینم یا هر جایی با او برخورد کنم ، می دانید ، من همیشه آرزوی سلامتی برای او دارم. هیچ احساس بدی نسبت به او ندارم. “

از او همچنین سال شد که چرا دوست پسر روشن و پدر دختر 3 ساله اش ، استورمی وبستر ، هرگز در برنامه واقعاً ظاهر نشد. وی پاسخ داد: “نمی دانم.” حدس می زنم گاهی اوقات نمی خواست از او فیلمبرداری شود. من هرگز او را برای حضور در برنامه تحت فشار قرار ندادم. “

بله ، کیم کارداشیان پیچیده است. اما نمی توانم او را دوست نداشته باشم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>