نمایش مد Balenciaga SS22 Deepfake دارای کلون های دیجیتال و Crocs Stiletto است

[ad_1]

اگر فکر می کردید که آینده هفته مد در جهانی پس از همه گیری چگونه خواهد بود ، نمایش “deepfake” بهار 2022 Balenciaga از Demna Gvasalia ممکن است به ما پاسخ داده باشد.

در آنچه به نظر می رسید یک تفسیر بسیار عمیق و لایه ای در مورد دنیای رسانه های اجتماعی و تأثیر آن بر جامعه است ، ارائه ما را تشویق کرد که “حواس متغیر ما از واقعیت را از دریچه فناوری” در نظر بگیریم و برخی از مهارت های ویرایش جدی را ایجاد می کنیم باند که در واقع اتفاق نیفتاد. به هر حال IRL نیست.

و به روشی از قضا متا که تقریباً به طور کامل نماد نقطه Demna است ، نمایش خلاقانه در نهایت به اشتراک گذاشته شد و دوباره منتشر شد تا حدی که در همان سیستم عامل هایی که قصد بررسی دقیق آن را داشت ، ویروسی شد.

آیا ما توسط اینستاگرام مغز جک شده ایم؟ همانطور که به ما گزینه پنهان کردن لایک ها داده شده است ، ما بررسی می کنیم که چگونه گرم مغز ما را برای همیشه سیم کشی کرده است

در یادداشت های نمایش آمده است: “ما دنیای خود را از طریق فیلتر می بینیم – کامل ، صیقلی ، مطابق ، فتوشاپ شده”. “ما دیگر بین ویرایش نشده و تغییر یافته ، اصلی و تقلبی ، ملموس و مفهومی ، واقعیت و داستان ، جعلی و عمیق رمزگشایی نمی کنیم. فناوری واقعیت ها و هویت های متفاوتی را ایجاد می کند ، دنیایی از کلون های دیجیتال.”


البته ، در دوره ای که سفرهای بین المللی در موارد خاص دشوار – و در موارد خاص غیرقانونی است ، اجرای یک نمایش مد عملا یک راه حل بسیار عملی است.

در حالی که بدون شک بازیگران درخشان مدل Demna را از دست می دهیم – که معمولاً افرادی مانند بلا حدید را در کنار مهندسان مکانیک و نظافتچی هتل ها از هر سنی و از هر زمینه ای قدم می زد – SS22 شاهد هر ظاهری بود که توسط الیزا داگلاس ، هنرمندی که باز یا بسته شده است همه نمایش های دمنا برای خانه. فقط این در واقع * الیزا نبود ، زیرا چهره او برای گرفتن این مجموعه از کلون های دیجیتال “گرفته شده است.

سیمون روچا به چکمه های سنگین شکم پیچ و تاب زیبایی می بخشد زیرا ثابت می کند باند های دیجیتالی کاملا جادویی هستند

اما این فقط بصری نبود که با توجه به فناوری پیشرفته ، با مدلهایی (اگر بتوان آنها را چنین نامید؟) از باند به یک موسیقی متن الهام گرفته از علمی تخیلی ساخته شده توسط BFRND و صدای بلند هوش مصنوعی که شعرهای زندگی به رنگ صورتی.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در واقع ، تنها چیزی که بود واقعی اینجا مجموعه بود. دمنا به Vogue.com گفت: “این یک نمایش است که هرگز اتفاق نیفتاده است ،” اما لباس ها واقعی هستند ، آنها ساخته شده اند. “

یکی از جنبه های پرمخاطب این مجموعه از طریق پروژه هکر (Hacker Project) ارائه شد که گفته می شود روش Demna در کاوش “ایده های اصالت ، جعل و تصاحب در صنعت مد” است.


این مجموعه آرایه ای از “تفسیرهای مفهومی” از امضاهای گوچی را که “به سرقت رفته” است و به روش Balenciaga بازتولید می کند – اغلب با BB به جای GG و شامل کیسه های نسخه محدود که می خوانید: این کیف گوچی نیست – دقیقاً مانند الساندرو میشله گوچی در آخرین مجموعه خود با نام تجاری Balenciaga.

البته ، این نمایشگر دیجیتال میزبان قسمت دوم – و بسیار پیش بینی شده – همکاری Balenciaga Crocs بود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با کمال تعجب ، ظاهر جدید مسدود شدن کلاسیک را به چکمه ، سرسره استخر سکو و حتی پمپ های چوبی تبدیل می کند که بدون شک کسانی که نگران پیدا کردن تعادل بین زرق و برق و کاربرد پس از قفل شدن هستند نگران خواهند شد.

12 روند مد تابستان ، همه ما در اسرع وقت سقوط خواهیم کرد (سرانجام!) پوشیدن مانتو را متوقف کنیم

برای اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، ویرایشگر مد Glamour UK ، وی را در Instagramcharlieteather دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>