نمایش های وظیفه مانند همان تیم

[ad_1]

Line of Duty این هفته به پایان می رسد ، و در حالی که همه ما مشتاق هستیم که بفهمیم H کیست ، واقعیتی که نمایش مورد علاقه کشور برای همیشه خاتمه می یابد ، چشمگیر است.

در شکستگی قلب ما تردید داریم که نمایش دیگری می تواند کفش های خود را پر کند ، اما در اعماق وجود ما می دانیم که تعداد زیادی سریال پلیسی ، جنایی و درام وجود دارد تا بتوانید درگیر آن شوید.

بنابراین برای کمک به شما در یافتن موارد بعدی ، ما نمایش های دیگری را که سازندگان و ستاره های Line of Duty روی آنها کار کرده اند بررسی کردیم. اینها نمایش های LOD-esque هستند تا در صورت از دست دادن آنها هنگام پخش ، لیست تماشای شما را جمع و جور کنند.

Line of Duty فصل 6 تقریباً به پایان رسیده است ، اما این نمایش های تلویزیونی مشابه به همان خوبی هستند – اگر نه * بهتر *

محافظ شخصی


جد مرکوریو نویسنده پشت خط وظیفه است ، بنابراین جای تعجب نیست که او را یکی از بهترین تلویزیون های انگلیس می دانند.

بادیگارد ضربه مهم دیگر اوست و از یک سیاستمدار برجسته و محافظ وی پیروی می کند زیرا آنها در امنیت و تمایل روزافزون او به یکدیگر حرکت می کنند.

مناطق خونین


Bloodlands نمایش دیگری است که توسط جد ساخته شده است و می توانید بگویید که متناسب با سبک مهیج پلیسی امضای وی است که به همین دلیل به شهرت زیادی رسیده است.

این یک نمایش جدید است و فقط در فوریه سال جاری در شیار تلویزیون اول وقت BBC One پخش شد. این به دنبال DCI Tom Brannick است که توسط گذشته خود (کلاسیک) تحت تعقیب است و در حال کار بر روی یک پرونده مربوط به آدم ربایی است.

برادچرچ


Broadchurch یکی از موفق ترین درام های تحقیقاتی تلویزیون مدرن است.

اگر در آن زمان آن را نمی دیدید ، ارزش این را دارد که به سری یک برگردید. کاش می توانستیم همه چیز را با چشمانی تازه تماشا کنیم.

ویکی مک کلور در این مجموعه بازی کرده است ، بنابراین شما می دانید که بازیگری در کنار افرادی مانند اولیویا کلمن و دیوید تنانت از بالاترین نرخ بازی برخوردار است.

هر آنچه در مورد بازیگران Line of Duty (از جمله Instagrams) آنها باید بدانید

مرگ در بهشت


مرگ در بهشت ​​مارتین کامپستون را بازی می کند.

واقع در منطقه سنت ماری در دریای کارائیب ، همه چیز آنطور که در این مکان زیبا به نظر می رسد نیست و یک کارآگاه مجبور است حفاری ها را انجام دهد.

اسکات و بیلی


اسکات و بیلی یک درام درخشان پلیس به رهبری زنان بود که شاهد بود دو زن برتر زن مسنجر برای حل پرونده های پررنگ با هم کار می کنند (و بحث می کنند).

آدریان دانبار در این سریال در کنار لسلی شارپ و سوران جونز بازی کرد.

گم گشته


Kele Hawes ستاره های The Missing است ، بنابراین شما از قبل می دانید که یک ساعت عالی خواهد بود (آیا او تا به حال بر روی شخصیتی احمقانه کار می کند؟).

وقتی ماشین در تعطیلات خراب می شود ، دو پدر و مادر پسر خود را از دست می دهند. برای پیدا کردن او درام رمز و راز را نشانه بگیرید.

مردم از لهجه واقعی مارتین کامپستون ستاره سریال Line of Duty شوکه شده اند

طعمه


Prey یک تریلر جنایی قدیمی است که بازیگر LOD ، کریگ پارکینسون ، در آن بازی می کند.

یک کارآگاه محترم به طور ناگهانی در معرض قتل همسر و فرزندان سابق خود قرار دارد ، بنابراین در تلاش برای اثبات بی گناهی خود انتظار پیچ و خم ها را داشته باشید.

نجاتم بده

Save Me یک سریال درام است که بر روی یک پدر مستضعف متمرکز شده است که دختر غریبه گم شده است. در آن استفن گراهام بازی می کند.

لنی جیمز ، که نقش اصلی را بر عهده می گیرد ، شخصیتی را بازی می کند که از نظر اخلاقی پیچیده است و یک ساعت جالب ساخته است. این سریال با Save Me Too نیز دنبال شد زیرا بسیار خوب عمل کرد.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>