نکاتی برای سلامتی همه گیر ارسال کنید تا از سلامت روان ما مراقبت کنید

[ad_1]

بین بیماری ماسک ، موهای بسته بندی شده DIY و پای قفل (این یک چیز است) ، همه گیرها با روال زیبایی و سلامتی ما ویرانی ایجاد کرده اند. خوشبختانه ، در لحظه ای که سالن ها و اسپا درهای خود را دوباره باز کردند ، مشکلات ما تقریباً بلافاصله برطرف شد. متأسفانه در مورد نگرانی های مربوط به بهداشت روان ما نمی توان همین حرف را زد. یک سال انزوا در فاصله اجتماعی ، قفل های خسته کننده ، خسارات ویرانگر و فشارهای اقتصادی میراث اضطراب و ناامیدی را در خود جای داده است که بسیاری از ما آن را تجربه می کنیم.

برای بدتر کردن شرایط ، اکنون همه عوارض تلاش برای از سرگیری برخی از سطح نرمال بودن با بازگشت به کار و هجوم فعالیتهای اجتماعی را داریم که فقط به ترکیب مبارزات ما کمک کرده است. آگورافوبیا (ترس از بیرون رفتن) ، خماری های اجتماعی و اضطراب سلامتی در همه زمان ها بالا است ، میلیون ها نفر با فرسودگی عاطفی و فرسودگی شغلی دست و پنجه نرم می کنند.

به همین دلیل تهیه یک برنامه تندرستی قوی برای حمل و نقل شما در این مرحله گذار بی سابقه هرگز اینقدر مهم نبوده است. در اختیار داشتن ابزارهای صحیح می تواند به شما در جهت یابی احساسات ، آماده شدن برای ایجاد لحظات و مدیریت اوقات بحران به روشی دلسوزانه و عمل گرایانه کمک کند.

در اینجا همه مواردی است که شما برای ایجاد برنامه سلامتی خود پس از قفل کردن نیاز دارید …

یک ژورنال اضطراب

همانطور که داشتن یک دفترچه یادداشت غذایی می تواند به عدم تحمل رژیم غذایی کمک کند ، یک مجله اضطراب می تواند به شما در درک الگوهای عاطفی منحصر به فرد خود کمک کند ، هر محرکی را که باعث احساس پریشانی می شود را با دقت مشخص کنید و در هنگام نزدیک شدن به موقعیت های جدید سطح خودآگاهی و هوشیاری را افزایش دهید.

یا نیازی به زمان زیادی نیست. به سادگی یک یادداشت بر روی تلفن خود یا یک پد در جیب خود داشته باشید و هر لحظه که متوجه تغییر ذهنیت یا ایجاد علائم جسمی می شوید را یادداشت کنید. اضطراب می تواند باعث افزایش ضربان قلب ، تعریق و سرگیجه در لحظه و همچنین کاهش تمرکز ، خستگی و دشواری در تصمیم گیری. هر زمان که این احساسات را تجربه کردید و همچنین آنچه در آن زمان انجام می دادید ، شایان ذکر است. بعد از چند روز ، می توانید الگوها و محرک هایی را ببینید که می توانید شروع به برداشتن و آماده شدن آنها کنید.

شکل دیگر روزنامه نگاری به عنوان “خودخواهی در آینده” شناخته می شود ، که شامل نوشتن آنچه فرد آینده شما می خواهد ، هر روز نیاز و سزاوار آن است ، و همچنین ایده هایی در مورد چگونگی رسیدن به هدف فعلی خود (سعی کنید کوتاه ، قابل دستیابی باشد) اهداف و نه دستاوردهای عظیم زندگی – به عنوان مثال ، “خود آینده من هنگام ورود به دفتر احساس آرامش می کند” ، نه “خود آینده من میلیونر خواهد بود”). ایده این است که با تمرکز بر مراحل مورد نیاز برای دستیابی به نسخه ای با اضطراب یا محتوای بیشتر از خود ، شما را تشویق می کند تا واقعاً گرفتن آن مراحل ساده به نظر می رسد اما به ما اعتماد کنید ، موثر است.

آیا شما “خماری اجتماعی” را تجربه می کنید؟ یک دلیل عصبی وجود دارد که شما بعد از دیدن دوستان احساس خستگی جسمی و روحی می کنید

خواب!

ما متوجه شدیم – شما وقت تلف شده را جبران می کنید. شما به هر دعوت بله می گویید ، با هر دوستی که قادر به دیدن آن نبوده اید و به سرعت رزرو رستوران را تا سال 2022 جلب می کنید. اگرچه لذت بردن از آزادی تازه پیدا شده مشکلی ندارد ، اما مهم است که استراحت کنید و بسیار مهم ، خواب.

با هجوم ناگهانی به مکان ها و چهره های جدید ، مغزهای قفل شده ما که از دوازده ماه گذشته به همان چهار دیواره خیره شده اند ، در بیش از حد آزمایشی تجربه می شوند و برای پردازش به زمان نیاز دارند.

هدف داشتن حداقل دو شب در هفته و برنامه ای برای برنامه ریزی نیست. در آن شب ها ، کارها را به آرامی انجام دهید ، خوب غذا بخورید و در یک زمان مناسب بخوابید. احساس بسیار بهتری نسبت به آن خواهید داشت و احتمالاً از زندگی اجتماعی خود نیز لذت بیشتری خواهید برد.

قدرت نه گفتن

در همان مسیر خواب کافی ، بعضی اوقات باید شروع به نه گفتن کنید تا به خودتان فرصت و زمان استراحت دهید. خبر خوب این است که ، هرگاه FOMO را رد کردید ، خواهید فهمید که تعیین مرزها و قرار دادن نیازهای شخصی خود هر چند وقت یک بار چه احساسی رهایی بخش است.

در اینجا به معنای واقعی کلمه همه چیزهایی است که شما باید در مورد خواب بدانید (و چگونه می توانید بیشتر از آن بخورید)

از سلامت جسمی خود مراقبت کنید

اگر از کار افتاده اید یا از نظر جسمی ناراحت هستید ، همه چیز همیشه خیلی بدتر به نظر می رسد. اما بعد از یک سال فاصله اجتماعی و ماندن در خانه ، سیستم ایمنی بدن ما در بهترین حالت برای دفع سرماخوردگی و بیماری های عادی از جهان خارج نیست.

همانطور که دوباره وارد جامعه می شویم ، سعی کنید رژیم غذایی خود را با یک ویتامین تقویت کننده سیستم ایمنی مکمل کنید ، یا برخی از مواد مغذی اضافی را با مقدار زیادی میوه و سبزیجات تازه به رژیم خود اضافه کنید تا بدن شما بهترین شانس را برای رشد و نمو داشته باشد.

صادق باش

گذراندن وقت زیاد در خانه ، چه به تنهایی و چه با تعداد بسیار کمی از افراد ، باعث شده بسیاری از ما احساس کنیم که نمی دانیم در یک محیط اجتماعی چگونه رفتار کنیم. ما در اطراف همکاران احساس عجیب و ناخوشایندی می کنیم و فکر اینکه مجبور به گفتگوهای کوچک هستیم ، ترس وحشتناک ما را پر می کند.

در سکوت رنج نبرید – بهترین راه برای انتشار فوری یک وضعیت ناهنجار اجتماعی ، پذیرفتن احساس ناهنجاری اجتماعی است. مالک آن باشید و به جای اینکه اجازه دهید باعث اضطراب شما شود ، آن را به نفع خود استفاده کنید. احتمال این وجود دارد که فرد مقابل نیز دقیقاً همین احساس را داشته باشد و شما با اشاره به فیل ناجور موجود در اتاق ، او را فوراً به شما گرم می کند.

بدانید چه موقع باید از متخصص کمک بگیرید

این نکات و ترفندها مکانیزم عالی کنار آمدن هستند. اما آنها هیچ جایگزینی برای کمک حرفه ای نیستند و اگر در بحران سلامت روان هستید ، بسیار مهم است که به کسی که به او اعتماد دارید بگویید یا برای ورود به پزشک عمومی در اسرع وقت اقدام کنید.

نگرش نسبت به شرایط بهداشت روانی بسیار طولانی شده است و درمانهای زیادی برای کمک به شما در دسترس است. چه یک دوره درمان رفتاری شناختی ، چه داروهای ضد افسردگی یا یک گزینه جدید مانند حساسیت زدایی حرکتی چشم (EMDR) را امتحان کنید ، همیشه بخاطر داشته باشید که تنها نیستید و می توانید – و احساس خوبی خواهید داشت -.

7 مرحله رایگان برای احساس “اضطراب”: چگونه نگرانی های خود را مدیریت کنید ، نگرش خود را تغییر دهید و احساس مثبت تری داشته باشید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>