نکات برجسته Money Piece: روند چاپلوسانه و فریم صورت که همه ما خواهان آن هستیم

[ad_1]

با تشکر از ماههای طولانی گذراندن در قفل ، بسیاری از ما خارش داشتیم که دوباره روی صندلی آرایشگاه بنشینیم و جدیدترین روند مو را امتحان کنیم. روبان بلوند؟ ثبت نام کنید باب بافت؟ ما آماده ساخت ریز خرد شدیم. حتی کفال مدرن؟ بله ، هیچ روندی وجود نداشت که ما آن را امتحان نکنیم.

اما اکنون که از طرف دیگر خارج شده ایم و بازگشت به حالت عادی هر چه بیشتر نزدیک می شود ، ممکن است شما به دنبال سوئیچ کمی ظریف تر باشید – چیزی نرم و دلچسب برای تابستان ، اما این به نگهداری زیاد یا نگهداری

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“برجسته های قطعه پول” را وارد کنید ؛ یک محیط شاد بین موهای دو رنگ و هایلایت های فوق العاده ملایم که بسیار سریع صورت شما را روشن و قاب می کند. “ناتالیا رومانیوک” ، رنگ آمیزی در ویندل لندن ، می گوید: “هایلایت های تکه پول یک روش بدون سر و صدا برای تغییر ظاهر شما بدون نیاز به لمس کل سر است – همه چیز در مورد فرم دهی صورت و کانتور زدن مو است.”

برجسته ترین های پول در دهه 90 رایج شد و اخیراً بازگشت قابل توجهی داشته است. نیكولا می گوید: “الهام اصلی این روند بازگشت به عقب احتمالاً دوران دهه 90 Geri Halliwell است ،” این فقط كمی اصلاح و نرم تر شده و متناسب با بازار 2021 است.

اکنون افراد مشهوری مانند بیانسه و بلا حدید از طرفداران این روند هستند …

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“موج های شور” مدل موی دخترانه و خنک است که تابستان امسال امتحان می کند (و به یک مدل صفر نیاز دارند)

نیکولا توضیح می دهد: “این یک ظاهر فوق العاده چاپلوسانه است زیرا صورت شما را روشن می کند ، ویژگی های صورت و رنگ موی اصلی شما را برجسته می کند.” “بهترین از همه ، این روش روی هر رنگ مویی کار می کند و واقعاً می تواند برای همه مناسب باشد ، چه شما یک بلوند گرم باشید و چه یک قهوه ای شکلاتی خنک عمیق – تکه های پول می توانند با انتخاب یک رنگ 3 تا 4 سایه روشن تر برای رسیدن به کامل تأثیر می گذارد ، و معمولاً نیاز به سفید کردن قسمتهای خاص مو از قبل دارد.

نیکولا می گوید ، نکات برجسته قطعه پول یک روند در حال ظهور است زیرا ما از قفل کردن راحت می شویم و به سمت تابستان می رویم ، با مشتریانی که به دنبال استقبال از یک ظاهر جدید و هیجان انگیز هستند.

“ما اکنون می توانیم با رنگ طبیعی تر مشتری کار کنیم و خدماتی از جمله برجسته های پول را به آنها ارائه دهیم تا بلافاصله با تلاش بسیار کم ظاهر آنها را به روز کنند – و البته زمان کمتری روی صندلی به معنای مقرون به صرفه بودن و نگهداری بیشتر است.

“مشتریان من در Windle این روند را در رنگهای معمول معمولی خود استفاده می کنند ، جایی که ما فقط مکان هایلایت و دست آزاد را در اطراف صورت تشدید می کنیم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بنابراین چگونه ظاهر را حفظ کنیم؟ نیکولا توصیه می کند: “سطح روشنایی مربوط به موارد برجسته پول ، به این معنی است که باید از شامپوهای ملایم و طبیعی استفاده کنید تا موها را از بین نبرید و رنگ آنها را تحت تأثیر قرار ندهد.” “بالاخره ، شما یک لباس گوچی نخرید و سپس آن را با صابون ظرف بشویید ، مگر نه؟”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

خداحافظ پلاتین؟ “بلوند هالیوود پیر” رنگی است که همگان با بازگشایی سالن ها درخواست آن را دارند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>