نکات تخصصی برای یک وقفه شغلی

[ad_1]

در 12 ماه گذشته تغییر شدیدی در نحوه کار ما مشاهده شده است. از زمان بروز همه گیر شدن ، ما WFH بوده ایم که شاهد تزلزل در کار و الگوهای کاری و همچنین اهداف طولانی مدت شغلی ما بوده ایم.

بیشتر این که احساس سوختگی بیش از گذشته داریم. بررسی تجاری هاروارد گفت: فرسودگی شایع است در سال 2020 – با گزارش LinkedIn که علائم فرسودگی شغلی فقط در سال گذشته 33٪ افزایش یافته است.

این مکانها بهترین و بدترین مکانها در انگلستان برای کار زنان بر اساس درآمد و شکاف جنسیتی در حقوق زنان است

علاوه بر این ، نرخ تعدیل نیرو در سال 2020 سریعتر از رکود اقتصادی سالهای 2008 و 2009 افزایش یافت ، در حالی که 370،000 نیروی اضافی در سه ماه منتهی به اکتبر سال گذشته انجام شده است. بنابراین عدم امنیت شغلی عاملی برای کاهش سلامت روان ما بوده است.

با در نظر داشتن این موضوع ، همانطور که شروع به خاموش شدن قفل می کنیم و بازگشت به دفاتر را در نظر می گیریم ، اکنون می تواند زمان ایده آل برای فکر کردن در مورد یک وقفه شغلی باشد. اما چگونه می توانید با موفقیت یک سال شکاف بزرگسالان داشته باشید؟

اگر با این ایده بازی می کنید – خواه این باشد که شما تازه یک بچه به دنیا آورده اید و می خواهید شغل خود را دوباره ارزیابی کنید ، شما از کار خارج شده اید یا فقط می خواهید تغییر کنید ، مربیان حرفه ای نشان می دهند که چگونه از کار خود فاصله بگیرید و بیشتر آن ، در زیر.

آیا وقفه شغلی گزینه درستی است؟

اگر احساس می کنید در یک شغل حرفه ای به سر می برید ، احساس سوزش می کنید یا اخیراً از کار خود خارج شده اید ، تعطیلات شغلی می تواند مفید باشد. این می تواند فرصتی را برای انجام کاری کمی متفاوت و یادگیری مهارت های جدید در این راه فراهم کند. اگرچه مجبور نیستید با مشکل روبرو شوید – تعطیلات شغلی می تواند و باید به عنوان فرصتی برای استراحت و تجدید قوا مورد استفاده قرار گیرد – خصوصاً پس از سالی که گذرانده ایم.

هانا سالتون ، مربی حرفه ای ، به GLAMOR گفت: “افراد به دلایل مختلف تعطیلات شغلی دارند.” “اگر تمایل مداوم به یکی از آنها را دارید (و نه یک روز بد در کار) ممکن است وقت آن باشد که به طور جدی درباره وقفه شغلی فکر کنید. این را نیز در نظر بگیرید که ممکن است فقط به تعطیلات نیاز داشته باشید. شما می توانید از یک یا دو هفته تعطیل خود برای طوفان مغزی استفاده کنید و بدانید که چگونه می توانید وقفه شغلی خود را محقق کنید. “

چرا زنان باید مانند همکاران مرد خود ایمیل بنویسند (این بدان معناست که از علامت تعجب و بوسه خلاص می شوید)

جما بارتلت ، مربی زندگی و شغلی ، می گوید این همه گیری تعداد افرادی را که به دنبال تعطیلات شغلی هستند ، افزایش داده است.

جما می گوید: “کوید به ما همه وقت را داده است تا بتوانیم حسابرسی کنیم و واقعاً در نظر بگیریم که آیا حتی شغل خود را دوست داریم ، چه رسد به اینکه اگر واقعاً در کار خود راضی باشیم.”

“اولاً ، به خود فرصت دهید تا وضعیت خود را پردازش کند ، به خصوص اگر شما کار خود را از کار خارج کرده اید. بازتاب و ارزیابی مجدد شما را قادر می سازد تا واقعاً بفهمید که می خواهید بعد چه کاری انجام دهید. کدام عناصر آخرین نقش خود را دوست داشتید و چه کاری انجام می دهید شما می خواهید تغییر کنید؟ “

شایان ذکر است که برای داشتن یک تعطیلات شغلی ، به یک بافر مالی نیاز خواهید داشت تا بتوانید این وضعیت را حفظ کنید. بنابراین ارزش آن را دارد که قبل از اینکه ابتدا به آن بپردازید ، از امور مالی خود حسابرسی کنید.

چگونه می توان یک وقفه شغلی موفق را گذراند

وقفه شغلی هر چیزی است که شما بخواهید باشد. گرچه این می تواند برای دیگران به معنای برنامه ریزی برای آن سفر دور دنیا باشد (البته همه گیر در انتظار است) ، اما ممکن است به معنای سنجیدن از زندگی فعلی آنها و دیدن اینکه چه قدم هایی را می خواهند بردارند.

جما می گوید ارزش کاوش در همه راه ها را دارد – آیا زمان آن است که صنعت را تغییر دهید یا تجارت خود را شروع کنید؟

وی اضافه می كند: “در حالی كه از برنامه های شنبه خود لذت می برید ، اهداف كوچكی را برای خود تعیین كنید تا بتوانید در صنعت خود ارتباط برقرار كنید ، خواه این كار شبکه های سبك در LinkedIn یا به روزرسانی CV شما باشد.”

“سرانجام ، فراموش نکنید که در این تعطیلات روی خود سرمایه گذاری کنید. برای انجام کارهایی که معمولاً انجام نمی دهید وقت بگذارید. آموزش مجدد یا گذراندن یک دوره کوتاه برای مهارت را در نظر بگیرید تا وقتی زمان مصاحبه فرا می رسد ، در مورد آنچه در طول استراحت آموخته اید صحبت کنید. “

“درآمد منفعل” راز پول ساز ثروتمندان است و در حین خواب می توانید آن را انجام دهید. در اینجا چگونگی …

چگونه می توان به عنوان یک مادر جدید از تعطیلات شغلی استفاده کرد

با خوراک های اینستاگرام ما که به نظر می رسد پر از مادران و مادران آینده است ، همه گیر همه چیز را شاهد شکوفایی کودک است. برای بسیاری از مادران تازه متولد شده ، در دوران مرخصی زایمان استراحت در حرفه خود می تواند احساس اضطراب ایجاد کند ، اما هانا (که خودش مادر جدیدی است) می گوید شما می توانید از این زمان برای تأمل جدی استفاده کنید.

“مرخصی والدین برای اکثر والدین می تواند کامل باشد. اگر می توانید برخی از وقت خود را برای تأمل و تدبیر در مورد آنچه در حالت ایده آل می خواهید انجام دهید استفاده کنید ، بسیار عالی است ، اما بیشتر والدین جدید می دانند که آنها در طول مرخصی زایمان یا پدری وقت زیادی ندارند. ”

“به خاطر داشته باشید که بسیاری از مادران جدید پس از بچه دار شدن چشم به راه بازگشت به محل کار خود نیستند. این ممکن است به معنای آن باشد که شما از وقفه شغلی بهره مند خواهید شد ، اما ممکن است فقط با ایجاد تغییر بزرگی در روال موجود ، اعصاب طبیعی باشد. “

اگر به دنبال مرخصی زایمان می خواهید کمی از کار خود را ترک کنید ، با مدیر خود در مورد بهترین راه پیش رو صحبت کنید. این می تواند مرخصی تمدید شود یا می توانید در مورد گزینه های انعطاف پذیر کار صحبت کنید.

چگونه می توان بعد از اینکه کار برکنار شد ، از تعطیلات شغلی استفاده کرد

با توجه به اینکه در سال گذشته تعداد زیادی از ما از کار خود خلاص شده ایم ، هانا توصیه می کند پس از ترک شغل خود برای غصه خوردن و پردازش افزونگی خود وقت بگذارید.

وی می افزاید: “می تواند یک زمان شگفت آور احساسی باشد.” “با این حال اگر سعی کنید از آن به عنوان فرصتی برای رشد استفاده کنید ، می تواند یک مبدل باشد. در مورد آنچه قبلاً در نقش قبلی خود دوست داشتید و دوست نداشتید تأمل کنید. شبکه بگیرید و با بیشترین دوستان و خانواده خود صحبت کنید تا درباره مشاغل آنها بیشتر بدانید. “

همچنین از این زمان برای کاوش در بیشتر سرگرمی های خود استفاده کنید ، ممکن است متوجه شوید که استعداد سرامیک یا طراحی را دارید و اگر دوست دارید حتی می توانید کمی شلوغی کناری را شروع کنید.

راهنمای نهایی مدیریت امور مالی به عنوان فریلنسر

آیا فریلنسینگ گزینه معتبر استراحت شغلی است؟

گرچه آزادکاری ممکن است به عنوان یک تعطیلات شغلی به نظر برسد – شما استقلال بیشتری در کار و زمان خود دارید – این می تواند ساعت های طولانی و استرس زیادی داشته باشد ، نیازی به ذکر نیست که شما باید مالیات خود را تعیین کنید.

با این حال ، این می تواند یک برکت برای کسانی باشد که مایل به تعطیلات شغلی هستند. فقط مطمئن باشید که فقط به اندازه کارهایی که باعث می شود از نظر اقتصادی شما را سرپا نگه داشته و کارهای روزهای تعطیل را برای پیگیری امور مهم خود انجام دهید

هانا قبل از شروع فریلنسر آزاد ، پیشنهاد می کند تا جایی که می توانید با فریلنسرهای دیگر صحبت کنید.

وی ادامه می دهد: “یک شبکه پشتیبانی از افرادی بسازید که وقتی می خواهید برای پشتیبانی به آنها مراجعه کنید.” “چالش های صادقانه و همچنین مزایای آن را جستجو کنید ، بنابراین می توانید ابتدا آگاهانه تصمیم بگیرید.”

هر نوع استراحت شغلی را که تصمیم بگیرید ، مهمترین چیز این است که به روده خود اعتماد کنید و آنچه را که برای شما مناسب است انجام دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>