نکات عملی برای پس انداز برای خانه اول و تأیید گرفتن وام

[ad_1]

با داشتن آزادی ها و حمایت های کمتر از مستاجران در انگلستان ، نسبت به سایر کشورها که اجاره خانه گزینه محبوب تر و جذاب تری است ، بسیاری از ما علاقه مندیم که اولین قدم را به نردبان ملک برداریم و اولین خانه خود را خریداری کنیم. اما ، همانطور که همه ما می دانیم ، گفتن این مسئله بسیار آسان تر از انجام است.

متوسط ​​قیمت مسکن انگلیس در چند دهه گذشته به طرز نجومی افزایش یافته است ، از زیر 60،000 پوند در دهه 1990 به بیش از 230،000 پوند در سال 2020. همانطور که احتمالاً قبلاً می دانید ، حقوق به نسبت رشد نکرده است. پس از سقوط مالی سال 2008 ، گرفتن وام برای بسیاری دشوارتر شد و وام های بدون سپرده و تنها سود با کم و بیش به گذشته تبدیل شدند. این بدان معناست که برای هر شخصی که امروز می خواهد خانه بخرد ، دو تمرکز اصلی وجود دارد: پس انداز ودیعه و آماده شدن وام.

در اینجا چند نکته عملی برای کمک به شما در انجام هر دو …

به خودتان یک بازه زمانی واقعی بدهید

درست کردن چارچوب زمانی مهم است. اگر عجله کنید ، ممکن است ناامید و ناامید شوید ، اما یک بازه زمانی بسیار طولانی نیز می تواند احساس انتزاعی و غیرقابل تحقق کند. از هر پس انداز یا دارایی فعلی حسابداری کنید ، به نوع ملکی که امیدوارید بتوانید بخرید نگاه کنید – باز هم ، واقع گرایانه ایده خوبی است در اینجا – و میزان صرفه جویی در این سطح را بررسی کنید سپرده مورد نظر شما ، معمولاً 10٪.

من در دبی 38 هزار پوند بدون مالیات معلم هستم – اما وقتی به خانه بروم حقوقم نصف می شود. چگونه می توانم اکنون پس انداز خود را به حداکثر برسانم و برای آینده خود برنامه ریزی کنم؟

سپس ، به بودجه خود نگاهی بیندازید و بفهمید که چه مدت احتمالاً شما را خواهد گرفت. ممکن است بخواهید چند سناریو را بازی کنید ، به خصوص اگر پیش بینی افزایش حقوق را دارید یا می خواهید ببینید که برنامه هایی مانند تعطیلات یا سایر هزینه های بزرگ چگونه بر پیشرفت شما تأثیر می گذارد.

با پس انداز ، عادت ها را زودتر تنظیم کنید

حتی اگر در اوایل کار خود خیلی زود هستید و ممکن است با کسب تجربه حقوق کمتری دریافت کنید ، مواردی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا در آینده ای نه چندان دور شانس مالکیت خانه خود را به حداکثر برسانید. قرار دادن عادت های پس انداز در جای خود ، حتی اگر درآمد اضافی زیادی برای پس انداز ندارید ، در عوض وقتی قادر به پس انداز بیشتر هستید ، واقعاً در موقعیت خوبی قرار دارد.

از آنجا که این عادت در حال حاضر وجود دارد ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر زمان می توانید مقدار آن را افزایش دهید ، و به سرعت یک گلدان مناسب پس انداز خواهید ساخت. وام دهندگان وام نیز دوست دارند عادت های پس انداز منظم و خوبی برقرار کنند ، زیرا این امر به آنها نشان می دهد که در مورد پول خود آگاه هستید.

می خواهید از آن تعطیلات تمبر استفاده کنید؟ در اینجا راهنمای متخصص برای خریداران اولین بار آمده است …

در مکان مناسب پس انداز کنید تا پیشرفت شما تسریع شود

همانطور که ممکن است مطلع باشید ، نرخ بهره پس انداز در حال حاضر ناامید کننده است و هیچ نشانه ای وجود ندارد که به این زودی ها به هر طریقی معنی دار بهبود یابد. تفاوت بین برخی از حسابهای پس انداز با بیشترین سود و کمترین نسبتاً ناچیز است ، بنابراین واقعاً ارزش تأکید ندارد که کدام یک را انتخاب کنید ، اما روشهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید پول خود را به یک ودیعه خانه مناسب تبدیل کنید.

اولین مورد استفاده از LISA (Lifetime ISA) است که می تواند در املاک با ارزش حداکثر 450،000 پوند مورد استفاده قرار گیرد. دولت پس انداز شما را 25٪ تا 1000 پوند در سال افزایش می دهد – بنابراین اگر در طول یک سال 4000 پوند به LISA اضافه کنید ، در مجموع 5000 پوند خواهید داشت). شما می توانید چندین سال از این طرح برای رشد سپرده خود استفاده کنید ، و اگر با یک شریک خرید می کنید می توانید هرکدام از آنها را داشته باشید ، به این معنی که یک اثر پاداش مضاعف دریافت می کنید.

سرانجام ، اگر قصد خرید خانه در مدت زمان 5 سال یا بیشتر را دارید ، می توانید سرمایه خود را در ISA سهام و سهام سرمایه گذاری کنید تا ببینید آیا می توانید بازدهی بهتر از نرخ بهره فعلی را داشته باشید. بازار سهام تمایل به روند صعودی دارد ، اما سرمایه گذاری یک استراتژی بلند مدت است ، بنابراین اگر به دنبال خرید خانه در یک یا دو سال هستید ، مناسب نیست. همچنین لازم است به یاد داشته باشید که هنگام سرمایه گذاری همیشه خطری برای سرمایه شما وجود دارد.

هزینه های دیگر را فراموش نکنید

مهم است که به یاد داشته باشید که ودیعه تنها مبلغ کلانی نیست که باید هنگام خرید خانه خود آماده کنید. برای خریداران اولین بار ، شما باید ملک را برای هر ملک با ارزش بیش از 350،000 پوند در نظر بگیرید و باید هزینه های وکالت را که معمولاً حدود 1500 پوند است پرداخت کنید. سپس باید در مورد جستجوها و نظرسنجی ها ، و همچنین سایر خدمات حذف که می خواهید استفاده کنید ، فکر کنید. شما می توانید اینها را بهمراه ودیعه اصلی خود پس انداز کنید ، اما ارزش این را دارد که آنها را به جیبهای جداگانه جدا کنید تا همه چیز روشن باشد.

مسئولیت پذیری کلیدی است

با اهداف بزرگ و بلند مدت مانند پس انداز ده ها هزار پوندی که معمولاً برای واریز خود به آن نیاز خواهید داشت ، از دست دادن تمرکز یا انگیزه آسان به نظر می رسد وقتی اتفاقات به سرعت سریع اتفاق نمی افتد. سعی کنید روشهایی ایجاد کنید تا بتوانید خود را مسئول بدانید و برای داشتن مالکیت در خانه در ارتباط باشید ، این می تواند پیدا کردن یک دوست پاسخگو در گروه دوستی شما یا در گروه فیس بوک Glamour Money Matters باشد – شاید کسی که هدف مشابه شما را داشته باشد – به طوری که می توانید یکدیگر را تشویق کنید.

شکاف بزرگ در رهن جنسیتی: گویی که خرید خانه به اندازه کافی سخت نبوده است ، اما اکنون در تلاش برای سوار شدن به نردبان ملک نابرابری جنسیتی وجود دارد

همچنین می توانید ابزارهای عالی مانند Lifetise را بدست آورید ، که از همه شماره های شما برای ایجاد یک برنامه شخصی برای شما استفاده می کند و برنامه پس انداز متمرکز بر مسکن Nude که شامل یک حساب پس انداز ، از جمله LISA خود و همچنین نکاتی است. و یادآوری ها

خرید اولین خانه هیجان انگیز است و باید موردی باشد که واقعاً از آن لذت می برید و از آن قدردانی می کنید – مهمترین دلیل این کار سختی نیست که تا زمان برداشتن کلیدهایتان متحمل شده اید. فقط نگاه خود را به جایزه نگه دارید و به آنجا خواهید رسید.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید و به مشاوره متخصص ما که متناسب با امور مالی شماست دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>