نکات مالی خبره: مدیر حساب در امور مالی همه گیر بیرمنگام

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: شیرجه هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
ما قصد داریم این تابو پول را بشکنیم ، ما درمورد همه امور مالی شخصی از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی چت می کنیم. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر مالی به ما کمک می کند و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید فیس بوک GLAMOUR ، Money Matters ، بپیوندید و از طریق آدرس [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه پول ناشناس خود را ارائه دهید.

من در یک کار پیشخدمت فصلی 25 ساله و 16 پوندی هستم ، اما نگران این هستم که با پایان تابستان ساعات کمتری داشته باشم. آیا سرمایه گذاری جواب می دهد؟

لیز * 27 ساله مدیر حساب در بیرمنگام است. او در حال پرداخت بدهی است و پس از تسویه حساب ، می خواهد برنامه ریزی کند که از این پول برای آینده خود استفاده کند. اینم ماه پولش

من با دوست پسرم و گربه ما یک آپارتمان اجاره می کنم. ما دو سال است که با هم زندگی می کنیم و اجاره و قبض ها را به همان اندازه بین خود تقسیم می کنیم. من مدیر حساب هستم ، از خانه کار می کنم اما قصد دارم به زودی به صورت نیمه وقت به دفتر برگردم. من چهار سال در کارم بوده ام ، خوشبختانه تحت تأثیر همه گیری قرار نگرفته است. کار در خانه خوب بوده است ، زیرا در رفت و آمد و خرید ناهار صرفه جویی کرده ام ، بنابراین با شروع کار بیشتر ، هزینه هایم بالا می رود. من خیلی نگران این مسئله هستم در صورتی که به عادت های قدیمی هزینه زیاد برسم.

چندی پیش با بدهی به مشكل افتادم و نان من پیشنهاد داد كه مرا نجات دهد. او برای پرداخت 10 هزار پوند به من قرض داد. احساس وحشتناکی کردم که پول را از او گرفتم ، اما او معتقد بود که این کار بهتر از پرداخت سود بیشتر است ، بنابراین من قبول کردم. اما اکنون بازپرداخت او هدف شماره 1 من در زندگی است – او می گوید هیچ عجله ای وجود ندارد اما من می خواهم اعتماد او را جبران کنم و به او و خودم اثبات کنم که می توانم به این مسئله پایبند باشم. تاکنون من طی 11 ماه گذشته ماهانه 500 پوند به او پرداخت کرده ام (حدود 25٪ از حقوق من در خانه).

اگر بتوانم اینگونه ادامه دهم ، كمتر از یك سال بعد كاملاً به او پس داده ام. من آگاه هستم که در حال حاضر واقعاً قادر به پس انداز نیستم ، یک گلدان مونزو دارم که معاملاتم را جمع می کند ، اما به غیر از این پس انداز نمی کنم. پس از تسویه حساب بدهی خود ، می خواهم 500 پوند برای پس انداز کنار بگذارم ، بنابراین عادت نمی کنم که دوباره آن را خرج کنم. اما به نظر می رسد که فقط قرار دادن آن در ISA معمولی علاقه زیادی به من نخواهد داشت ، بنابراین می خواهم بدانم چگونه می توانم از آن حداکثر استفاده را ببرم؟ من می خواهم سرمایه گذاری کنم اما نمی خواهم دسترسی به پس اندازم سخت باشد ، در حال حاضر هیچ بافر اضطراری ندارم بنابراین برای دسترسی به برخی از آن نیاز دارم.

هر آنچه در مورد گرفتن وام باید بدانید ، از جمله اینکه چگونه جهنم * در واقع * برای ودیعه پس انداز می کنید

حسابهای من

حساب جاری: 440 پوند
حساب پس انداز: 310 پوند

درآمد من

حقوق سالانه: 31000 پوند قبل از کسر مالیات ؛ 24،744 پوند پس از کسر مالیات
دستمزد ماهانه: 2583 پوند قبل از مالیات ؛ 2،062 پوند پس از کسر مالیات
سایر پرداخت های دریافتی: 0 پوند

کارهای من

اجاره: 275 پوند (تقسیم 550 پوندی با شریک زندگی من)
صورتحساب: 160 پوند قبض خانگی ، تلفن ، بیمه حیوانات خانگی برای گربه ما و Netflix
دیگر: 500 پوند به نان من
سرریز: من سعی کرده ام هزینه های خود را به حداقل برسانم تا دچار عادت های قدیمی نشوم ، اما من عاشق مراقبت از پوستم هستم و من و دوست پسرم بیشتر هفته ها خود را با Deliveroo درمان می کنیم.
بودجه هفتگی: 100 پوند
آنچه در این ماه صرف کردم: 500 پوند

بدهی های من

4500 پوند برای بازپرداخت وام 10 هزار پوندی نان من باقی مانده است.

نظرات من

امیدهای مالی من برای آینده: بدون بدهی و پس انداز به آینده – روزی دوست داریم مکان خودمان را بخریم.
بدترین عادت پول من: من قبلاً در خرید خیلی مشکل داشتم که واقعاً سعی کردم جلوی آن را بگیرم.
نگرانی بزرگترین پول من: اینکه من 27 ساله هستم و هیچ پس انداز واقعی ندارم و تاکنون از خرید ملک یا امنیت مالی برای آینده ام فاصله دارم.
حال و هوای کنونی پول: 🕵️‍♀️ 😱

“Covidflation” هزینه های زندگی را افزایش داده است ، در حالی که حقوق ما ثابت مانده است – در اینجا چند هک برای پایین آوردن هزینه ها آورده شده است

1. اولویت بندی کنید
به نظر می رسد شما می دانید که می خواهید به چه چیزی دست پیدا کنید ، اما فقط به ترتیب انجام این کارها واضح باشید. پیشنهاد من ، همانطور که گفتید ، این است که ASAP را خرد کنید تا بتوانید احساس گناه کمتری نسبت به بدهی پول نان خود داشته باشید و سپس به سرعت به پس انداز برای آینده مالی خود بروید. با محاسبات من ، این باید در حدود 9 ماه دیگر انجام شود ، که زمان آن هیچ وقت نیست. وقتی بدهی خود را آزاد کردید ، می خواهید یک پول نقد مناسب تهیه کنید تا در هر شرایط اضطراری شما را کنترل کند. اگر دوست دارید A ‘f *** – صندوق آن است. اینکه دقیقاً چه چیزی برای ذخیره اینجا نیاز دارید ، واقعاً به زندگی و مسئولیت شما بستگی دارد ، بنابراین به این فکر کنید که چه مشکلی ممکن است پیش بیاید و چه مقدار برای گذر از آن نیاز دارید.

2. آن را به صورت خودکار انجام دهید
خبر خوب این است که شما این عادت را کنار می گذارید که ماهی 500 پوند را کنار بگذارید ، که یک مقدار واقعاً چاق است. برای ادامه این عادت ، یک سفارش ثابت تنظیم کنید تا پس انداز شما به طور خودکار ساخته شود. شما برای دسترسی به صندوق اضطراری خود نیاز دارید بنابراین پیشنهاد می کنم آن را در یک حساب پس انداز جداگانه و با دسترسی آسان نگه دارید.

3. آن را ادویه کنید
هنگامی که پس انداز اضطراری خود را دنبال کردید ، می توانید به چیزهای جالب فکر کنید: پس انداز بیشتر ، رشد آن پول و برنامه ریزی برای آینده. با گذشت مدتی از زمان آماده شدن برای خرید ، می توانید با سرمایه گذاری کالاهای ادویه دار را در نظر بگیرید. یک راه خوب برای انجام این کار باز کردن ISA سهام و سهام است که می توانید هر ماه در آن سهیم باشید. با پرداخت LISA می توانید سالانه 4000 پوند پس انداز کنید که با صرفه جویی شما فقط هشت ماه طول می کشد. علاوه بر این ، شما یک پاداش دولتی 1000 پوندی دریافت خواهید کرد! این پس اندازها می تواند به یک ملک یا بازنشستگی برسد. مطمئناً ، برای بیرون انداختن دست اندازهای موجود در بازار به زمان احتیاج دارید (در حالت ایده آل 5 سال) بنابراین ابتدا خواندن را انجام دهید. این مسترکلاس بدون سرمایه گذاری BS مکان خوبی برای شروع است.

4. شما اکثریت هستید
در حالی که می دانم هنوز پس انداز نمی کند ترسناک باشد ، به شما قول می دهم که شما اکثراً اکثریت هستید. اجاره بهای آسمان ، هزینه های زندگی ، قیمت خانه همه اینها دشوار است که صرف هزینه های مناسب در بیست سالگی خود را انجام دهید. گرفتار آنچه که به نظر می رسد دنیا و همسرش در اینستاگرام انجام می دهند نباشید ، به آنچه امروز ممکن است تمرکز کنید.

5. قدم های کودک
آنچه می تواند کمک کند ، کار کردن دقیقاً در مورد ممکن است. به عنوان مثال ، اگر ماهانه 500 پوند پس انداز کنید ، می توانید به راحتی 6000 پوند در سال پس انداز کنید که در مدت 5 سال 30000 پوند است ، و هیچ سود سرمایه یا سود کسب شده را در نظر نمی گیرید. این قابلمه جدی پس انداز است. تصمیم بگیرید که به چه چیزی می خواهید برسید ، ارزیابی کنید که آیا واقع گرایانه است یا خیر و سپس این اهداف را به مراحل بعدی تقسیم کنید و ادامه دهید. شما 100٪ این را دارید!

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است. برای راهنمایی و راهنمایی بیشتر در مورد پول ،gofundyourself را دنبال کنید.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید.
* نام تغییر کرده است.

چرا به صندوق af off off نیاز دارید: چگونه می توان یک پول درست کرد که به شما استقلال مالی از شریک زندگی و توانایی ترک شغل را بدهد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>