نکات مالی خبره: مشاور استخدام در امور مالی همه گیر کنت

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: شیرجه هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
ما قصد داریم این تابو پول را بشکنیم ، ما درمورد همه امور مالی شخصی از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی چت می کنیم. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه به ما درمورد اقتصادی خود می پردازد و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

من سالانه 45 هزار پوند در ecomm کار می کنم ، اما همیشه از نظر مالی احساس سرزنش کرده ام. حالا من می خواهم خودم را در مورد پول آموزش دهم – از کجا شروع کنم؟

ابی * یک مشاور استخدام 24 ساله از کنت است. او برای انتقال به شغلی که بیشتر از آن هیجان زده است ، دستمزد می گیرد ، اما نگران است که چگونه بودجه حقوق پایین خود را تأمین کند. این دفتر خاطرات پول اوست.

من یک مشاور استخدام هستم – در حال حاضر ، من اخیراً یک کار جدید را در یک بخش کاملاً متفاوت با دستمزد پایین پذیرفته ام. من به دنبال تغییر شغل بودم و در یافتن موقعیت جدیدی به عنوان یک کارمند پشتیبانی خانواده موفق بودم ، که واقعاً از آن هیجان زده ام. با این حال ، با افت دستمزد ، من بیش از پیش نگران پول هستم.

من یک مخارج مصرف کننده هستم ، نه یک پس انداز کننده ، و بسیار سخت است که به بودجه پایبند باشم. من بیش از حد هزینه می کنم و از پس انداز پول برای پرداخت صورتحساب های خروجی در پایان ماه خارج می کنم. خانواده من نیز هرگز پس انداز خوبی نبودند ، بنابراین هرگز به من در مورد پول به درستی آموزش داده نمی شد. شریک زندگی من حدود 15 هزار پوند بیشتر از من درآمد دارد و از نظر مالی بسیار خوب است. من نگرانم که هرگز پول کافی برای تأمین هزینه تعطیلات ، خانواده و خدای نکرده در صورت خراب شدن ماشینم نداشته باشم.

من اخیراً آزمون رانندگی ام را گذرانده ام و اتومبیل قدیمی ام که وارد آن شده ام نمی تواند به طور قابل اعتماد هر روزه را به محل کار خود برساند. من نیاز به تهیه یک ماشین مناسب داشتم بنابراین مجبور شدم 3000 پوند وام بگیرم که هر ماه 85 پوند پس می دهم.

من حقوق جدیدم را کار کرده ام و تمام صورتحساب ها (و پس اندازها) تحت پوشش قرار گرفته اند ، اما من نگران هستم زیرا من یک مخارج مالی هستم ، نگران تأثیر آن بر پس اندازم و در نتیجه تاثیری که بر من خواهد گذاشت ، هستم. زندگی بعدی

چه کاری می توانم انجام دهم تا بهتر انجام دهم؟ هرگونه کمکی میتواند ارزشمند باشد!

اگر احساس می کنید کنترل پول خود را در دست ندارید ، چگونه می توان برای رفاه اقتصادی بهتر برگه های پول خود را نگه داشت

حسابهای من

حساب جاری: 0.12p (نمی توانید برای روز پرداخت صبر کنید!)
حساب پس انداز: من سعی می کنم ماهانه 100 پوند پس انداز کنم (تاکنون فقط 160 پوند پس انداز کرده ام 🙁

درآمد من

حقوق سالانه: 25000 پوند در سال قبل از مالیات ؛ (بدون مزایا یا پاداش) ؛ 19،064 پوند پس از کسر مالیات
دستمزد ماهانه: 2083 پوند و پس از کسر مالیات ، تقریباً 1،589 پوند دریافت می کنم. من درآمد دیگری ندارم

کارهای من

صورتحساب: 481 پوند برای صورتحساب ها (شریک زندگی من وام را پوشش می دهد و من نیز صورتحساب ها)
150 پوند برای هزینه های مشترک (خرید غذا و غیره).
ماهیانه 370 پوند برای ماشین (شامل هزینه اتومبیل ، مالیات ، بنزین و بیمه ماهانه)
60 پوند برای تلفن.
بودجه هفتگی: تمام هزینه هایم در هفته حدود 75 پوند برایم فراهم می کند تا هر طور که می خواهم خرج کنم.

بدهی های من

وام خودرو: 3000 پوند که هر ماه 85 پوند پس می دهم.

“Covidflation” هزینه های زندگی را افزایش داده است ، در حالی که حقوق ما ثابت مانده است – در اینجا چند هک برای پایین آوردن هزینه ها آورده شده است

نظرات من

بدترین عادت پول من: بیش از حد هزینه می کنم و سپس در پس اندازهایم فرو می روم زیرا به بودجه ای پایبند نیستم.
نگرانی بزرگترین پول من: چگونه می خواهم در آینده چیزهای خوبی را که می خواهم تهیه کنم؟
امیدهای مالی من برای آینده: ثبات و زندگی نکردن فیش حقوقی!
حال و هوای کنونی پول: 😟 🤬

1. 481 پوند در قبض ها – پول زیادیه. مگر اینکه برخی از اشتراک های بی پروا را در آنجا مخفی کرده باشید و یا عضو مجلل ترین سالن بدنسازی شهر نشوید ، ارزیابی کنید که این پول به کجا می رود. اگر اخیراً ارائه دهندگان خدمات خود را فعال نکرده اید ، از سرویسی مانند Look After My Bills استفاده کنید که کار را برای شما انجام می دهد. اگر شما برای همه سرویس های پخش جریانی زیر آفتاب پرداخت می کنید و مبلغ قابل توجهی را در قبض تلفن خود پرداخت می کنید ، زمان آن است که کمی ارزیابی و مصالحه کنید.

2. کمتر ، کمتر حرکت در کاهش حقوق کار ساده ای نیست. عادت های قدیمی به سختی می میرند و صادقانه صحبت می کنند ، پول کمتری به معنای هزینه کمتری است. توصیه من این است که قبل از شروع کار جدید خود تغییرات را انجام دهید. برای انجام این کار به یک برنامه هزینه جدید (بودجه ای که خسته کننده به نظر نمی رسد) نیاز دارید. ابتدا ، میزان هزینه های خود را حسابرسی کنید (نگاه کنید به نکته 1) و سپس هدف از حقوق و دستمزد خود را تعیین کنید. شما سه دسته دارید: اهداف (پس انداز). شما می خواهید اینها را هر روز پرداخت خودکار کنید. سپس آنچه را که باقیمانده است ، نیازهای شما (قبض ها ، پرداخت ماشین) و خواسته های شماست. در نظر بگیرید که درصد واقعی برای هر دسته چه مقدار است.

3. زمان نمایش با تهیه پیش نویس برنامه هزینه ، آن را امتحان کنید. این ممکن است به شما کمک کند تا نیازها و خواسته های شما را در “گلدان ها” یا حساب های جداگانه نگه دارید. حواس خود را در مورد هزینه های هفتگی خود داشته باشید و از برنامه های هوشمندانه بانکی مانند Yolt ، Cleo یا Emma استفاده کنید تا هوشیار باشید که پول شما واقعاً به کجا می رود و برای چه هزینه هایی می کنید.

4. شب خرما اگر شریکی پیدا کرده اید که در زمینه پول درخشان است ، از آن استفاده کنید. همه ما حسودیم درمورد امور مالی صحبت کنید ، نکات برتر را از او بخواهید و اگر با این کار راحت هستید ، هر ماه یک تاریخ مالی داشته باشید. یک لیوان چیزی برای خود بریزید و 30 دقیقه وقت بگذارید تا ماه را با کلاه مالی خود مرور کنید: آیا آنچه را که قصد داشتید پس انداز کردید؟ آیا برنامه هزینه های شما واقع بینانه است؟ و ماه آینده چه خبر است؟ اگر شخصی پس انداز را دشوار می دانید ، داشتن کسی برای پاسخگویی در شما تغییر می کند.

5. برنامه ریزی آینده از نظر آینده شما ، هر چقدر هم بودجه خوبی داشته باشید ، همه ما با درآمد خود محدود می شویم. هیچ مبلغی از کلاهبرداری یا کوپن زدن باعث افزایش درآمد شما نمی شود. اینجا جایی است که انتخاب های شغلی ، برنامه ریزی برای ارتقا و شلوغی های جانبی به وجود می آید. به نظر می رسد که شما یک حرکت خوب انجام داده اید و به یک حرفه رضایت بخش تر رفته اید ، بنابراین پس از استقرار ، فرصت های پیشرفت را پیدا کنید. این به شما احساس بهتری از پتانسیل درآمد خود می دهد و در حالی که در این کار هستید ، از بازنشستگی کارفرمای خود نهایت استفاده را ببرید!

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است. برای راهنمایی و راهنمایی بیشتر در مورد پول ،gofundyourself را دنبال کنید.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید.
* نام تغییر کرده است.

هر آنچه در مورد گرفتن وام باید بدانید ، از جمله اینکه چگونه جهنم * در واقع * برای ودیعه پس انداز می کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>