نکات مالی خبره: Ecomm Professional در امور مالی همه گیر منچستر

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: شیرجه هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
ما قصد داریم این تابو پول را بشکنیم ، ما درمورد همه امور مالی شخصی از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی چت می کنیم. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر مالی به ما کمک می کند و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید فیس بوک GLAMOUR ، Money Matters ، بپیوندید و از طریق آدرس [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه پول ناشناس خود را ارائه دهید.

من ماهانه 500 پوند از بدهی 10 هزار پوندی پرداخت می کنم ، اما پس از پاک شدن می خواهم همان مقدار را کنار بگذارم – چگونه می توانم بهترین بازده پس اندازم را بدست آورم؟

کارولین * ، 31 ساله ، در ecomm در منچستر کار می کند. او اخیراً افزایش حقوق دریافت کرده و می خواهد با امور اقتصادی اش هوشمندتر شود. این دفتر خاطرات پول اوست …

الان سه سال است که در کار ecomm هستم. من در تمام شیوع بیماری از خانه کار کرده ام و اخیراً اندکی افزایش یافته ام ، بنابراین از نظر اقتصادی احساس خوبی دارم.

وقتی بزرگ شدم ، پول در خانواده من همیشه محدود بود و هنگامی که خودم را به دست آوردم خودم کمی ذهنیت داشتم “همه را خرج کنم” – من به جای پس انداز ، خیلی چیزها را خراب می کردم ، بنابراین همیشه باید اضافه کار کنم پایان ماه احساس می کنم مگر اینکه پدر و مادری داشته باشید که کاملاً درگیر آن باشند ، هیچ وقت به کسی آموزش داده نمی شود که چگونه پول را مدیریت کند ، و بیست سالگی من صرف صرفنظر از این موضوع شد.

الان سعی می کنم خودم را بیشتر بیاموزم. من هر ماه موفق به پس انداز مبلغ مناسبی می شوم و بیش از توانم زندگی نمی کنم ، اما به نظر می رسد اکنون اصول اولیه را انجام می دهم که باید فراتر از آن حرکت کنم تا کمی هوشمندانه تر باشم و پولم را سخت تر کار کنم .

آیا باید کارت اعتباری برای ایجاد امتیاز اعتباری خود و کسب امتیاز داشته باشم؟ من از مشاغل قبلی چندین حقوق بازنشستگی دارم ، آیا باید همه آنها را در یک مکان قرار دهم یا بهتر است آنها را پراکنده نگه دارم؟ به جای صرف داشتن در ISA ، باید با پس انداز خود چه کار کنم؟ ایده ای ندارم که از کجا شروع کنم!

هر آنچه در مورد گرفتن وام باید بدانید ، از جمله اینکه چگونه جهنم * در واقع * برای ودیعه پس انداز می کنید

حسابهای من

حساب جاری: 650 پوند
حساب پس انداز: 12600 پوند در ISA

درآمد من

حقوق سالانه: 45000 پوند قبل از کسر مالیات ؛ 34،264 پوند پس از مالیات و بازنشستگی
دستمزد ماهانه: 3750 پوند قبل از مالیات ؛ 2،855 پوند پس از مالیات و بازنشستگی
سایر پرداخت های ورودی: 0 پوند

کارهای من

اجاره: 730 پوند (سهم من)
صورتحساب: حدود 190 پوند تلفن ، Spotify ، Netflix ، کمک های خیریه و قبض های خانگی.
دیگر: من سعی می کنم حداقل 400 پوند در ماه ، گاهی بیشتر پس انداز کنم.
سرریز: من عاشق خرید هستم ، اما اخیراً مشغول خرید دست دوم و پرنعمت شده ام ، این قیمت برای محیط زیست بسیار ارزان تر و بهتر است ، اما هنوز هم هیجان چیز جدیدی را تحسین می کنید.
بودجه هفتگی: تقریبا 150 پوند

بدهی های من

هیچ یک

نظرات من

بدترین عادت پول من: به تعویق انداختن کارها یا مواجه نشدن با آنها ، مانند این که من قصد داشتم حقوق بازنشستگی خود را برای سنین مختلف مرتب کنم و هنوز هم به آن توجه نکرده ام.
نگرانی بزرگترین پول من: اینکه من فقط ساحل می شوم و به درستی برای آینده / بازنشستگی خود پس انداز نمی کنم.
امیدهای مالی من برای آینده: برای اینکه از نظر اقتصادی ثبات داشته باشم ، یک روز مکانی را از خودم بخرم و در نهایت بتوانم راحت بازنشسته شوم!
حال و هوای کنونی پول: 🤷🏼 🤓

“Covidflation” هزینه های زندگی را افزایش داده است ، در حالی که حقوق ما ثابت مانده است – در اینجا چند هک برای پایین آوردن هزینه ها آورده شده است

1. توان مالی
حق با شماست که با ورود به بزرگسالی ، اکثر ما هیچ سرنخی از پول نداریم. در صورت وجود ، ما عادت های مالی کمتر از ایده آل والدین خود را به ارث برده ایم. با ترک مدرسه ، ممکن است بتوانیم هیپوتنوز یک مثلث را محاسبه کنیم یا به شما بگوییم که میتوکندری نیروگاه سلول است ، اما یک بدهی مستقیم تنظیم کنیم؟ بعید. در حالی که من مدافع دروس مالی در مدرسه هستم ، من همچنین فکر می کنم که سواد مالی بهتر است “در محل کار” یاد گرفته شود زیرا ما به زندگی خود ادامه می دهیم و انتخاب مالی می کنیم. خوشبختانه ، این روزها انبوهی از مردم با درآمد کمی بیشتر به چرت و پرت می پردازند. هشتگ #personalfinance را در اینستاگرام دنبال کنید یا حتی بهتر (خیلی مغرض هستم)gofundyourself را دنبال کنید. روزهای دوشنبه ما یک بولتن خبری هفتگی مالی در IG Stories اجرا می کنیم ، که یک روش عالی برای آگاهی از چگونگی تأثیر رویدادهای مالی بر شما است.

2. اسطوره بزرگ
جامعه ما به معنای واقعی کلمه با اعتبار به عنوان یک سنگ بنای ساخته شده است و بدون آن همه چیز خیلی زود از هم می پاشد. ما می توانیم در مورد اخلاق بحث کنیم که آیا وسواس و اعتماد ما به آن چیز خوبی است یا خیر ، اما آنچه احساس می کنید ، درخواست کارت اعتباری تا حدی به یک آئین عبور از بزرگسالی تبدیل شده است. به ما گفته شده که گرفتن وام مسکن کاملاً ضروری است (من تعجب می کنم که چه کسی آن افسانه را فروخته است …). اگر می خواهید نمره خود را افزایش دهید ، ادعاهای نیاز به کارت اعتباری را نادیده بگیرید. غذا ، آب؟ آره. کارت اعتباری؟ خیر. در حالی که آنها می توانند یک ابزار مالی مفید باشند ، می توانند منبع کابوس های مالی نیز باشند. اگر این ستون را خوانده باشید ، می دانید که نیمی از مشارکت کنندگان نگران بدهی کارت اعتباری هستند.

3. با احتیاط پیش بروید
با استفاده هوشمندانه ، کارت های اعتباری می توانند مفید باشند. با این حال ، به عنوان کسی که تشخیص داده است که صرف پول چیزی نیست که شما به خصوص آن را دشوار بدانید ، مهم این است که آیا این خطر وجود دارد که از آن به خوبی استفاده نکنید ، وجود دارد اگر این یک خیر سخت باشد ، هیچ شرم آوری در تصمیم گیری وجود ندارد ، کارت اعتباری بیش از ارزش آن نگران است. اگر نمره اعتباری شما است که نگران آن هستید ، نگاهی بیندازید! راه های دیگری برای بهبود دیدگاه شما توسط وام دهندگان وجود دارد: گزارش اجاره ، پرداخت به موقع صورتحساب ، ماندن در یک شغل و در همان آدرس برای مدت طولانی و حضور در لیست انتخابات همه می تواند کمک کند.
PS اگر تصمیم دارید برای کارت اعتباری اقدام کنید ، همیشه قبل از اینکه برنامه کامل را ارائه دهید ، لازم است از یک چک کننده واجد شرایط بودن استفاده کنید و بدانید که این درخواست بر نمره اعتبار شما تأثیر می گذارد.

4. ایستگاه تلفیق
حقوق بازنشستگی یک خطا است ، به همین دلیل حدود 1.6 میلیون گلدان بازنشستگی از دست رفته در انگلیس وجود دارد. بعلاوه ، اگر فکر می کنید یک گلدان گمشده با نام شما وجود دارد ، می توانید از خدمات ردیابی حقوق بازنشستگی رایگان دولت استفاده کنید. در مورد ترکیب حقوق بازنشستگی قبلی ، ادغام می تواند یک گزینه عالی باشد. این بدان معناست که شما برای پیگیری هزینه کمتری دارید و ممکن است هزینه های مدیریتی کمتری را پرداخت کنید. با این حال ، بسیار مهم است که بررسی کنید که ترکیب به معنای از دست دادن هرگونه هدیه مانند نرخ تضمین مستمری نیست. ارائه دهنده حقوق بازنشستگی یا مشاور مالی می تواند به شما در برقراری تماس کمک کند. در اینجا یک مسترکلاس بازنشستگی مفید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه ارائه شده است.

5. صرفه جویی در برنامه ها
در مورد پس انداز شما ، این واقعاً به اهداف شما بستگی دارد. ISA راهی عالی برای دور نگه داشتن پول خود از مأمور مالیات است ، اما نگه داشتن آن به صورت نقدی باعث رشد آن نمی شود. فراتر از ISA های نقدی ، مواردی مانند سهام و سهام ISA و سهام و سهام Lifetime ISA به دست آورده اید. اگر یک صندوق اضطراری به طور نقدی دریافت کرده اید ، سرمایه گذاری پس انداز اضافی در یکی از این موارد می تواند راهی عالی برای رشد بالقوه پول شما باشد ، اما شما به زمان نیاز دارید: در حالت ایده آل پنج سال ، بدون هیچ گونه احساساتی در این راهنمای مفید ISA بیشتر بیاموزید.

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است. برای راهنمایی و راهنمایی بیشتر در مورد پول ،gofundyourself را دنبال کنید.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید.
* نام تغییر کرده است.

چرا به صندوق af off off نیاز دارید: چگونه می توان یک پول درست کرد که به شما استقلال مالی از شریک زندگی خود و توانایی ترک شغل را بدهد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>