نکات مخفی لایه بندی از طرف یک مدیر مد

[ad_1]

هنگامی که لباس ورود مجدد خود را مدل می کنید و آماده هستید تا با یک سال برنامه لباس خمیده ، دوستان خود را واگذار کنید ، این معمول است که آب و هوای بزرگ انگلیس برنامه های شما را خراب می کند. هوا نباید سرد باشد در ماه مه؟ هنگامی که تنها گزینه های معاشرت شما در اطراف بازی ها و تفرجگاه های پارک ، غذا خوردن در فضای باز و باغ های میخانه است ، یک راه حل آسان این است که یک کت بزرگ پف دار بزرگ را بر روی ناز و ناخوشایندترین * لباس خود بیاندازید و لعنت بر مد بیفتد. اما به جای رفتن به مسیر 1 ، این روشهای مورد تایید آرایشگر را دنبال کنید تا گرما به لباس شما بیفزاید بدون اضافه کردن فله ما عاشق کت لحاف (و چکمه های لحاف) هستیم ، اما گاهی اوقات ، بزرگتر بهتر نیست.

اولین قدم این است که به صورت لایه لایه فکر کنید. لباس مورد علاقه خود را به عنوان کانون ظاهر خود انتخاب کنید و سپس لایه را در بالا قرار دهید و زیر برای گرمای پنهان در شاخه های محل انجماد من همیشه با لباسهای گرم کلاسیک شروع می کنم ، زیرا هیچ چیز جنسی تر از گرم نگه داشتن نیست. خوب … شاید … سپس یک پارچه هوشمندانه اضافه کنید که تبخیر گرما از بدن شما را متوقف کند. ابریشم یک گزینه طبیعی است اما مواد تکنیکی Heat و Uniqlo و Heatgen مارکز و اسپنسر هردو دارای فن آوری گرماگیر به دام انداختن هستند تا شما را به عنوان نان تست گرم نگه دارد.

Pandora الماسهای آزمایشگاهی را راه اندازی کرد – جایگزین پایدار و علمی مشابه الماس طبیعی ، با شروع از 250 پوند

بسته به خط گردن قطعه اصلی لباس خود می توانید یک لایه زیرین مخفی انتخاب کنید یا آن را بخشی از نگاه خود قرار دهید. تی شرت آستین بلند یقه بازی Uniqlo با خط گردن ، پیراهن و بلوز کاملاً محتاطانه کار خواهد کرد در حالی که تاپ چاپ پلنگی M&S در نمایش زیر جین درخشان به نظر می رسد. تاپ و گردن کلوچه یا لباس بدنه کلاسیک را نیز نادیده نگیرید. اگر لباس بلوز پوشیده اید ، یک گردن یقه دار (یا گردن لاک پشت) در زیر به لباس شما لرزش نهایی Y2K را می دهد. بعد یک ژاکت کش باف پشمی پیدا کنید ، شبیه این دسته از & amp ؛ داستان های دیگر. شکل های گردن V سبک بیشتری به لباس می بخشد زیرا می توانید ظاهر بیشتری از خود به نمایش بگذارید. همیشه آن را به دور کمر کمربند بزنید تا ظاهر شما متناسب باشد و از اینکه لایه های ظاهری پارچه ای مملو از مواقع می توانند جلوگیری کنند ، جلوگیری کنید. همچنین می توانید یک پیراهن را با الهام از تامو مک فرسون زیر یک قفسه بکشید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

و نیمه پایینی را فراموش نکنید … شما ممکن است فکر کنید لباس فرم فقط برای مکیدن شماست اما بسیار گرم است. شلوار کوتاه دوچرخه سواری در زیر لباس های کوتاه نیز به همان خوبی کار می کند تا گرمای بیشتری داشته باشد یا اگر نیمه بلندتر را انتخاب می کنید (مثلاً شلوار جین یا دامن میدی) آن را برای شلوار جین واقعی تغییر دهید. شلوار استرچ M&S Heatgen دارای فضای داخلی نخی براق و نرم و همچنین گرم است. سپس با یک جفت جوراب حرارتی کار را تمام کنید. با چکمه های چرمی و دامن شناور ، کاملاً جالب به نظر می رسند. اگر از بیرون آوردن صندل های جدید خود ناامید هستید ، لایه بندی با جوراب را نیز رد نکنید. جوراب و صندل های بابا یکی از عجیب ترین مد های این مجموعه است.

کی گفته مد عملی نیست؟ گرم باشید و پیمایش در مورد انتخاب لایه های مخفی لایه های زیر را ادامه دهید …

برای کسب اطلاعات بیشتر از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون ، او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>