نکات مربوط به خود مراقبتی و سبک زندگی Jen Atkin

[ad_1]

پس از دوازده ماه قفل خاموش و فاصله اجتماعی بی وقفه ، (امیدوارم) پایان کار در چشم باشد. تقریباً می توانیم آزادی وعده داده شده ماه های تابستان را بچشیم – باغ های آبجو ، گرمای خورشید ، شادی و آغوش. تمام کاری که ما باید انجام دهیم این است که از 16 هفته محدودیت بعدی عبور کنیم. برای کمک به شما در این راه ، ستون نویس ساکن GLAMOR ، جن اتکین ، که در کنار اداره نام تجاری جهانی زیبایی خود ، OUAI ، و حالت دادن به موهای هر یک از اعضای قبیله کارداشیان و همچنین بسیاری از لیست های A دیگر ، تماس گرفته ایم. کاملاً یک معلم مراقبت از خود باشد.

در اینجا ، او به GLAMOR همه چیز درباره نکات آزمایش شده خود را برای مراقبت از خود می گوید که شما را با قفل شدن روبرو می کند.

روتین اصلی است

ایجاد ساختار و برنامه معمول در طول سال گذشته بسیار کمک کرده است. من هر روز صبح با یک فنجان چای شروع می کنم ، در مجله Five Minute خود می نویسم و ​​مدیتیشن می کنم (به نظرم مراقبه های هدایت شده توسط پروفایل هافمن واقعاً مفید هستند). من عاشق ژورنال Five Minute خود هستم – من عادت کرده ام روزانه از آن استفاده کنم و این یک راه سریع برای شروع روز با سپاس است.


انرژی خود را متعادل کنید

صبح و بعد از ظهرهای من مملو از جلسات ، فیلمبرداری و برنامه ریزی استراتژی است ، بنابراین من معمولاً به یک وعده ناهار به افزایش کافئین در روزهای ظهر نیاز دارم. من در حال حاضر قهوه چمبرلین را بیش از یخ دوست دارم. بعد از اتمام کار ، من و شوهرم سگها را به یک پیاده روی عصرانه می رسانیم و روز را تسویه می کنیم و شروع به پیچیدن می کنیم.

من سالها اعتیاد به کار داشتم و از نظر روحی و جسمی شروع به جلب توجه من می کرد. من می دانستم که باید به بدنم گوش دهم و تعادل بیشتری پیدا کنم ، بنابراین در سال 2018 تصمیم گرفتم نوشیدن را کنار بگذارم و در سال 2019 یک هفته را در م Instituteسسه هافمن گذراندم و یک سم زدایی دیجیتال انجام دادم. این فرآیند به من احساس شفافیت تازه ای بخشید و به من کمک کرد سلامت عاطفی و جسمی خود را دوباره تنظیم و تنظیم مجدد کنم.


به خودتان وقت بدهید

پورنو عجله واقعی است و آسان است که گرفتار آن شوید و احساس گناه کنید که دائماً کار نمی کنید. از میزان زمانی که در شبکه های اجتماعی می گذرانید آگاه باشید و در صورت نیاز به استراحت ، تلفن خود را کنار بگذارید.

مراقبت از پوست SELFCARE است

مراقبت از پوست بخش مهمی از برنامه مراقبت از خودم است. من همیشه ، همیشه آرایش خود را قبل از خواب با Charlotte Tilbury’s Take It All Off و به دنبال آن یک لایه بردار سبک و مرطوب کننده پاک می کنم. من همچنین در طول روز از مراقبت از پوست استفاده می کنم ، مانند اسپری صورت ماریو بادسکو با آلوئه و گلاب ، که بسیار مه آور است برای مه و برای تقویت ظهرها عالی است. من همچنین طرفدار بزرگ ماسک های آبرسانی به صورت هستم و ماسک درخشان Frank Body Glow یا هر ماسک جمعه های تابستان را دوست دارم. من همیشه حتی در حین قفل کردن نیز عطر می پوشم ، زیرا رایحه مناسب می تواند روحیه من را کاملا بهبود بخشد. در حال حاضر من همیشه OUAI Melrose Place Eau De Parfum را می پوشم.


به اندازه کافی خوابیدن

خواب کافی هدف اصلی من در سال گذشته بود ، بنابراین سعی می کنم هر شب زودتر و در یک ساعت مشخص بخوابم. ما در رختخواب ، بدون تلفن هستیم و تا ساعت 10:30 شب می خوابیم.

خواندن مرتبط

بلعیدم زندگی مرگ من خواهد بود توسط چلسی هندلر و مربوط به بسیاری از گفته های او. جمله مورد علاقه من از آن این است که “هر وقت در ایستادن برای خودم مشکل پیدا کردم ، به این فکر می کنم که آیا اگر برای یکی از خواهران ، مادر ، دختر یا خواهرزاده ام اتفاق بیفتد ، شرایط را تحمل خواهم کرد. اگر برای آنها قابل قبول نباشد ، برای من قابل قبول نیست. “

اینستاگرام را به مدت یک هفته حذف کردم و این احساسی را در من ایجاد کرد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>