نگاه آرایش عروسی جیمی ژنوویو

[ad_1]

شما قبلاً یک بار به تعویق انداخته اید و اکنون به شدت سعی می کنید اعداد را کاهش دهید تا مطمئن شوید که عروسی شما می تواند در سال 2021 برگزار شود. نکته ای که ممکن است بخواهید برای کمک به آن در نظر بگیرید این است که آرایش خود را انجام دهید. مطمئناً ، ایده آل نیست (کسی نمی تواند جایگزین یک حرفه ای شود ، درست است؟) ، اما رسیدن به آرایش عروسی کامل شما ممکن است از آنچه فکر می کنید آسان تر باشد – به خصوص اگر رهبری خود را از جیمی ژنوایو ، آرایشگر ، استاد زیبایی و بنیانگذار Vieve بگیرید.

در اینجا ، او با GLAMOR در مورد همه چیزهایی که شما باید در مورد انجام آرایش عروسی خود بدانید صحبت می کند و به اشتراک می گذارد که هرگز عکس های روز بزرگ او را ندیده اید.


“هیچ کس بهتر از شما چهره شما را نمی شناسد”

جیمی می گوید: “به نظر من انجام آرایش بسیار درمانی است و هیچ کس بهتر از من چهره من را نمی شناسد ، بنابراین منطقی بود که خودم این کار را انجام داده ام.” “به علاوه ، تمرکز روی آرایش باعث شد که من از این منطقه دور شوم و به شدت به اعصابم کمک کنم.”

“وقت خود را بگیر”

به عنوان یک حرفه ای ، جیمی دست و پا در آرایش سریع است و احتمالاً می تواند یک ظاهر آرایشی مناسب پوشش را به صورت چشمک زن از بین ببرد.

با این حال ، در روز بزرگ خود ، او اطمینان حاصل کرد که زمان کافی برای لذت بردن از روند کار و آرامش را ترک کند. “من وقتم را صرف کردم و حدود یک ساعت و نیم را به آرامی نگاهم را جمع کردم. من از شدت هیجان خیلی زود آماده شدم و در واقع 4 ساعت قبل از برنامه آماده راهپیمایی بودم!”

“طول عمر محصولات خود را آزمایش کنید”

یکی از بزرگترین نگرانی ها در مورد آرایش عروس این است که در طول روز دوام نخواهد داشت ، یا بدتر از آن ، در ثانیه ای که کمی چشم گریه کنید لک می زند یا خط می زند. بهترین راه برای جلوگیری از این اتفاق آزمایش واقعی محصولات شماست – از جمله در صورت لزوم گریه کردن خود.

جیمی اذعان می کند: “من قبلاً آزمایش های زیادی انجام دادم و فیلم های YouTube را که می دانستم باعث گریه من می شود تا ببینم آیا چیزی حرکت می کند ، تماشا کردم.” “این نکته شماره 1 من برای هرکسی است که آرایش خود را انجام می دهد ؛ مطمئن شوید که حداقل دو یا سه آزمایش روی خود انجام داده اید تا آن محصولات عالی را برای خود پیدا کنید.”

رژگونه غروب خورشید ، 23 پوند ، زیبایی زیبایی


الان بخرش

“رژگونه سلاح مخفی شما خواهد بود”

قبل از عروسی ، جیمی واقعاً قدر قدرت رژگونه کامل را ندانست. “من عشقم به رژگونه را در روز عروسی کشف کردم. قبل از آن من از آن در مورد مشتریانم استفاده می کردم و می دانستم تفاوت آن در ایجاد چهره بسیار زیاد است ، اما به دلایلی هرگز از آن در روال خودم استفاده نکرده بودم. هنگام آزمایش ظاهری متفاوت از عروس ، متوجه شدم که صورت من کاملاً یک بعدی ، برهنه و در کل کمی صاف به نظر می رسد. قطعاً چیزی از دست رفته بود! رژگونه واقعا به پوست من یک جهش و درخشش سالم می بخشد و اکنون هر روز از آن استفاده می کنم. این می تواند رنگ چشم ، فرم صورت ، رنگ پوست و همه چیز را تقویت کند. “

“با رژگونه بازی کنید – از بسیاری جهات کار می کند”

“با رژگونه بازی کنید! من فکر می کنم معمول است که فکر می کنم رژگونه فقط مربوط به سیب های گونه است اما هیچ قانونی وجود ندارد. من دوست دارم با برنامه رژگونه خود بازی کنم بسته به نوع ظاهری که دارم.”


“من از محصولات زیادی با مارک های مختلف استفاده کردم”

جیمی محصولات مورد علاقه خود را از طیف گسترده ای از مارک های مختلف زیبایی انتخاب کرد تا ظاهر آرایش نهایی عروسی خود را تدوین کند. “بر روی پوست خود ، من از پرایمر مات Erborian Bamboo ، Nars Natural Radiant Foundation و Creamy Concealer ، Benefit Cosmetics Hoola Bronzer استفاده کردم. سپس برای نگه داشتن همه چیز در محل از اسپری شفاف شفاف Laura Mercier و Spray All Nighter Setting استفاده کردم.”

در حالی که جیمی در آن روز از رژگونه هلو زیبا از لورا مرسیه استفاده می کرد ، اما او بسیار عاشق تأثیر تحول آفرین بر ظاهر او بود ، او انواع مختلفی از رژگونه های پوشیدنی خود را فرموله کرد که می تواند در تمام رنگ های پوست استفاده شود. “من Vieve Sunset Blush را به صورت خامه ای ، آسیاب و ریز رنگ آماده کردم که قابل ساخت بود اما هرگز گچی به نظر نمی رسید. اگر دوباره عروسی خود را انجام می دادم ، حتماً Sunset Blush را در سایه Pesca می پوشیدم ، و بسیاری از آن! رنگ به زیبایی جمع می شود و درخشش طبیعی آن برای عروس بسیار مناسب است. ”

در مورد چشمانش ، جیمی Urban Decay Perversion Liner ، Maybelline Lash Sensational Mascara و Natasha Denona Neutral Eyeshadow Palette را انتخاب کرد. وی می افزاید: “من همچنین از Benefit Cosmetics Gimme Brow و تنظیم کننده 24 ساعته استفاده از آنها استفاده کردم.”

برای آرایش لبش ، به شارلوت تیلبری مراجعه کرد. وی به یاد می آورد: “من از رژ لب لب شارلوت تیلبری در Hot Gossip و رژ لب در Bitch Perfect استفاده کردم.” “خط لب برای من یک ماده اساسی روزمره است – به همین دلیل است که مجبور شدم طیف وسیعی از خودم را ایجاد کنم.”


وسوسه شده؟ درباره انجام آرایش عروس خود بیشتر بدانید.

Jamie Genevieve به تازگی مارک آرایش خود را رها کرده است (به طور جدی خوب است و اکنون در Cult Beauty موجود است)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>