نگه داشتن زبانه ها با پول خود

[ad_1]

یکی از پیچیده ترین نکات در مورد برقراری رابطه خوب با پول این است که بسیار آسان است که سر خود را در شن و ماسه فرو ببرید ، بدون توجه به هزینه ای که می کنید ، تا زمانی که شک کنید که وضعیت حساب بانکی شما کمی وخیم است ، ، که به نوبه خود باعث اضطراب و نگرانی شما در ثبت نام می شود.

یکی از ارکان اصلی رفاه مالی احساس آرامش و کنترل است – اما فقط کافی است هر چند وقت یک بار برنامه بانکی خود را بررسی کنید ، برای اکثر ما کافی نیست. برخی از ما تنظیمات مالی بسیار ساده ای داریم ، در حالی که افرادی که اعتماد به نفس بالاتری دارند – یا سازماندهی کمتری دارند – ممکن است دریابند که در مکان های مختلف پس انداز و بدهی کمی دارند ، بنابراین بررسی اینکه چقدر خوب کار می کنید دشوار است یا چقدر توانایی پرداخت هزینه دارید

در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید با پول خود ارتباط برقرار کنید و این آرامش روحی را ایجاد کنید که همه ما به آن چشم طمع داریم:

از برنامه ها برای مشاهده همه چیز در یک مکان استفاده کنید

رونق عظیم fintech در چند سال گذشته به این معنی است که پیگیری هزینه های شما از همیشه آسان تر است – تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید کدام برنامه برای شما بهتر کار می کند! با طلوع بانکداری آزاد – نرم افزاری که به برنامه ها اجازه می دهد فقط به اطلاعاتی که برای انجام کارشان نیاز دارند ، به روشی ایمن دسترسی داشته باشند – گزینه های زیادی برای دیدن همه حساب ها و معاملات شما در یک برنامه وجود دارد.

اگر یک برنامه واقعا ساده و بدون نقد را دوست دارید ، Money Dashboard ممکن است یکی از برنامه های مناسب شما باشد. نمایشگر آن بسیار ساده و بصری است و شما می توانید بودجه ها را تنظیم کرده و هزینه های خود را بر اساس دسته های مختلف برچسب گذاری کنید. برنامه های مشابه شامل اسنوپ و اما است که برنامه مربیگری Claro که خیلی زود راه اندازی می شود نیز برای این کارکرد دارد.

مشاهده همه پس اندازها ، بدهی ها و هزینه های خود در یک مکان واقعاً می تواند به شما در رمزگشایی رفتار مالی کمک کند و به شما نشان دهد که اگر قصد دارید اهداف مالی خود را برآورده کنید ، چه عاداتی باید تغییر کند.

* راهنمای نهایی * پرداخت بدهی از شخصی که ارزش 27 هزار پوند را پرداخت کرده است

تا می توانید خودکار کنید

دور از چشم ، دور از ذهن! مدیریت پول به صورت دستی می تواند استرس زا و وقت گیر باشد و اگر زمان شلوغی را سپری می کنید ، فراموش کردن انجام این انتقال به پس انداز خود و یا پرداخت به موقع قبض کارت اعتباری خود بسیار آسان است. خوشبختانه ، این روزها می توانید تقریباً همه امور مربوط به امور مالی خود را از راه اندازی بدهی های مستقیم برای صورتحساب ها و بازپرداخت ها گرفته تا برنامه های پس انداز که هر چند روز مقداری از پول نقد شما را می کشند ، به صورت خودکار درآورید تا میزان ذخیره شما افزایش یابد. اگر مدیر مالی شما را تحت فشار قرار می دهد ، با اصول اولیه شروع کنید.

برای پس انداز خود یک سفارش ثابت تنظیم کنید که در روز یا دقیقاً بعد از روز پرداخت صادر می شود و مطمئن شوید که همه صورتحساب های شما بدهکار مستقیم تنظیم شده اند ، ترجیحاً در همان روز یا در حدود همان روز. این بدان معناست که تمام تعهدات مالی شما به یک باره حساب شما را ترک می کنند و می توانید در مورد آنچه برای بازی باقیمانده کمی وضوح بیشتری کسب کنید. برای اطمینان از صرفه جویی در هزینه های خود ، برنامه هایی مانند Chip و Plum یا سایت هایی مانند Look After My Bills را بررسی کنید تا مطمئن شوید همیشه در ارزان ترین تعرفه ها هستید.

سعی کنید مسائل را بیش از حد پیچیده نکنید

یکی از استرس آورترین احساساتی که می توانید داشته باشید ، وقتی صحبت از امور مالی شما می شود ، این احساس است که واقعاً نمی دانید چه خبر است. وقتی خود را بسیار نازک در حسابهای مختلف جاری ، پس انداز و اعتبار ، فراموش کردن گذرواژه ها و تغییر دستگاه ها ، گسترش دهید ، به سرعت می تواند احساس کند همه چیز از کنترل شما خارج است.

کمی وقت بگذارید تا همه چیز را تا آنجا که ممکن است ساده کنید ، اگر چندین حساب اعتباری دارید ، پیشنهادات انتقال مانده را بررسی کنید و مراقب باشید که از چندین کارت اعتباری مختلف استفاده کنید یا اکنون بخرید ، برنامه های بعدی را پرداخت کنید ، زیرا این بدهی به سرعت مارپیچ می شود. به طور مشابه با پس انداز خود ، ایده خوبی است که با بهترین نرخ خرید کنید و سپس بسته به نیاز خود یک سیستم قابلمه قابلمه ایجاد کنید – شاید تقسیم آنها به یک صندوق اضطراری ، برخی پس اندازهای میان مدت و سرمایه گذاری برای اهداف بلند مدت .

فرآیند ثروت سازی 3 مرحله ای که شما * باید بدانید تا مغز خود را دوباره آموزش دهید تا ثروتمندتر شود (بله ، واقعاً)

از روش ردیابی متناسب با سبک خود استفاده کنید

برخی افراد ترجیح می دهند از صفحه گسترده برای بودجه بندی استفاده کنند ، در حالی که دیگران دوست دارند قلم را روی کاغذ بگذارند – اما روش مورد علاقه شما برای انجام هر کاری ، فقط ثابت قدم باشید. طیف گسترده ای از برنامه ریزان بودجه در بازار وجود دارد ، بنابراین چند مورد را بررسی کنید و ببینید چه روشی برای شما مفید است. جادوی بودجه و پیگیری هزینه های شما نه در روش خاص بلکه در سازگاری است ، بنابراین فقط مطمئن شوید که مرتباً چک می کنید.

واقعا می تواند مفید باشد که هر هفته زمانی را انتخاب کنید و آن را به دفتر خاطرات خود اضافه کنید – شاید هر دوشنبه در وقت ناهار یا قبل از غسل یکشنبه شب. بررسی امور مالی در ابتدای هفته باعث می شود که در هفته آینده آرامش و کنترل بیشتری داشته باشید.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید و به مشاوره متخصص ما که متناسب با امور مالی شماست دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>