نینا نسبیت در مورد برنده شدن در Tiktok ، مدیریت سلامت روان و بهترین مشاوره تاکنون

[ad_1]

نینا نسبیت در حین قفل کردن با موزیکال های خنده دار خود – در مورد چیزهای دیگر * ckboys – و ریس ویترسپون با رقصیدن به TikTok برنده شد بلند مدت، ترانه ای که تابستان گذشته با آن با پسر ریس دیکن فیلیپه همکاری کرد.

برای این هفته از سری GLAMifesto For Life و به مناسبت انتشار تک آهنگ جدید او پرتاب تابستان، خواننده 27 ساله متولد اسکاتلند ، اسرار خود را در زمینه مدیریت سلامت روانی خود ، نحوه برخورد با شکست و آنچه که نمی تواند بدون آن زندگی کند ، بیان می کند. او همچنین شما را در بخیه ها بازگو می کند که عجیب ترین کاری که او به نام سلامتی انجام داده است چیست و بهترین توصیه ای است که او دریافت کرده است (هشدار اسپویلر ، مربوط به گوز و نبوغ آن است).

به تو نینا …

تماشا کنید: GLAMifesto نینا نسبیت…

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

فرمول شما برای شکستن موسیقی TikToK چیست؟

فرمول من برای یک موسیقی جذاب TikTok این است که یک مسئله را پیدا کنید ، چیزی پیدا کنید که باید مورد توجه قرار گیرد و در مورد آن آواز بخوانید. من کارهای زیادی در مورد f * ckboys انجام داده ام زیرا فکر می کنم این مسئله در حال حاضر یک مسئله بزرگ است ، خصوصاً هنگام قفل کردن. آنها همه جوره دور می شدند و من در چت گروهی دخترانم داستان می شنیدم و مثل این بود که “این موارد باید حل شود”. بنابراین ، چیزی پیدا کنید که باید در مورد آن آواز خوانده شود و سپس کمی ساس ، کمی وحشیانه اضافه کنید و آن را بیرون بگذارید.


مانترا روزانه شما چیست؟

مانترا روزانه من است – حالا این من واقعاً بیمار هستم – اما می خواهم روزی بمیرم. زیرا برای همه ما اجتناب ناپذیر است. همه ما می خواهیم بمیریم ، اما در حالی که اینجا هستید زندگی خود را به کمال ادامه دهید. می دانم کلیشه به نظر می رسد. اما وقتی شروع به استرس درمورد چیزهای خیلی جزئی یا فقط چیزهایی می کنم که در طرح بزرگ چیزها خیلی بی ربط هستند ، مجبور می شوم یک لحظه متوقف شوم و فکر کنم شما روزی خواهید مرد ، این بی ربط است. از زندگی خود لذت ببرید در حالی که اینجا هستید ، از آن نهایت استفاده را ببرید. دیگر به این چیزهای کوچک اهمیت ندهید ، فقط بهترین زندگی خود را داشته باشید.

چگونه سلامت روان خود را مدیریت می کنید؟

وقتی صحبت از سلامتی روحی ام می شود ، قطعاً موج هایی دارم چند هفته و ماه احساس می کنم بالای سر دنیا هستم ، واقعاً اعتماد به نفس دارم ، واقعاً خوشحال و خنک هستم و ماه های دیگر کاملاً آشفته هستم. من فکر می کنم تهیه یک الگوی واقعاً مفید است. فکر می کنم بدانم که وقتی احساس پوچی می کنید ، برای همیشه نخواهد ماند. من همیشه باید این موضوع را به خودم یادآوری کنم و فکر می کنم در این زمینه بهتر می شوم. من در این سن با افزایش سن بهتر می شوم. من فکر می کنم ، بله ، فقط نشستن در آن ، عبور از آن و دانستن اینکه آن عبور خواهد کرد در واقع بسیار عجیب است.

من احساس می کنم وقتی که دوستانم یا افراد آنلاین هستم در صحبت کردن در مورد بهداشت روان واقعاً خوب هستم ، اما وقتی این مسئله مربوط به خودم باشد واقعاً کار سختی است. من در واقع یک سال درمانگر گرفتم ، که یکی از بهترین کارهایی بود که من تاکنون انجام داده ام.


فکر می کنید موسیقی به شما در برخورد با چه چیزی بیشتر کمک کرده است؟

من از نوجوانی اضطراب وحشتناکی داشتم و موسیقی تنها چیزی بود که واقعاً مرا آرام کرد. از نظر من ، این تقریباً مانند نوعی مراقبه است زیرا فکر می کنم مراقبه ذهن شما را پاک می کند ، نه؟ من نمی دانم. شما در مورد چیزها بیش از حد فکر نمی کنید و این همان کاری است که نوشتن آهنگ و موسیقی برای من انجام می دهد. فراموش می کنم زمان می گذرد. هنگام نوشتن تمام نگرانی هایم را فراموش می کنم. قطعاً برای من مانند نوعی درمان است. همچنین مرا به گوشه و کنار دنیا کشانده است ، که شگفت آور است زیرا من همیشه دوست داشتم به مسافرت بروم.

Miss LaFamilia در آستانه تصاحب بازی رپ است و میلیون ها بازدید از اولین موزیک ویدئو او فقط شروع کار است

یک چیزی که بدون آن نمی توانی زندگی کنی چیست؟

من می خواهم تلفنم را بگویم چون به آن معتاد شده ام و این واقعاً شرم آور است ، اما واقعیت دارد. اما دوباره ، در ماه فوریه یک استراحت در شبکه های اجتماعی انجام دادم چون مثل این بودم ، فقط چیزی برای ارسال نداشتم. من در یک لباس ورزشی نشسته بودم ، موهایم بالای سرم بود ، بدون آرایش تمام روز و مثل این بود که “من چیزی برای ارسال ندارم. چیزی برای گفتن ندارم. من فقط می خواهم شبکه های اجتماعی را ترک کنم کمی به عقب برگردید و در طبیعت زندگی کنید. ” من هر روز پیاده روی می کردم. احساس خوبی داشتم این بدون استرس ترین زندگی من است. در واقع من کاملا دوست دارم بدون تلفنم زندگی کنم ، اما متأسفانه حدس می زنم ، کار من اجازه نمی دهد که این اتفاق بیفتد.

بهترین چیزی که امسال یا سال گذشته یاد گرفته اید چیست؟

بهترین چیزی که امسال یاد گرفتم این است که همه در شبکه های اجتماعی از جمله شکست خودم عجیب بوده اند ، که واقعاً طراوت بخش بوده است. من فکر می کنم هرکسی در حین قفل کردن فقط خودش را رها کرده است که واقعاً خوب بوده است. فکر می کنم قبلاً فشار زیادی برای جستجوی راهی خاص وجود داشت و من نمی دانم. فقط فکر می کنم قبل از همه گیری ، که عجیب است ، بسیار ناامن تر بودم. من فکر می کنم امسال همین موضوع را رها کردم و نمی دانم پیرتر می شود یا اینکه همه فقط کمی سرد شده اند. من فکر می کنم من یاد گرفته ام که در مورد چیزهایی که واقعاً مهم نیستند ، کمتر زبان انگلیسی بدهم ، که واقعاً خوب بوده است.

چگونه با شکست مقابله می کنید؟

من واقعاً در کودکی با شکست روبرو شدم و فکر می کنم این ریشه بسیاری از مشکلات اضطرابی من بود زیرا من این فشار دیوانه وار را به خودم فشار می آوردم تا موفق شوم و بیش از حد انتظارات را پشت سر بگذارم. من نمی دانم این چه چیزی است. شاید من باید از درمانگر خود بپرسم ، اما بله ، من فکر می کنم وقتی پیرتر شدم و شکست را تجربه کردم ، شکست در واقع یک نعمت بزرگ است زیرا بدون شکست هیچ موفقیتی حاصل نمی شود. من شخصاً فکر می کنم نمی دانید موفقیت بدون شکست چیست؟ و فکر می کنم چیزی زیبا و آرامش بخش درباره شکست تنها راه حل است.


عجیب ترین کاری که به نام سلامتی انجام داده اید چیست؟

یک بار در تور ، من در ایالت اورگان بودم و در وسط ناکجاآباد بود. یک روز تعطیل در تور بود. داشتم با اتوبوس تور دنیا گشت و گذار می کردم. حتی یک اتوبوس تور هم نبود. این یک وانت بود که صندلی های داخل آن بود و من سه ماه در آن بودم. تجربه شگفت انگیز. اما بله ، سخت بود. من راحتی خانه و شمع های معطر خود را دوست دارم.

من تصمیم گرفتم که می خواهم به یک اسپا بروم و مدیرم آنجا بود و او مثل “آره ، ما باید به یک اسپا برویم.” من فقط آن را تایپ کردم ، نمی دانم کجا بود. من به این دهکده فرقه ای واقعا عجیب رفتم. مثل یک جامعه فرقه است. Ubers مجاز نبود ما را آنجا برد. همه چیز بسیار دور از شبکه بود … مثل باغ عقب کسی بود ، که عجیب بود. او فقط استخرهای غوطه وری داشت اما همه اینها مثل آب نمک درون صخره ها بود. بی نظیر بود. عالی بود اما خیلی عجیب بود. مانند نوعی مکان است که می خواهید به رویا بروید و مثل این باشید که “این یک رویای عجیب بود”.

بهترین توصیه ای که تاکنون دریافت کرده اید چیست؟

بهترین توصیه ای که من تا به حال کرده ام از طرف دوست پسرم است و کاملاً خنده دار است اما فکر می کنم آن را برای هر چیزی در زندگی اعمال می کنم. بنابراین اینگونه است: «نوشتن آهنگ بسیار شبیه به انجام یک گوز است. اگر مجبور شوید آن را مجبور کنید ، احتمالاً این کار را انجام می دهد. ” و من فکر می کنم که آن را برای هر چیزی در زندگی اعمال می کنم. اگر چیزی احساس اجبار یا غیر طبیعی بودن یا فقط اصالت نداشتن ، نباید این کار را انجام دهید. بله ، شما فقط نباید آن را انجام دهید فقط آنچه را که از نظر شما طبیعی است انجام دهید. شما باشید و اصیل باشید و این چیزی است که من سعی می کنم آن را حفظ کنم ، زیرا فکر می کنم غیر واقعی بودن در دنیای موسیقی پاپ آسان است.

چه زمانی نسبت به خود احساس واقعی می کنید؟

آخر روز وقتی به خانه می آیم و آرایش می کنم ، با خودم احساس واقعی ترین می کنم. موهایم را بالای سرم گذاشتم ، تابلوهایم را گذاشتم و روی مبل نشستم و همه چیز را در تلویزیون تماشا کردم. آن وقت است که احساس آرامش می کنم این می شود یا وقتی که من ترانه سرایی می کنم ، زیرا احساس می کنم این چیزی است که همیشه فقط طبیعی احساس می شود.

آهنگی که روحیه فوری شما را تقویت می کند چیست؟

هر وقت به خودم شک می کنم یا اعتماد به نفس پایینی دارم یا اینکه فقط روز بدی را سپری می کنم ، خودم را می پوشم صورتحساب ، صورتحساب ، صورتحساب توسط Destiny’s Child چون این فقط یک هشدار مطلق است. هر چیزی را که فرزند Destiny بگذارم ، یا TLC بگذارم ، بدون اسکراب. فقط هر R&B ’00s ، ’00s R&B ، من اینجا هستم. فقط احساس عوضی بدی به من دست می دهد. من آماده تصاحب جهان هستم.


آهنگی که عاشق یک گریه خوب هستی چیست؟

عجیب و غریب ، این کاملاً خوب است. آهنگی است به نام من توسط The 1975. وقتی بیرون آمد خیلی به آن گوش می دادم و به نظرم خیلی آرامش بخش است. من همیشه هنگام خواب در هواپیما به آن گوش می دهم ، زیرا هنگام خواب چیزی در مورد موسیقی وجود دارد که تقریباً کاملاً مراقبه است. و من همیشه در هواپیما گریه می کنم ، بنابراین اکنون آن آهنگ را مرتبط می دانم. انصاف این ترانه بسیار واقعاً ناراحت کننده است ، بنابراین ممکن است ربطی به آن داشته باشد ، اما من همیشه همیشه در هواپیما احساساتی می شوم. من نمی دانم چیست ، آیا ارتفاع است یا کی می داند. احتمالاً فقط گریه کردن چون نمی تواند وارد اینترنت شود.

چه زمانی خود را تحت فشار قرار داده اید تا بیشتر از صدای خود استفاده کنید؟

من فکر می کنم وقتی می بینم ترکیب های جشنواره که 99٪ هنرمندان مرد هستند بیشتر خودم را تحت فشار قرار داده ام تا از صدایم بیشتر استفاده کنم. همانقدر که آن هنرمندان مرد عالی هستند ، من فکر می کنم هر ساله تعداد بیشماری از زنان هنرمند بدون شک وجود دارد. من اینستاگرام و توییتر را علامت گذاری کردم تا یک پست کوچک انجام دهم ، فقط برای اینکه سلام برسانم ، تعداد زیادی زن در آنجا وجود دارد. فقط ، فکر می کنم هنوز در صنعت موسیقی به طور کلی و حتی با تهیه کنندگان زن کاملاً عدم تعادل وجود دارد. من فکر می کنم واقعاً خوب است که اکنون بسیاری از نویسندگان و تهیه کنندگان زن وارد این کار شده اند و مورد تشویق قرار می گیرند ، زیرا فکر می کنم وقتی کودک بودم هرگز چنین نمونه ای را نداشتم. تیلور سویفت اولین زن هنرمندی بود که من وارد آن شدم و ترانه های خودش را آورد و روایت خودش را داشت ، به همین ترتیب.

من دوست دارم فقط سعی کنم و به جوانان پیام مثبت بدهم که شما می توانید این کار را انجام دهید ، همه کارها را می توانید انجام دهید. بدیهی است که به عنوان یک زن ، می توانید همه کارها را انجام دهید. شما می توانید آهنگ های خود را بنویسید. شما می توانید آهنگ های خود را تولید کنید. به همین دلیل روی اولین تک آهنگ خودم خیلی سخت کار کردم ، پرتاب تابستان، برای تولید این چون من مثل این بودم که می خواهم برای دختران جوان مثالی بزنم که شما می توانید این کار را انجام دهید. و من فکر می کنم این فوق العاده ترسناک است زیرا بدیهی است که بسیاری از تولید کنندگان شگفت انگیز وجود دارد و من آنقدر خوش شانس هستم که فرصت همکاری با آنها را دارم.

رابطه مانترا شما چیست؟

این است که “شما هرگز با عشق از دست نمی دهید”. من امروز صبح در زیر دوش عمیق فکر کردم در مورد این ، زیرا می دانم که گاهی اوقات وقتی کسی قلب شما را می شکند یا شما را خسته می کند ، احساس وحشتناکی می شود. اما هنوز برنده هستید زیرا یا با شخصی که قرار است با او باشید هستید ، همه چیز عالی پیش می رود و شما برنده می شوید ، یا همه چیز پیش رفته است و شما را به چنگ خواهد انداخت. قلب شما هرچه باشد شکسته است. شما احساس می کنید sh * t هستید ، اما هنوز برنده هستید زیرا قرار نیست در کنار آن شخص باشید و آنها در واقع در مدت طولانی لطف شما را کرده اند زیرا شما می خواهید حتی بهتر از دیگران ملاقات کنید. من فقط فکر می کنم اگر کسی آنچه را که لیاقت تو را دارد به تو نمی دهد ، بگذار رها شود. فقط حرکت کنید و آن شخص را پیدا خواهید کرد.

چگونه با صدای موجود در سر خود کنار می آیید؟

من یک صدای بسیار شیطانی دارم که خیلی وقت ها در سر خودم نشسته ام ، بنابراین مجبور شده ام یاد بگیرم که با آن طور دیگری صحبت کنم. من فکر می کنم یکی از بهترین توصیه هایی که من شنیدم این بود که وقتی با خودت رو به روشی بد صحبت می کنی ، وقتی خودت را زمین می گذاری و به خودت شک می کنی ، یک دقیقه خودت را بیرون بکشی و فکر کن دوست مانند آن است؟ یا یک خانواده ، یا یک غریبه؟ قطعا نه. اگر اینطور با یک غریبه صحبت نمی کنید ، چرا با خودتان اینگونه صحبت می کنید؟ نه. و سپس فقط به همه چیزهایی که در طول زندگی خود به دست آورده اید فکر کنید. من فکر می کنم شما فقط باید امتحان کنید و به محض ورود آن را تلنگر کنید ، اما سخت است.

دیزی لو در زمینه مدیریت سلامت روان ، اشتیاق به پایداری و تشریفات سلامتی مخفیانه “جادوگر”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>