نیکولا کاگلان به ترول پاسخ می دهد که درباره ظاهر گلدن گلوب خود اظهار نظر کرد

[ad_1]

شما فکر می کنید که در حال حاضر ، در سال 2021 ، ما دست از بررسی دقیق زنان در مورد ظاهر آنها و به ویژه از نظر وزن آنها برداشته ایم. این چیزی است که جنبش مثبت بدن برای آن خستگی ناپذیر جنگیده و چیزی دیگر بریجتون و دختران دری ستاره ، نیکولا کافلان فکر می کند ما نیز باید متوقف شویم.

در مراسم گلدن گلوب در روز یکشنبه ، نیکولا با پوشیدن لباس مجلسی رویایی زرد مایل به رنگ مولی گودارد ، یک ژاکت کش باف پشمی Ply Knits و جواهرات De Beers در فرش قرمز شرکت کرد. موهای بلوند او به شکل یک باب کامل چانه در آمده و سایه چشم صورتی روشن او چیزی است که ما می خواهیم ASAP آن را تکرار کنیم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با این حال ، یکی از کاربران توییتر تصمیم گرفت وقت خود را صرف نوشتن و توییت کردن یک نظر منفی در مورد بازیگر زن کند. در آن آمده است: “دختر چاق از Bridgerton در گلدن گلوب یک ژاکت کش باف پشمی سیاه پوشیده است ، مهم نیست چقدر گرم و شیک باشید ، اگر شما یک دختر چاق هستید ، یک ژاکت کش باف پشمی سیاه وجود دارد که به فکر پوشیدن آن هستید ، پس تصمیم بگیرید در برابر ، اما در نهایت پوشیدن bc شما احساس می کنید که مجبور هستید. “

نیکولا با تلافی عالی جواب داد: “من فکر کردم که ژاکت کش باف پشمی به نظر می رسد ، مولی گودارد از آنها در باند فرودگاه خود با لباسهایی استفاده کرد که ایده از آن گرفته شده است ، همچنین من یک نام دارم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بریجتون ستاره ، که به عنوان پنه لوپه فیتینگتون در مجموعه نتفلیکس ظاهر می شود ، بعدا در لیست بهترین لباس ها برای شب قرار گرفت ، و توییت کرد که چگونه ابتدا هنگام شروع کار فرش های قرمز را “بسیار ترسناک” می یافت.

“فرشها و شاخه های قرمز بسیار ترسناک است و هنگامی که من برای اولین بار شروع به انجام آنها کردم ، بسیار وحشت زده شدم و خودم را کاملا احساس نمی کردم ، اما داشتن یک آرایشگر درخشان مانند Aimee [Croysdill] او فقط به من اجازه داده است که با مد بسیار سرگرم شوم و این یک لذت کامل است. ”

این بازیگر 33 ساله همیشه نقش یک نوجوان را بازی می کند – در اینجا روال مراقبت از پوست او است

وی بعداً کاربران توییتر را به سمت قطعه ای که برایش نوشته راهنمایی کرد روزنامه گاردین دو سال پیش در مورد اینکه یک بازرسان تئاتر “دختر با اضافه وزن” نامیده می شود. وی افزود: “آیا می توانیم بازیگران را به خاطر كار آنها و نه بدن آنها قضاوت كنیم؟

وی همچنین گفت: “همچنین آیا می توانیم از زنان در مورد مصاحبه ها ، به خصوص در هنگام وزن ، س askingال نکنیم [is] کاملا بی ربط. من مصاحبه های زیادی را از 10 سال پیش می بینم که مردم می گویند “اوه آیا سوالات خیلی نامناسب نبودند!” متأسفانه هنوز هم اتفاق می افتد. “

نیکولا در این بخش اضافه کرد که هر وقت از او در مورد بدنش در یک مصاحبه س askedال می شود ، او را به شدت ناراحت می کند و ناراحت است که نمی تواند به جای آن فقط در مورد کار صحبت کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نیکولا ادامه داد: “این زمانی که ما در زمینه گوناگونی در هنر گام های بلندی برمی داریم بسیار به زنان کاهش می یابد ، اما سوالاتی از این دست ما را به عقب می کشاند.”

“بنابراین بله ، سال 2021 است ، خوب است اگر مجبور نباشیم این مکالمه را ادامه دهیم. من واقعاً دوست دارم که هرگز در این مورد در مصاحبه از من سال نشود ، همچنین من چیزهای زیادی دارم که دوست دارم درباره آنها صحبت کنم ، من ایرلندی هستم تا بتوانم صحبت کنم تا اینکه گاوها به خانه بیایند. “

خودمان نمی توانستیم بهتر بگوییم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>