هانا مارتین که روی کیت میدلتون کار می کرد نکات آرایش عروس خود را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

فصل عروسی خوب و واقعاً بازگشته است و ما نمی توانیم خوشحال تر باشیم.

اگر عروس 2021 هستید که پس از چند بار لغو ، بالاخره گره می خورید ، یا اخیراً نامزد شده اید و قصد ازدواج 2022 یا 2023 را دارید ، وقت آن است که شروع به آماده سازی آخرین جزئیات کنید. از لباس تا محل برگزاری ، تعیین روز رویای خود یکی از مهیج ترین دوران زندگی عروس است.

ایجاد زیبایی ایده آل برای شما نیز پیش شرط هر عروس آینده است و اگر مجبور باشید لحظه ای آرایش خود را انتخاب کنید تا به خوبی توپ بازی کند ، روز عروسی شما احتمالاً آنجا خواهد بود. شبنم ، اما براق نیست ، طبیعی نیست اما برهنه نیست – و به دلایل واضح باید ضد عرق ، ضد دوربین و ضد آب باشد. تعجب آور نیست که بسیاری از عروسها برای این کار از یک آرایشگر متخصص دعوت می کنند.

یکی از بهترین ها در این تجارت هانا مارتین است که با به اشتراک گذاشتن نکات آرایشی بیگانه نیست. و با توجه به اینکه او چهره نخبه ترین زنان جهان (از سوپرمدل ها گرفته تا سلطنتی) را نقاشی کرده است ، می توانید ببینید که چرا از او خواسته اند که اغلب اطلاعات خود را به اشتراک بگذارد.


hannahmartinmakeup / اینستاگرام

او زنی است که در پشت درخشش روز عروسی پرنسس اوگنی قرار دارد و همچنین در پشت صحنه عروسی سلطنتی دیگری نیز کار می کند و به برخی از دروس آرایش پیش از روز بزرگ ، به دوشس کمبریج کمک می کند.

برای همه عروسهای خارج از خانه ، ما از هانا 10 توصیه برتر زیبایی عروس خود را خواسته ایم …

با توجه به جوانب مثبت ، اینگونه است که خودتان آرایش عروسی زیبا را اعمال کنید

1. بزرگترین الهام خود باشید

من همیشه از عروسهایم می خواهم که تصاویری از ظاهر آرایش را به من نشان دهند که آنها دوست دارند به من کمک کنند نوع نگاه آنها در روز عروسی را بهتر درک کنم. اغلب اوقات تصاویر افرادی با رنگ آمیزی و ویژگی های کاملاً متفاوت به من نشان داده می شود بنابراین یاد گرفته ام که از عروسهایم بخواهم در کنار این تصاویر الهام بخش ، تصویری از خودشان را که واقعاً دوست دارند به من نشان دهند بنابراین با هم می توانیم تشخیص دهیم که دقیقاً چه چیزی ساخته شده است آنها احساس زیبایی می کنند و این را در ظاهر روز عروسی خود گنجانده اند.

2. پوست خود را در اولویت قرار دهید

اکثر عروسها حداقل چند ماه وقت دارند که برای عروسی خود برنامه ریزی کنند (می دانم شرایط فعلی این مسئله را برای بعضی ها زیر سوال برده است) اما مراقبت از خود ، به ویژه مراقبت از پوست از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بعضی عروس ها آنقدر روی آرایش تمرکز دارند که از بوم غافل می شوند. این یک فرصت عالی برای کمک به وضعیت پوست است تا آرایش شما در روز بزرگ بدون نقص بنشیند. بزرگترین کاری که هرکسی می تواند برای پوست خود انجام دهد نوشیدن مقدار زیادی آب است. درست است – شما مجبور نیستید صدها پوند برای درمانهای فانتزی هزینه کنید. نوشیدن آب مستقیم باعث شگفتی پوست شما می شود. سپس عادت های خوبی مانند لایه برداری منظم و تغذیه پوست با سرم (من Estee Lauder Advanced Night Repair را دوست دارم) زیر مرطوب کننده نیز کمک خواهد کرد. پایه صورت غنی شده با ویتامین Bobbi Brown پایه مناسب آرایش برای روز بزرگ شماست.

3. در روزهای قبل از عروسی کار جدیدی انجام ندهید

من در طول این سالها با عروسهای زیادی کار کرده ام که چند روزی قبل از عروسی برای داشتن آرامش و لک ، صورت خود را که قبلاً هرگز نداشته اند ، درمان کرده اند. من همچنین با عروسهایی کار کرده ام که قبلاً برای اولین بار برنزه تقلبی داشته اند و سایه را دوست نداشته اند. من حتی یک عروس داشتم که از کرم موبر در سراسر بدن خود استفاده می کرد و پوست او را در بسیاری از کندوهای کوچک بیرون می آورد … فقط به روال پوست و برنزه هایی که عادت کرده اید بچسبید تا از بروز هرگونه اتفاق بدی جلوگیری کنید.

بهترین آرایشگران برای رزرو در لندن برای درخشش باورنکردنی

4. تمرین کنید!

چه در روز یک آرایشگر داشته باشید و چه خودتان آرایش خود را انجام دهید ، مطمئن شوید که به اندازه کافی ظاهر را تمرین می کنید تا کاملاً خوشحال باشید. اگر به آرایش ظاهری خود در محاکمه علاقه داشتید ، از آن عکاسی کنید تا بدنبال مرجع باشید و از آرایشگر خود بخواهید هر آنچه را که استفاده کرده است برای شما ایمیل کند تا بدانید دقیقاً در روز بزرگ چه اتفاقی می افتد و همچنین برای آینده می دانید مرجع.

5. یک کیت لمسی تهیه کنید

داشتن چند مورد ضروری در محلی که در محل عروسی شما قابل دسترسی است مفید است ، بنابراین در صورت لزوم می توانید سریعاً تماس بگیرید. شما به کل کیف آرایش خود احتیاج نخواهید داشت ، اما من همیشه به عروسهایم توصیه می کنم که موارد زیر را داشته باشند: پودر برای براق کردن هر درخشش. کاغذهای بلات یک افزودنی عالی هستند بنابراین شما می توانید هر روغنی را قبل از پودر کردن پاک کنید یا یک گزینه عالی برای کسانی که مایل به استفاده بیش از حد از پودر نیستند ، باشد. کانسیلر کامل زیر چشم / پایه. رژگونه در صورتی که در احیای آرایش هایی که کمی خسته به نظر می رسند بسیار درخشان است. مومیایی کردن لب و محصولات لب شما و من می گویم مومیایی است زیرا لایه لایه شدن لب روی لبهای خشک و احساس اعتماد به نفس من بسیار احساس ناخوشایند است – هیجان ، اعصاب و شامپاین همگی می توانند در خشکی دهان نقش داشته باشند ، بنابراین من پیشنهاد می کنم یک مرهم داشته باشید تا بتوانید رژ لب خود را بگیرید خاموش ، آبرسانی کنید و دوباره درخواست دهید تا لب های شما تازه و چاق و شکیل به نظر برسند.

چیزهای دیگری که می تواند مفید باشد نعناع است (دوباره شامپاین و اعصاب می توانند نفس شما را خراب کنند!) ، یک لکه دار (بافت ها می توانند روی صورت تجزیه شوند و حتی بدتر از آن ، در چشمان شما قرار می گیرند و باعث جریان یافتن آنها می شوند اما کمی یک دستمال از آن جلوگیری می کند) ، اتمی ساز با رایحه مورد علاقه شما – داشتن کمی صنوبر عطر همیشه خوب است!

6. از استفاده از فونداسیون با SPF خودداری کنید

به هیچ وجه SPF خود را به طور معمول زیر آرایش خود بپوشید اما از SPF در آرایش پایه خودداری کنید زیرا متأسفانه آنچه را که “فلش برگردان” نامیده می شود در عکس های خود بدست می آورید ، این زمانی است که دی اکسید تیتانیوم در عکسبرداری با فلش نور را از بین می برد و چهره شما به نظر می رسد بسیار پررنگ تر از آنچه که هست

7. از خوردن نمک زیاد در روز قبل از عروسی خودداری کنید

این ممکن است دیوانه به نظر برسد اما نمک زیاد باعث می شود برخی از افراد مقدار زیادی آب را در خود نگه دارند که برای عروس خانم ها می تواند احساس کند که صبح روز عروسی کمی پف کرده است.

8. آرایش خود را با عکاس بررسی کنید

وقتی آرایش شما به پایان رسید ، از عکاس خود بخواهید که از شما عکس بگیرد تا بتوانید نحوه ترجمه آرایش را ببینید. این کاری است که همه آرایشگران انجام می دهند. شما می توانید ببینید که آیا به رژگونه دیگری نیاز دارید (معمولاً بله) یا اینکه باید کانسیلر زیر چشم شما کمی پایین بیاید ، اگر خط مژه پایین شما کمی نرم می شود. اینها متداولترین ترفندهایی هستند که من با مشاهده مانیتور ایجاد کردم.

شمارش معکوس زیبایی عروسی BIG. یک متخصص نشان می دهد که چقدر قبل باید آماده شود

9. از رنگ نترسید

شگفت آور است که سفیدپوش بودن تمام لباس های سفید چقدر می تواند باشد ، به معنای واقعی کلمه رنگ شما را می مکد ، بنابراین مطمئن شوید که به اندازه کافی برنز و رژگونه پوشیده اید تا به سلامت ترین حالت برسید. و با رژ لب ، بسیاری از عروسهای من درخواست خنثی می کنند که من آنها را دوست دارم ، اما من معمولاً به سمت خنثی های کمی عمیق تر و سپس بسیار کم رنگ هدایت می شوم ، یک لب کمرنگ هنگام پوشیدن تمام سفید می تواند گاهی عروس خانم را کمی خسته به نظر برساند ، بنابراین سایه ای که خیلی زیاد نباشد متفاوت از رنگ لب طبیعی شما و حتی گرم کننده لمسی بسیار زیبا به نظر می رسد. رنگ لب Bobbi Brown در صورتی که رنگ آن ساندویچ است کاملاً مناسب است.

10. ویژگی خود را به طور طبیعی تعریف کنید

مهم است که اطمینان حاصل کنید که ابروهای شما پر شده و چشمان شما به خط خورده است تا ویژگی های شما ظاهر شود ، اما فقط مطمئن شوید که در این کار زیاده روی نکنید. یک ابرو خیلی پررنگ است و می تواند کمی مسلط شود و خط چشم بیش از حد می تواند چشم ها را کوچک تر کند ، به خصوص در عکس ها ، بنابراین من پیشنهاد می کنم عروس های من یک آستر مشکی بسیار باریک درست در ریشه مژه ها داشته باشند و سپس حالت را نرم کنند با سایه روشن تر. من معمولاً از پودر نرم تری برای خط پایین مژه استفاده می کنم ، بنابراین ظاهری مشخص اما خشن ندارد.

اگر نکات بیشتری از هانا می خواهید ، او مرتباً کلاسهای مستر کلاس زیبایی عروس را با بابی براون برگزار می کند ، بنابراین مراقب باشید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>