هانی سیدو در مورد چگونگی جشن گرفتن ماه رمضان در قفل

[ad_1]

ماه رمضان زمان عبادت و عبادت ، خوداندیشی و خودسازی ، نماز و روزه ، اجتماع و خانواده است. اما هنگامی که ماه رمضان – نهم ماه تقویم اسلامی – برای اولین بار در غروب 23 آوریل سال گذشته در انگلستان آغاز شد ، مسلمانان سراسر کشور می دانستند که در آن سال کاملاً مشابه نخواهد بود. اما وقتی این کشور در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا به آرامی از قفل خارج شد ، هانی سیدوو در مورد چگونگی جشن گرفتن در ماه رمضان سال گذشته بر او تأثیر گذاشت ، به علاوه چطور امیدوار است که امسال را جشن بگیرد …

اگر چیزی در مورد قفل رمضان سال گذشته به یاد بیاورم این است که فکر کنم “این چه زمانی پایان می یابد؟” ، اما همچنین از اینکه توانسته ام آن را تجربه کنم احساس سپاس می کنم. بسیاری از آنها جان خود را به دلیل کوید از دست دادند و بسیاری از این افراد در این زمان از سال که اجتماعات خانوادگی گرانبهاترین ماه ماه رمضان است ، از دست دادن عزیزان خود را حتی بیشتر احساس می کنند.

از افطاری های مجازی گرفته تا خطبه های آنلاین ، اینگونه است که 5 زن در قفل ماه رمضان را جشن می گیرند

وقتی وارد ماه رمضان دیگری می شویم ، همه چیز کمی متفاوت از سال گذشته است و خانواده های بیشتری عزیزان سفره خود را از دست می دهند. اولین ماه رمضان در هنگام قفل کردن قطعاً برای همه یک ماه سخت بود زیرا تنظیم آن دشوارتر بود. همه ما هنوز در حال فهمیدن بودیم که علیرغم اینکه قادر به حضور در مسجد برای نماز تراویح نبوده ایم ، در اطراف بقیه جامعه مسلمان نبوده ایم و یا هنگام نشستن همه خنده های میز را خندیده ایم ، چطور می توانیم احساس آن را تا حد ممکن طبیعی کنیم. برای افطار


من نه تنها به دلیل همه گیری ماه رمضان گذشته باید انزوا را انطباق بدهم ، بلکه مجبور شدم که برای افطار بدون دوستان و خانواده ام باشم چون اولین ماه رمضان من به عنوان یک زن متاهل بود. من و شوهرم از جمع های شلوغ خانوادگی به آنجا می رفتیم که فقط ما دو نفر بودیم که انتقال را بسیار سخت تر می کردیم – اما بسیار خوب بود که کشف کنیم چگونه هنوز می توانیم از ماه رمضان به عنوان خانواده کوچک خود لذت ببریم.

آنچه که سال گذشته واقعاً من را از بین برد ، تمرین مراقبت از خود و قدم گذاشتن در برنامه زیبایی ام بود. یافتن انرژی هنگامی که روزه دارید گاهی سخت است اما استفاده از ماسک صورت در حالی که می خوانم چگونه می توانم به امور خیریه بپردازم و در مورد همه زنان قدرتمند در اسلام نفس روزمره هوای من می شود زیرا برای مدت کمی احساس می کردم که یک ماه رمضان طبیعی قبل از این همه گیری.


یکی دیگر از مواردی که واقعاً من را از بین برد ، تهیه لباس عید من و الهام گرفتن از اینستاگرام توسط همه که همچنان لباس می پوشند و برنامه مراقبت از خود را به اشتراک می گذارند.

این همان چیزی است که جشن گرفتن عید به عنوان یک مسلمان امروزی واقعاً شبیه است

با وجود همه چیز در سال گذشته ، من واقعاً هرگز احساس تنهایی نکردم ، زیرا مسلمانان سراسر جهان افطاری مجازی در اینستاگرام داشتند. من قادر به دیدن آنچه دیگران برای افطار آماده می کردند و دیدن همه این موارد تقریباً احساس می کردم گویی من آنجا هستم. امسال اینستاگرام این دوره را با یک کمپین #MonthOfGood برای تشویق مردم به الهام بخشیدن به دیگران و ابراز خوب با به اشتراک گذاشتن افطار خود با دیگران در همان قایق در آن سیستم عامل ، گرامی می دارد. همه چیز در مورد نشان دادن مهربانی و پرداخت آن است ، چیزی ساده به لطف تشکر از یک کسب و کار محلی ، یک نظر خوب در مورد عکس خوراک کسی یا حتی میزبانی افطاری های مجازی در اینستاگرام خود به طور زنده برای به اشتراک گذاشتن لحظه و گرد هم آوردن خانواده و دوستان راهی عالی برای ساختن این ماه خوب.

The Glam Hijabi: این ستاره های اینستاگرام الهام بخش عالی عبایا برای عید هستند

من با به اشتراک گذاشتن خالق مسلمان آن روز خود در استوری های اینستاگرامم برای طول ماه رمضان ، آن را به جلو پرداخت خواهم کرد ، بنابراین همه شما می توانید توسط این زنان رئیس که روزانه به من الهام می دهند ، توانمند شوید ، بنابراین مطمئن شوید که راهی برای پرداخت آن نیز دارید. به ماه رمضان امسال بپیوندید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>