هتل آنابل قبرس نقد و بررسی: نقطه تعطیلات عالی تابستان

[ad_1]

قبرس اخیراً اعلام کرده است که در آغاز تابستان مرزهای خود را به روی بازدیدکنندگان انگلستان باز می کند. سفر به خارج از انگلیس در حال حاضر حداکثر تا 17 مه مجاز نیست و قابل بررسی است. اما در حال حاضر ، گردشگران انگلیسی می توانند از اول آوریل “با استفاده از سیستم جدیدی از محدودیت” و از 1 ماه مه بدون واکسن آزمایش و محدودیت قرنطینه به قبرس مراجعه کنند.

در اینجا ، Camilla Newman از GLAMOUR یکی از شیک ترین و نمادین ترین هتل های قبرس ، آنابل را بررسی می کند تا دریابد چرا این گوهر ساحلی غرق در خورشید باید اولین مکان تعطیلات تابستانی شما برای سال 2021 باشد …


آنابل در قبرس گوهر تاج املاک هتل قبرس در گروه Thanos است و با رزرو 10 میلیون دلار در سال 2018 ، اکنون لوکس ترین پیشنهاد آنها است. من آنقدر خوش شانس بودم که در نیمه ماه اکتبر سال گذشته ، زمانی که پل سفر با انگلیس باز بود و نرخ پایین Covid ، آن را به یک مقصد مورد علاقه تبدیل کرد ، آن را تجربه کردم.

چه کسی می دانست که پل های مسافرتی مهمترین دلیل برای تعطیلات است ، اما در ماه اکتبر ، قبرس در جستجوی من برای چند شب دور از آب و هوا در رتبه اول قرار گرفت. در آن زمان ، هنگام ورود یا بازگشت هیچ قرنطینه ای لازم نبود (اگرچه برای پرواز ، هر مسافر طی 72 ساعت از پرواز به آزمایش Covid منفی نیاز داشت). تابستان امسال ، قبرس قرار است یکی از اولین کشورهایی باشد که می توانیم از آن دیدن کنیم – و شرکت های مسافرتی گزارش می دهند که رزروها در حال حاضر سریع و سریع انجام می شود.

باید اعتراف کنم که هرگز بیشتر از تعطیلات قدردانی نکرده ام. در حالی که باران به خانه می بارید و با یک مسافرت 15 دقیقه ای سوار تاکسی به فرودگاه از فرودگاه پافوس به هتل می رسید ، در حالی که 28 درجه حرارت داشت ، من با آبهای کریستالی آبی رنگ و یک ساختمان هتل تحمیل کننده روبرو شدم که قرار بود خانه من برای سه شب آینده

اینها منحصر به فردترین Airbnbs انگلستان هستند که برای اقامتگاه پس از قفل مناسب هستند

آنابل علی رغم اینکه یک استراحتگاه وسیع است ، یک بوتیک شیک ، صمیمی و بوتیک دارد. این دکوراسیون راه راه آبی و سفید به سبک ریویا است که در همه جا اجرا می شود ، از مبلمان داخلی گرفته تا حوله های کنار استخر ، حالتی زیبا و پر زرق و برق به آن بخشیده است. هتل به اندازه کافی بزرگ است و گزینه های بزرگ و لوکس ناهار خوری را در چهار رستوران مختلف (بعداً در مورد غذاها بعداً) ارائه می دهد ، در حالی که به اندازه کافی صمیمی است تا اطمینان حاصل شود که شما مانند یک دوست قدیمی احساس خوشامدگویی و استقبال می کنید.

هر اتاق – از دونفره های کوچک گرفته تا مگا سوئیت های دارای استخر اختصاصی – دارای مناظر رو به دریا است که توسط درختان نخل سر به فلک کشیده می شود ، و از یکی از سه استخر مشرف می شود: یک رودخانه تنبل پیچ در پیچ ؛ یک آبشار وان آب گرم تختخواب شده یا یک استخر بزرگ بزرگ به اندازه کافی بزرگ برای دور زدن. همچنین یک استخر سرپوشیده داخلی که به تازگی ساخته شده است در مرکز سلامتی و آبگرم قرار دارد. کاملاً Insta شایسته و تضمین شده برای به دست آوردن جن.


آنابل درست در خط ساحلی قرار دارد. اگرچه ساحل زیادی برای نشستن وجود ندارد ، صندلی های آفتاب گیر رو به دریای شفاف و آبی روشن هستند. در آنجا ، ما در حالی که غواصی در آبهای گرم را انجام می دهیم ، با لاک پشت های دریایی شنا می کنیم و شما همچنین می توانید یک کایاک یا پدالو استخدام کنید ، یا در ورزشهای آبی پرماجرا مستقیم در خارج از جلوی هتل تلاش کنید.

از آنجا که در محوطه استراحتگاه منزوی نیستید ، موقعیت مکانی خارق العاده ای است – می توانید در تفرجگاه طولانی که شما را به بندرگاه پافوس می رساند ، پر از رستوران های شلوغ ، بارها و سفرهای تفریحی قایق تفریحی ، قدم بزنید. ما بعدازظهر را به ماهیگیری در اعماق دریا پرداختیم ، همچنین غواصی ، رانندگی 4 x 4 ، تورهای سگ وی در ویرانه های تاریخی و اجاره قایق های لوکس نیز ارائه می شود. اینکه بگوییم در اینجا خاطرات سرگرم کننده زیادی باید ایجاد شود ، کم لطفی است.


اگر در آرزوی یک سفر پس از قفل شدن هستید (و آنها سریع رزرو می کنند) بهترین تعطیلات آخر هفته در انگلیس

وقتی بزرگترین تصمیمی که باید در تعطیلات بگیرید باید مکان غذا خوردن باشد ، داشتن چهار گزینه ناهار خوری در هتل انتخاب فوق العاده ای برای شما ایجاد می کند. از غذاهای عالی گرفته تا غذاهای بین المللی ایتالیایی و پشت بام کنار ساحل – و همچنین یک گزینه بوفه گسترده – غذاهای Annabelle واقعا با کیفیت عالی بودند.

در واقع ، غذاهای دریایی تازه ، استیک و همبرگر رقیب رستوران های برتر لندن است و به عنوان رستوران خواهر آنها Almyra درست در همسایگی شماست ، شما می توانید برای تنوع بیشتر به برخی سوشی های ژاپنی بروید.

اگر به دنبال استراحت ، آفتاب گرفتن ، احساس غرق شدن و دلسرد شدن در برابر هر نیاز برآورده شده هستید ، آنابل جواب شما برای مقصد برتر تعطیلات است. مرزها نمی توانند به اندازه کافی سریع باز شوند.

نرخ آنابل از 186 یورو بر اساس دو اشتراک به صورت B&B.

اکنون ثبت کن


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>