هدیه سالگرد برای او: 35 هدیه سالگرد زیبا برای او

[ad_1]

شکار یک هدیه سالگرد برای او بعد از یک سال دیگر کاملاً یک شاهکار است. جشن های سال گذشته به احتمال زیاد در خانه با استفاده از غذا (یا در صورت عدم زندگی مشترک با هم بزرگنمایی کنید) با مجوز قفل کردن ، بنابراین واقعیت حداقل رستوران ها باز کن امسال چیزی است که به خودی خود گرامی داشته می شود. داشتن رابطه در تمام مبارزات – مانند حفظ یک زندگی جنسی خوب – چیزی است که باید به خاطر آن به پشت خود بزنید.

همه ما قربانی یک سالگردی شده ایم که سر از آب در می آوریم. وقتی صحبت از زنان زندگی ما می شود ، تصور یک هدیه احساسی و معنادار برای او همیشه آسان نیست (البته مسلماً آسان تر از وقتی که برای مردان است). شاید شما بخواهید از او به خاطر همه کارهایی که برای شما انجام می دهد تشکر کنید ، * سرفه کنید * مثل اینکه ملافه های تخت خود را به طور منظم و مرتب بشویید ، یا ممکن است از این واقعیت آگاه باشید که او قطعاً ایده ایده آل هدیه سالگرد را برای شما پیدا کرده است در سالهای گذشته

17 بهترین هدیه سالگرد برای او که شاید فکرش را هم نکرده باشید ، اما او مطمئناً آن را می پرستد

کنایه از اینکه همیشه نمی دانید چه چیزی برای او بخرید این است که او احتمالاً کسی است که شما بهتر از آنکه خودتان بشناسید می شناسید. علی رغم اینکه از نوع کیکی که دوست دارد یا جفت لباس خواب و جواهرات موردعلاقه اش مطلع شده اند ، اما هرگز به وضوح مشخص نیست که او در جشن روابط شما دوست دارد. بنابراین ، ما کار سختی را برای شما انجام داده ایم. ما بهترین هدایای سالگرد را برای او گردآوری کرده ایم ، از هدایای متفکر سالگرد برای او گرفته تا هدایای سالگرد برای همسر. PS: ما همچنین هدایای سالگرد زیادی برای او پیدا کرده ایم.

45 ایده هدیه متفکرانه برای هدیه سالگرد که همسر یا زوج مورد علاقه شما آنها را دوست دارند

برای اطلاعات بیشتر در مورد Glamour UK Associate Commercial Writer Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>