هری استایلز و تیلور سویفت گرمی 2021

[ad_1]

تیلور سوئیفت و هری استایلز ممکن است در سال 2013 بهترین جدایی را نداشته باشند اما به نظر می رسد هیچ عشقی بین اعضای سابق که هر دو در جوایز گرمی امسال حضور داشتند از بین نرفته است.

دو ستاره پاپ پس از مشاهده تیلور روی پای او ، در حالی که جایزه بهترین اجرای انفرادی پاپ را برای نمایش “قند هندوانه” در مراسم مجازی دریافت کرد ، برای هری کف زدند ، دسته ای که او نیز خودش نامزد شد. .

واکنش شایان ستایش تیلور توسط دوربین ها جلب شد و بلافاصله به یک کلیپ ویروسی در توییتر تبدیل شد ، هر دو طرفداران او و طرفداران هری در لحظه شیرین هجوم آوردند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آه ، ما عاشق دیدن آن هستیم!

در طول سخنرانی او ، طرفداران چشم عقاب متوجه شدند که برخی از سخنان هری به بیرون ریخته شده است ، اما در مورد اینکه چرا و دقیقاً چه می گوید ، سردرگمی زیادی وجود دارد. اما ما تصور می کنیم که این فقط یک ایراد فنی بوده است – آیا این حتی یک نمایش جوایز مجازی است بدون چند اتفاق ناگواری صوتی؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

هری و تیلور از اواخر سال 2012 تا اوایل سال 2013 با ستاره سابق One Direction منبع الهام برخی از محبوبیت های محبوب تیلور بودند. هری طی مصاحبه ای در نوامبر سال 2020 ، هفت سال پس از جدایی ، صریحاً در مورد برخی از آهنگهایی که تیلور برای اولین بار درباره او ساخته است صحبت کرد – از جمله آهنگهایی مانند بیرون از جنگل و سبک.

“من به این فکر می کنم که نوشتن آهنگ در مورد شخص دیگری برای من به چه معناست و شخص دیگری این کار را می کند ، این مانند چاپلوسی است ، حتی اگر آهنگ آنچنان چاپلوسانه نباشد ، شما هنوز وقت خود را صرف آن کرده اید و در نهایت با استفاده از تیلور به عنوان به عنوان مثال ، او یک ترانه سرای عالی است. بنابراین حداقل آنها آهنگ های خوبی هستند. “

“تنها باری که واقعاً فکر می کنید ،” آیا این آهنگ بیش از حد شخصی است؟ ” اگر فکر کنید ، “آیا این واقعاً برای شخص مقابل آزار دهنده خواهد بود؟” چون من [care]،” او اضافه کرد.

هری و تیلور هر دو در این سال در گرمی بازی کردند و چندین بار نامزد دریافت جوایز از جمله بهترین موسیقی ویدیویی برای “Adore You” و بهترین آلبوم آوازی پاپ برای “Fine Line” برای هری شدند. در همین حال ، تیلور همچنین به عنوان بهترین آلبوم آوازی و آلبوم پاپ سال انتخاب شد فرهنگ عامه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>