هر آنچه در مورد ارز رمزپایه باید بدانید: مشاوره تخصصی

[ad_1]

همه ما آنها را شنیده ایم. داستان همکلاسی ها و همکارانی که دقیقاً در زمان مناسب ارزهای رمزنگاری شده را خریداری و فروختند و سود بزرگی به دست آوردند ، داستان های موفقیت باورنکردنی که ما را به فکر می اندازد اگر فقط در زمان مناسب مقداری بیت کوین بخریم ، زندگی چگونه می توانست باشد اما در واقع رمز ارز چیست و آیا در استراتژی جامع سرمایه گذاری جایی دارد؟ چگونه حتی کار می کند؟ اگر در مورد سرمایه گذاری در رمزنگاری کنجکاو هستید ، چند نکته را باید در نظر بگیرید:

درک کنید که رمزنگاری در واقع چیست

ارزهای رمزپایه یک ارز دیجیتال است و تحت برخی شرایط ، می تواند به عنوان پول واقعی تلقی شود ، به این دلیل که بعضی اوقات یک ارز پذیرفته شده برای خرید مستقیم کالا است. این باعث می شود که آنها کمی با سهام و سهام متفاوت باشند ، زیرا برای استفاده از منافع مالی لازم نیست آنها را بفروشید. آنها کاملاً دیجیتالی هستند و فرم نقدی ندارند و به راحتی نمی توانید آنها را به حساب بانکی خود منتقل کنید – باید آنها را در کیف پول دیجیتال ویژه نگهداری کنید.

آنها همچنین توسط هیچ آژانس مرکزی مانند بانکها یا دولتها اداره و اداره نمی شوند ، و این باعث می شود که نوسانات آنها بسیار فراتر از استرلینگ یا یورو باشد.

بیشتر درآمد شما برای اجاره و صورتحساب است؟ بله ، ما نیز اما هنوز راههایی وجود دارد که باعث می شود پول شما بیشتر کشیده شود تا در واقع بتوانید از زندگی لذت ببرید – در اینجا چگونگی این کار آمده است

از انواع مختلف مطلع شوید

اگر شما علاقه مند به سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده هستید ، اولین قدم تحقیق در مورد انواع مختلف است ، و کشف اینکه در چه مواردی می خواهید سرمایه گذاری کنید. با بیش از 10،000 نوع مختلف ، موارد زیادی برای انتخاب وجود دارد ، و احتمالاً شما فقط چند مورد از بزرگترین ها را شنیده ام. با بیش از 7 میلیون کاربر فعال ، بیت کوین پادشاه بی چون و چرای است ، اما روزهای خرید آن به قیمت پنس و فروش با سود هنگفت گذشته است.

این مقاله باید یک مقاله طولانی باشد تا بتواند هر ارز را پوشش دهد ، بنابراین در اینجا چند مورد از محبوب ترین گزینه ها آورده شده است:

بیت کوین

نام خانوادگی ارزهای رمزپایه ، در حال حاضر بیش از 19 میلیون نشانه بیت کوین در گردش است. می توان آن را مستقیماً برای کالاهای موجود در اینترنت معامله کرد.

Litecoin

Litecoin به روشی کاملاً مشابه بیت کوین عمل می کند ، اما کمی جوان تر و به ظاهر کارآمدتر است.

اتریوم

Ethereum عمدتا توسط توسعه دهندگان برنامه و کاربران استفاده می شود و تمرکز زیادی روی ارز دیجیتال ندارد.

مکان های امن برای یادگیری و سرمایه گذاری پیدا کنید

یکی از مهمترین موارد در سفر سرمایه گذاری رمزنگاری شما ، یکپارچگی منابع اطلاعاتی شماست. تعداد بیشتری از ‘کارشناسان تجارت’ در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، به ویژه اینستاگرام و TikTok جمع می شوند ، اما این همیشه مکان مناسبی برای کسب اطلاعات شما نیست. اعتبارنامه ها را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که هر گونه اطلاعات قابل اعتماد است – شما نمی خواهید به دلیل یک نکته ناخوشایند در اینترنت ، ضرر کنید. ارزش آن را دارد که قبل از شروع جستجوی مشاوره تجارت فردی ، یک دوره معتبر برای درک جامع نحوه کار ، مانند این دوره توسط دانشگاه پرینستون ، جستجو کنید.

اکنون می توانید با استفاده از برخی از سیستم عامل های اصلی مانند Revolut ، که می تواند یک روش راحت تر برای شروع کار باشد ، در رمزنگاری سرمایه گذاری کنید.

یاد بگیرید چرخه ها و خطرات را درک کنید

اغلب ، با رمزنگاری ، بدترین زمان خرید آن زمانی است که همه در مورد آن صحبت می کنند. مانند همه سرمایه گذاری ها ، وقتی افزایش بهره وجود دارد ، قیمت افزایش می یابد – اما این اتفاق می افتد که با ارز رمزنگاری شده بسیار زیاد شود ، به این معنی که سود می تواند بسیار زیاد باشد ، اما ضرر آن نیز ممکن است.

FCA (سازمان رفتار مالی) با استناد به کلاهبرداری ها و این واقعیت که برای مصرف کنندگان دشوار است بتوانند ارزش واقعی و خطرات ناشی از موضع گیری خود را دشوار اعلام کنند ، ابراز نگرانی کرده است: برای درک واقعاً چه سطح از ریسک هنگام سرمایه گذاری ، آنها همچنین با ممنوع کردن فروش مشتقات ارز رمزپایه و اسکناس های قابل معامله در بورس از ژانویه 2021 به ارزش های رمزنگاری ضربه زدند.

فقط آنچه را که توانایی از دست دادن آن را دارید سرمایه گذاری کنید

این از نظر فنی در مورد همه سرمایه گذاری ها درست است – تحت هیچ شرایطی قرار دادن صندوق اضطراری در بازار سهام لزوما بهترین اقدام نیست. اما کارشناسان تمایل دارند سرمایه گذاری های رمزنگاری شده را بیشتر با قمار مقایسه کنند ، از نظر ریسک آن را در رده مشابه تجارت روز قرار می دهند و از آنجا که این یک بازار غیرقانونی است ، می تواند کمی شبیه غرب وحشی باشد.

اطمینان حاصل کنید که با سرمایه گذاری های کم خطر جبران می شود

سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده به عنوان بخشی از نمونه کارهای گسترده تر ، و داشتن بخشی نسبتاً کوچک از سرمایه گذاری های شما احتمالاً امن ترین راه برای انجام این کار است. متنوع سازی سرمایه گذاری های شما در انواع مختلف – سهام ، سهام ، اوراق قرضه و غیره – یک استراتژی کاملاً ثابت برای رشد بلند مدت است و بهتر است به جای یک ثروتمند شدن سریع ، به سرمایه گذاری رمزنگاری به عنوان بخشی از این امر فکر کنید. طرح.

من هر ماه 80٪ از درآمدم را بابت هزینه های یونی و ودیعه در خانه پس انداز می کنم ، اما احساس می کنم از دست می دهم. چگونه می توانم زندگی اجتماعی داشته باشم و * پس انداز کنم؟

اگر سرمایه گذاری رمزنگاری چیزی است که شما را تحریک یا فریب می دهد ، روشهایی وجود دارد که بتواند آن را به عنوان بخشی از یک برنامه سرمایه گذاری گسترده تر کار کند – فقط پس انداز زندگی خود را برای یک چیز خیلی ناامن به خطر نیندازید.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید و به مشاوره متخصص ما ، متناسب با امور مالی خود دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>