هر آنچه در مورد بازیگران سریال وظیفه برای فصل 6 باید بدانید

[ad_1]

با نزدیک شدن به پخش فصل ششم ، اگر قبلاً در پنج فصل قبلی سریال BBC ، Line of Duty ، ذوق نکرده اید ، پیشنهاد می کنیم این کار را ASAP انجام دهید.

نمایش جد مرکوریو یک تیم کارآگاه (خیالی) در واحد مبارزه با فساد 12 را دنبال می کند که سعی دارند “مس خم شده” را بزنند – یعنی پلیس فاسد.

در حالی که هنوز تاریخ پخش برای فصل جدید وجود ندارد ، بی بی سی تأیید کرده است که یک قسمت اضافی در این فصل برگزار خواهد شد – هفت به جای شش قسمت معمول – بنابراین در نهایت ممکن است بفهمیم که “H” دست نیافتنی کیست.

Riverdale به طور رسمی برای سری ششم تأیید شده است – آنچه در اینجا می دانیم تا اینجا است

این که آیا شما یک تازه کار از خطوط وظیفه باشید یا یک طرفدار طولانی مدت باشید ، ما در اینجا همه آنچه را که باید درباره بازیگران اصلی (و شخصیت های آنها) بدانید شرح داده ایم.

DS استیو آرنوت

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بازی شده با: مارتین کامپستون (mrmartincompston)

DS استیو آرنوت کیست؟ در آغاز فصل یک ، DS استیو آرنوت به عنوان یک افسر ضد تروریسم کار می کند اما سپس در قسمت اول به واحد مبارزه با فساد منتقل می شود (نگران نباشید ، این یک خراب کننده نیست). او پنج فصل گذشته را صرف تحقیق در مورد “مسگران” فاسد در کنار DI Kate Fleming (ویکی مک کلور) و سرپرست تد هاستینگز (Adrian Dunbar) کرده است.

مارتین کامپستون را از کجا می شناسم؟ علاوه بر تعقیب پلیس فاسد در Line of Duty ، شما احتمالاً مارتین کامپستون را از درام های BBC ، The Nest and Traces می شناسید.

آیا قرار است فصل دوم سریال The Queen’s Gambit برگزار شود؟

در کیت فلمینگ

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بازی شده با: ویکی مک کلور (@ vicky.mcclure)

دی کیت فلمینگ کیست؟ شخصیت ویکی مک کلور عضو واحد مبارزه با فساد اداری ، متخصص در کارهای مخفی است. او در فصل چهار از DS به DI ارتقا یافت.

ویکی مک کلور را از کجا می شناسم؟ سوال بهتر این است که شما McClure را از کجا تشخیص نمی دهید؟ این بازیگر در رشته های تلویزیونی بریتانیا از جمله برادچرچ ITV ، الکس رایدر آمازون نخست وزیر و فیلم 2006 ، این انگلیس است.

سرپرست تد هاستینگز

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بازی شده با: آدریان دونبار (“گاف” در شبکه های اجتماعی وجود ندارد)

سرپرست تد هاستینگز کیست؟ Ted Hastings رهبر بسته ، برتر آرنوت و فلمینگ و افسر ارشد تحقیقات واحد مبارزه با فساد است. (SPOILER AHEAD) نکاتی در مورد فصل گذشته وجود داشت که هاستینگز می تواند در واقع “H” باشد – یک افسر در داخل که به نظر می رسد قصد دارد کار تیم را مختل کند.

آدریان دانبار را از کجا می شناسم؟ مرد ایرلندی شمالی در سریال Blood 5 در سال 2018 حضور داشت و در The Crown Crown نقش ریچارد پلانتاژنت را بازی کرد.

اگر آینه سیاه را دوست داشتید ، این درام دوستانه دوستانه را دوست خواهید داشت (بله ، به همان اندازه که به نظر می رسد خوب است)

دی سی کلوئی اسقف

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بازی شده با: Shalom Brune-Franklin (shalombrunefranklin)

دی سی کلوئی اسقف کیست؟ بچه جدیدی که در این بلوک قرار دارد ، کلوئی بیشاپ دی سی قرار است در این فصل به واحد ضد فساد بپیوندد.

شالوم برون-فرانکلین را از کجا می شناسم؟ این بازیگر زن اخیراً در کنار هیو لوری در سریال BBC ، Roadkill سال گذشته بازی کرده و همچنین در سریال Netflix ، Cursed نیز حضور داشته است.

برای خلاصه هفتگی از جدیدترین اخبار سرگرمی ، در خبرنامه Celeb and Culture Scoop ما ثبت نام کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>