هر آنچه در مورد بازیگران WandaVision باید بدانید

[ad_1]

با مارول Wandavision تقریباً قرار است به پایان برسد ، اگر یک چیز مطمئنا وجود داشته باشد ، ما کاملاً بازیگران درخشان را از دست خواهیم داد.

این سریال شاهد الیزابت اولسن و پاول بتانی بود که در نقش واندا ماکسیموف و ویژن از دنیای سینمایی مارول دوباره بازی می کنند و در این چرخش + یک دیزنی شخصیت های ابرقهرمان سابق را عاشقانه در هم می آمیزند.

گاهی اوقات ممکن است کمی دشوار باشد که بفهمید کدام بازیگر کدام شخصیت کمیک را بازی می کند – این پایین پایین است (به علاوه دسته های Insta آنها اگر به پشت صحنه نگاه می کنید).

الیزابت اولسن در نقش Wanda Maximoff / Scarlet Witch بازی می کند


اینستاگرام: به نظر می رسد الیزابت در شبکه های اجتماعی خجالتی است …

شخصیت Wanda Maximoff یا جادوگر Scarlet از کشور خیالی اروپا Sokovia تبریک می گوید و پس از همکاری با AI معروف به Ultron ابتدا با انتقام جویان مسیرهای متقابل را طی می کند. او سرانجام به یک شخص خوب تبدیل شد و به باند انتقام جویان پیوست و جانبداری کرد کاپیتان آمریکا در جنگ داخلی و کمک به شکست ثانوس.

همه آنچه در مورد بازیگران Line of Duty (از جمله Instagrams) آنها باید بدانید

الیزابت اولسن (yup Mary-Kate and Ashley’s sis) نقش واندا را بازی می کند. او مدتی است که در مدار انتقام جویانه حضور دارد و در سه فیلم و همچنین موارد دیگر حضور دارد گودزیلا، رودخانه باد و درام مهیج مستقل مارتا مارسی می مارلین، که برای آن نامزد جایزه فیلم منتقدان بهترین بازیگر زن شد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اینستاگرام: paulbettany

Vision توسط شرور Ultron ساخته شده بود و قصد داشت سلاحی علیه انتقام جویان باشد اما جسد او گرفته شد و تقریباً پس از آن توسط JARVIS اداره می شد قبل از اینکه Vision اعلام کند او نه Ultron است و نه JARVIS ، اما یکی از آنها برای محافظت از بشریت با آنها می جنگد و خداحافظی از آن زمان با تیم A

با بازی پل بتانی که ابتدا صدای رابط هوش مصنوعی تونی استارک JARVIS و بعداً سه گانه Iron Man و اولین فیلم انتقام جویان را بازی کرد. او برای بازی در نقش ویژن انتخاب شد انتقام جویان: عصر اولترون و از آن زمان بخشی از خدمه MCU بوده است. او همچنین در برخی از افراد بزرگ از جمله بازی کرده است کد داوینچی، انفرادی: داستان جنگ ستارگان و یک ذهن زیبا.

تیونا پاریس نقش مونیکا رمبو / جرالدین را بازی می کند


اینستاگرام: teyonahparris

از نظر فیلم های مارول ، ما ابتدا مونیکا رمبو را به عنوان یک دختر جوان در ملاقات می کنیم کاپیتان مارول، که در دهه 1990 تنظیم شده است. که در WandaVision، او اکنون یک فرد بزرگسال و یک عامل ارشد SWORD است که در حال بررسی یک اغتشاش در شهر Westview است. او به میدان فورس اطراف خود مکیده و به عنوان جرالدین در کمدی پرنعمت واندا ظاهر می شود.

مونیکا را تیونا پاریس بازی می کند که احتمالاً برای بازی در نقش اتاق های طلوع بیشتر شناخته می شود مردان دیوانه. او همچنین در این فیلم ها حضور دارد ، مردم سفید عزیز و اگر خیابان بیل می توانست صحبت کند و همچنین سریال امپراتوری و پشیمانی بازمانده.

29 فیلم درام کره ای در حال حاضر برای تماشای بیش از حد در Netflix


اینستاگرام: katdenningsss

شخصیت کت دنیز ، دارسی ، یک دهه پیش وقتی در نقش اصلی دستیار ناتالی پورتمن بود ، به دنیای سینمایی مارول معرفی شد. ثور فیلم سینما. از آن زمان ، او به عنوان یک دانشمند ارتقا یافته و توسط SWORD استخدام شده است تا کمک کند بفهمد چه خبر است در Westview.

کت در صفحه های نمایش ما بزرگ شده است (هرکسی ظاهر او را به عنوان مشتری نوجوان و دلفریب سامانتا به یاد می آورد جنس و شهر؟) حالا ، او احتمالاً بیشتر به خاطر بازی در نقش اصلی در شناخته شده است 2 دختر شکسته، بازی در نقش اصلی در کنار مایکل سرا در لیست پخش بی نهایت نیک و نورا و برای صداگذاری لیا توس در دهان بزرگ.

کاترین هان در نقش اگنس / آگاتا هارکنیس بازی می کند


اینستاگرام: بازیگر در شبکه های اجتماعی نیست.

اولین بار به معرفی شد WandaVision به عنوان اگنس ، همسایه زوج انتقام جویان ، در قسمت هفت مشخص شد که او آگاتا هاركنیس است كه از قدرت مشابه واندا برخوردار است.

کاترین هان بیش از دو دهه است که یکی از عناصر اصلی صحنه کمدی هالیوود است. او در فیلم های شاخص مانند چگونه یک پسر را در 10 روز از دست بدهیم، لنگر، برادر ناتنی و مادران بد.

ITV مصاحبه مورد انتظار “اپرا” از مگان مارکل و پرنس هری را پخش خواهد کرد – اینجاست که می توانید آن را تماشا کنید

از دیگر شخصیت های برجسته می توان به ایوان پیترز اشاره کرد (داستان ترسناک آمریکایی) که نقش پیترو ماکسیموف / کوئیک سیلور را بازی می کند. پارک راندال (همیشه ممکن است من باش) که نقش جیمی وو را بازی می کند. فرد ملامد (نمایش صبح) که نقش آرتور هارت / تاد دیویس و دبرا جو روپ را بازی می کند (آن نمایش 70) که نقش خانم هارت / شارون دیویس را بازی می کند).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>