هر آنچه در مورد خالکوبی های نیمه دائمی ساخته شده برای محو شدن باید بدانید

[ad_1]

ما خال کوبی را دوست داریم ، اما این تعهد می تواند کمی ترسناک باشد. اکثر ما چند همسر را می شناسیم که پس از از دست دادن جرات در دانشگاه ، برخی از نقل قولهای تند و زننده را به لب خود مینویسند. حتی ممکن است برای خودمان پشیمانی از خال کوبی نوجوان داشته باشیم. حتی در این صورت ، نمی توانید خود به خودی و هیجان جوهر گرفتن را شکست دهید – برای بسیاری ، این یک حق عبور است. اما اگر راهی برای عضویت در این باشگاه وجود داشته باشد بدون اینکه دائمی باشد؟

Ephemeral ، یک استودیوی خال کوبی در بروکلین ، نیویورک ، پس از پیشگامی در فن آوری خال کوبی که پس از حدود 9 تا 15 ماه از بین می رود ، راه را هموار می کند. آنها نمی خواهند شما آنها را با “خال کوبی موقت” اشتباه بگیرید. جوش ساخایی ، بنیانگذار Ephemeral ، توضیح می دهد: “جوهر ما جوهر واقعی خال کوبی است که توسط هنرمندان واقعی خال کوبی اعمال می شود.” “این دقیقاً مانند هر جوهر خال کوبی دیگری کار می کند ، بنابراین هنرمندان از دستگاه و تجهیزات واقعی خود استفاده می کنند.” در عوض ، ساخایی و بقیه خدمه به خال کوبی های Ephemeral (که برای طرح های کوچک و ساده از 175 دلار / 124 پوند شروع می شود و برای قطعات بزرگتر و بیانیه ای 350 دلار / 248 پوند) ، به عنوان “محو شدن” اشاره می کنند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

جوهر انقلابی Ephemeral برای ایجاد بیش از شش سال و 50 فرمول به طول انجامید. بنیانگذاران وی (و اتحادیه دانشگاه) وندان شاه و برنال پیر از دکترای خود در مهندسی شیمی برای روند طولانی توسعه استفاده کردند. مواد دقیق کاملاً محرمانه است ، اما ساخایی نشان می دهد که مرکب سیاه از “پلیمرهای قابل جذب و زیست سازگار در سطح پزشکی” با “رنگدانه های با کیفیت بالا” تشکیل شده است. با گذشت زمان ، جوهر خراب می شود و ذرات آنقدر ریز می شوند که توسط بدن از بین می روند و پوست شما را یک بار دیگر خال کوبی نمی کند.

به گفته کارشناسان ، این فروشگاه کاری را انجام می دهد که تقریباً سابقه نداشته است. روی Geronemus ، یک متخصص پوست و مدیر جراحی لیزر و پوست در نیویورک می گوید که نزدیکترین فناوری به جوهر دیده شده حنا است که به طور معمول بعد از یک تا دو هفته مانند سایر خال کوبی های موقت و همچنین جوهر محو می شود. مورد استفاده در میکروبلیدینگ ، که به طور معمول برای یک سال طول می کشد. هرچند او با جوهر نیمه دائمی Ephemeral روبرو نشده است.

7 زن داستان جالب توجهی راجع به دلیل خالکوبی خود تعریف می کنند

در حال حاضر ، جوهر Ephemeral فقط به رنگ مشکی موجود است و هنرمندان توصیه می کنند برای اطمینان از کم رنگ شدن خال کوبی های شما تا حد ممکن ، هنری را انتخاب کنید که نیازی به سایه زدن ندارد. هیچ برنامه فوری برای جوهر رنگی وجود ندارد ، اما ساخایی می گوید همه اینها به مشتریان استودیو بستگی دارد. او می گوید: “ما کار خود را با جوهر سیاه آغاز کردیم فقط به این دلیل که مردم می خواستند.” “اگر ما از مشتریان خود شنیدیم که [they] رنگ می خواهیم ، ما رنگ خواهیم ساخت. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

علاوه بر این ، دست ها یا پاها به عنوان محل خال کوبی توصیه نمی شوند ، زیرا هر دو قسمت تمایل دارند که با سرعت کمتری محو شوند ، حتی با جوهر سنتی. به طور کلی ، هنرمند خال کوبی با شما کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که هنر بدن شما در نقطه بهینه قرار گرفته است.

متأسفانه جوهر ساخته شده برای محو شدن درد تاتو را کم نمی کند. اگرچه جوهر از نوع نسل بعدی است ، دستگاه سوزن همان دستگاهی است که برای خال کوبی های سنتی استفاده می شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مسئله اصلی که جرونموس با خالکوبی های زودگذر پیش بینی می کند ، احتمال ناامیدی با از بین رفتن تاتو است. وی می گوید: “با محو شدن ، ظاهری شسته و رفته به نظر می رسد که شاید لزوماً جذاب نباشد.” اما در صورتی که کسی بخواهد خال کوبی نیمه محو را حتی سریعتر از بین ببرد ، جرونموس ایمان دارد که لیزر زدن با جوهر Ephemeral به خوبی کار خواهد کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

تینا آلستر ، متخصص پوست و مدیر م foundسس موسسه جراحی لیزر پوست ، واشنگتن ، در مورد جوهر Ephemeral کمی تردید دارد و نسبت به جای زخم یا واکنش آلرژیک خال کوبی هشدار می دهد. اگرچه خطر ابتلا به هر دو اندك است ، اما او می گوید مردم باید آگاه باشند كه هنوز هم می توان با خالكوبی های سنتی و محو شده این كار را انجام داد. به گفته Geronemus ، به ویژه با جوهر سیاه ، این خطر در واقع بسیار نادر است. حتماً از توصیه های مراقبت های بعدی هنرمند خال کوبی خود پیروی کنید و در صورت نگرانی از عفونت یا واکنش احتمالی ، با یک متخصص پوست دارای مجوز تابلو تماس بگیرید.

بیشتر از همه ، جوهر Ephemeral به افراد اجازه می دهد خلاقیت خود را با خال کوبی انعطاف پذیر بدانند ، زیرا می دانند فقط برای مدت یک سال پوست آنها را تزئین می کنند. بدون یک تعهد مادام العمر ، شما می توانید با هنر جسورانه بدن سازی ، ریسک بیشتری کنید. ما فقط باید آنها را متقاعد کنیم که به انگلیس بیایند.

به این فکر می کنید که بعد از قفل شدن جوهر بگیرید؟ در اینجا خلاصه بهترین ایده های خال کوبی از بزرگ و پررنگ به کوچک و ظریف است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>