هر آنچه در مورد شراب طبیعی و بهترین نوع خرید باید بدانید

[ad_1]

حرکت طبیعی و ارگانیک به روند مراقبت از پوست ، انتخاب های مد و فروشگاه مواد غذایی ما نفوذ کرده است (و این فقط نوک کوه یخ است). بنابراین تصاحب نوک تیپ ما نیز خیلی تعجب آور نخواهد بود. در 18 ماه گذشته فروش شراب طبیعی در انگلیس بیش از 30 درصد افزایش یافته است. مصرف کنندگان شراب طبیعی را نسبت به سبک های سنتی ترجیح می دهند ، با این روند که شراب های طبیعی تا سال 2022 دو برابر می شود. این سsال را ایجاد می کند – شراب طبیعی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟

از نظر فنی تعریف نشده (دقیقاً مانند صنعت زیبایی) ، در حال حاضر هیچ تعریف قطعی از شراب “طبیعی” وجود ندارد. با این حال ، متداول ترین تعبیر شرابی است که در مقیاس کوچک ، توسط شراب سازانی که انگور را ترک می کنند تا با مداخلات بسیار کم – مانند سمپاشی سموم دفع آفات ، تولید شود. بسیاری از انواع شراب می توانند زیر چتر “طبیعی” قرار بگیرند ، از جمله شراب ارگانیک و بیودینامیک. به طور کلی از آنها به عنوان یک گزینه سازگار با محیط زیست یاد می شود و با جلوگیری از افزودن مواد نگهدارنده مانند سولفیت ها و مواد شیمیایی غیرضروری ، تولید کنندگان شراب شراب هایی را تنظیم می کنند که مطابق با ارزش مصرف کنندگان آنها باشد.

البته ، شراب طبیعی چیز جدیدی نیست ، اما نگرانی های زیست محیطی ، فواید سلامتی و زیبایی ظاهری همه بر محبوبیت عمیق آن افزوده اند. رونق در بازاریابی هوشمندانه به ایجاد اعتبار شراب طبیعی کمک کرده است. همکاری های رنگارنگ برچسب و طراحی با هنرمندان جوان بیشتر مورد توجه قرار گرفته است (شراب سازی Vin des Potes فرانسوی برای هر شراب یک هنرمند جدید انتخاب می کند) ، در حالی که خرده فروشان شراب طبیعی مانند Top Cuvee از رسانه های اجتماعی برای رسیدن به قبایل خود استفاده می کنند.

سپس ، این واقعیت وجود دارد که تکنیک های شراب سازی شراب طبیعی ، طعم های تجربی و جالب تری را نیز فراهم می کند. فقدان مواد شیمیایی به این معنی است که اکسیداسیون و رشد باکتریها با مشخصات طعم دهنده خاص خود همراه هستند.

در اینجا یک راهنمای ساده ساده برای مبتدیان برای شناخت شراب خوب ، توسط یک متخصص هزاره آورده شده است

شراب های طبیعی کمی خنده دار تر از شراب های سنتی هستند. بعضی از آنها می توانند ترشی یا تردی داشته باشند ، برخی دیگر می توانند طعم های خاکی و مزارع داشته باشند. هنوز عطر و طعم های معمول بلوط ، میوه و ادویه وجود دارد ، اما شراب طبیعی به دلیل عطر و طعم های عجیبی که می توانند تولید کنند شناخته شده است. یکی از دلایل این امر غیر قابل پیش بینی بودن مخمرهای وحشی یا بومی است که روی پوست انگور یافت می شود ، این مخمرها خوی هستند و طعم های مختلفی تولید می کنند.

در مورد یافتن عطر و طعمی که دوست دارید ، انواع مختلفی از شراب طبیعی وجود دارد ، از شراب های قرمز و سفید معمول ، تا سبک های کمتر شناخته شده مانند Pet Nats و شراب های نارنج.

شراب های نارنجی

شرابهای نارنجی شرابهای سفیدی هستند که روی آنها رها شده است (پس از له شدن آنها به حالت بلوغ می رسند). پوست آنها به شراب رنگ پرتقالی می بخشد ، این را می توان تماس پوستی نیز نامید.

حیوانات خانگی خانگی

Petillante naturale یا “حیوانات اهلی خانگی” شرابهای گازدار تولید شده به روش اجدادی هستند (قبل از پایان تخمیر بطری می شوند تا مقدار کمی گاز را به دام بیندازند) – به کاوا فکر کنید اما با گاز کمتری! آنها اغلب به جای چوب پنبه دارای تاج تاج هستند.

قبل از خرید

به خاطر داشته باشید که شراب طبیعی غالباً ابری و مبهم است زیرا عدم فیلتراسیون و شفافیت وجود دارد. این بدان معنی است که اغلب رسوبی در بطری وجود دارد و اگرچه ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد ، اما کاملاً بی ضرر است و بر طعم آن تأثیر نمی گذارد.

نکته دیگری که باید به یاد داشته باشید این است که شراب های طبیعی تنوع زیادی دارند ، بنابراین همان شراب می تواند سال به سال متفاوت باشد. شرابها عمدتا در مقادیر کم تهیه می شوند ، بنابراین یافتن دقیقاً همان شراب دشوار است (البته این به منحصر به فرد بودن آنها می افزاید).

خبر خوب این است که افزایش محبوبیت به معنای پرش بیشتر خرده فروشان و تأمین کنندگان است ، بنابراین سبک های بیشتری در دسترس است و شراب های بیشتری برای کشف وجود دارد!

بهترین خدمات اشتراک شراب ، برای نوشیدنی های درجه یک درب منزل شما

این 6 بهترین شراب طبیعی است که اکنون می توانید امتحان کنید …


Landron Chartier البته ، 21 پوند ، شراب های آبمیوه
اگر تازه با شراب های طبیعی آشنا نیستید ، Pet Nats مکانی عالی برای شروع است. Landur Chartier’s Naturlich یک گل رز نرم و گازدار است که با ضربه ای از اسیدیته ، تمشک تازه و توت فرنگی خشک می شود. نوشیدن راحت و بدون تعجب در طعم ، این یک معرفی عالی برای طبیعی است.

الان بخرش


Chin Chin Vinho Verde ، 10.75 پوند ، شراب های آبدار
مسلماً محبوب ترین شراب روی گرم ، Chin Chin یک وینهو ورده طبیعی است – با کمی اسپریتس. شراب پرتغالی برای بار شراب منحصر به فرد لندن ، Noble Rot ساخته شده است و به درستی نظرات خوبی را به همراه دارد.

الان بخرش


COL 19 ، 30 پوند ، تیلینگام
Tillingham یک کارخانه شراب سازی مستقر در ساسکس است که شراب های بسیار خوشمزه انگلیسی درست می کند. همیشه بسیار محبوب (و اغلب فروخته شده) COL 19 یک حیوان خانگی است که با همان انگور مورد استفاده در شامپاین ساخته می شود. شراب پیچیده ، میوه ای است و تعادل زیادی دارد. اخلاق ، شراب سازی و تنوع زیستی در تیلینگام آن را به مکانی عالی برای حمایت و بازدید از هر زمان که می توانید تبدیل کرده است.

الان بخرش


Patrick Bouju Mol 2018 ، 25 پوند ، شراب های آبمیوه
یکی از مشهورترین تولیدکنندگان شراب طبیعی پاتریک بوجو از La Boheme است که به دلیل همکاری با خواننده رپ Action Bronson و شرابهای رسا معروف است. گرچه انتخاب او اندک است ، اما شرابهای او بسیار مورد پسند و جشن گرفته می شوند ، و دلیل خوبی هم دارند زیرا قطعاً مطابق با هیاهو هستند. برای یافتن شراب طبیعی در بهترین حالت ، Mol ، ترکیبی از انگور قرمز کشف نشده را بررسی کنید. دارای مقدار زیادی عمق ، عطر و طعم و رایحه های پیچیده توت است.

الان بخرش


Chateau Barouillet O’Ranch ، 28 پوند ، Gnarly Vines
از شراب پرتقال شنیده اید اما مطمئن نیستید که چه چیزی را امتحان کنید؟ Chateau Barouillet ، یک دامنه با هشت نسل تجربه تولید شراب ، شراب نارنج را O’Ranch می کند. شراب است
قطعاً کمی نازک ، با کاه و کیفیت اکسیداتیو ، اما طعم هلو را نیز دارد. این یک شراب جالب است و یک نمونه کامل از آنچه شراب نارنج باید باشد.

الان بخرش


IPG Mer Egee Greek Connection ، 29 پوند ، تاک پویا
زیبایی شراب های طبیعی این است که نیازی به تهیه شراب از مناطق شناخته شده نیستند ، بنابراین می توانید از فرصت استفاده کرده و شراب را از مکان های کمتر شناخته شده امتحان کنید. اتصال یونانی یک شراب یونانی بسیار نوشیدنی از Vin des Potes است که از انگور یونانی Assyrtiko تهیه شده است. این یک شراب تماسی با پوست است که دارای طراوت و میوه ، بلکه دارای نمک دریا و مواد معدنی است. این یک شراب کاملاً خوب است که شما را به یک جزیره یونان کنار دریا منتقل می کند.

الان بخرش

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>