هر آنچه در مورد نمایش تلویزیونی Nine Perfect Strange باید بدانید

[ad_1]

نه غریبه کامل شکل می گیرد تا بعدی باشد دروغ های کوچک بزرگ.

دلایل زیادی وجود دارد که مردم این حرف را می زنند. برای اولین بار ، منابع اصلی آن توسط لیان موریارتی ، نویسنده ، نوشته شده است دروغ های کوچک بزرگ. در این نمایش نیکول کیدمن ، بازیگر نقش سلست نیز بازی می کند دروغ های کوچک بزرگ به تحسین بی نظیر منتقدان و جایزه امی.

همچنین ، نمایش خود را دارد دروغ های کوچک بزرگ DNA: ملودرام پرمخاطره ، پیچ و خم ها ، بازیگران در لیست A و یک رمز و راز جذاب که شما را از اپیزود به قسمت دیگر گیر می دهد. اولین تریلر تازه افتاد و خوب است. در زیر آن را خودتان بررسی کنید.


بنابراین آنچه که ما از همه می دانیم چیست نه غریبه کامل؟ در زیر بخوانید.

داستان برای نه غریبه کامل چیست؟


بر اساس رمان موریارتی ، نه غریبه کامل 9 غریبه را دنبال می کند که در استراحتگاه سلامتی اداره می شوند که توسط شخصیت کیدمن استرس خود را از دست می دهند. اما ، البته ، همه آن چیزی نیست که به نظر می رسد. خواندن تنوعشرح زیر.

نیکول کیدمن با تبدیل شدن به ستاره جلد دیجیتال GLAMOUR در ماه نوامبر ، در مورد * THOSE * طرح “Undoing” پیچ می خورد

“Nine Perfect Strangers” در یک بوتیک با سلامتی و سلامتی برگزار می شود که نویدبخش بهبود و دگرگونی است در حالی که 9 شهرنشین تحت فشار سعی می کنند راهی برای زندگی بهتر داشته باشند. ماشا (كیدمن) ، مدیر استراحتگاه ، كه در طی این عقب نشینی 10 روزه مراقب آنها است ، زنی است كه مأموریت یافته است تا روح و بدن خسته خود را دوباره زنده كند. با این حال ، این نه غریبه “کامل” نمی دانند چه چیزی قرار است آنها را هدف قرار دهد. “

درباره بازیگران Nine Perfect Strangers بگویید …

به یک کلمه بگویم: روی هم چیده شده است. نیکول کیدمن نقش ماشا را بازی می کند. ملیسا مک کارتی در نقش فرانسیس بازی می کند. لوک ایوانز نقش لارس را بازی می کند. ملوین گرگ نقش بن را بازی می کند. سامارا ویوینگ نقش جسیکا را بازی می کند. مایکل شانون در نقش ناپلئون بازی می کند. اشر کدی در نقش هدر بازی می کند. گریس ون پاتن نقش Zoe Marconi را بازی می کند. مانی جاسینتو نقش یائو را بازی می کند. تیفانی بون نقش دلیله را بازی می کند. رجینا هال نقش کارمل را بازی می کند. و بابی کاناوال نقش تونی را بازی می کند.


Nine Perfect Strangers چند قسمت دارد؟

طبق IMDb ، ما به هشت رسیده ایم. همه قسمت ها توسط Jonathan Levine کارگردانی شده است.

‘3 Master of None’ از عزیز انصاری در ماه مه امسال در Netflix قرار می گیرد. در اینجا هر آنچه می دانیم وجود دارد

کجا می توانم پیش پرده Nine Perfect Strangers را تماشا کنم؟

خبر خوب این است که یک تریلر Hulu فقط افت کرده است و به نظر می رسد انواع مختلفی وحشتناک است ، نوع عقب نشینی ای که شما * ممکن است از رفتن به آن پشیمان شوید ، حتی اگر این به معنای ملاقات با Nicole Kidman باشد (ببخشید).

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Nine Perfect Strangers چه زمانی آزاد می شود؟

تاریخ انتشار در حال حاضر ناشناخته است – حتی پیش پرده فقط می گوید “به زودی” در ایالات متحده ، این نمایش در Hulu در حال نمایش است اما هنوز جزئیاتی در مورد زمان نمایش این برنامه روی صفحه های تلویزیون انگلستان یا بر روی چه سیستم عامل نداریم. ما میدانیم دروغ های کوچک بزرگ بر روی Sky ، Amazon Prime Video و iTunes فرود آمد بنابراین ما انگشتان خود را محکم نگه داریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>