هر یک از 15 حلقه نامزدی ویکتوریا بکهام

[ad_1]

جدول زمانی معمول جواهرات عروس این است … از شما خواستگاری شود (یا خواستگاری کنید) و یک حلقه نامزدی بگیرید … وقتی ازدواج می کنید یک حلقه ازدواج می گیرید. اگر نوزادی دارید ، می توانید نیمه دیگر خود را ترغیب کنید تا بر روی هدیه ای جرقه ای بیرون بریزد یا بعد از یک سالگرد قابل توجه ، می توانید یک حلقه ابدیت به پشته خود اضافه کنید … اما تغییر حلقه های نامزدی هر چند سال یکبار؟ اگر هر ساله نامزد جدیدی نمی شوید ، حلقه نامزدی ثابت می ماند ، درست است؟

این طور نیست که VB نماد مد رول شود. چشم اندازهای مشهور چشم عقاب متوجه شده اند که ویکتوریا بکهام به نظر می رسد مجموعه ای از جواهرات بزرگ به اندازه gob-stopper دارد که بر روی انگشت حلقه عروسی خود می بندد – و به طور منظم مورد معامله قرار می گیرد. پانزده موردی که ما در اینجا به اشتراک گذاشته ایم فقط می تواند یخ برگ باشد (ببخشید …)

بنابراین ، سنگهایی که او بدست آورده است چیست؟ حلقه نامزدی اصلی ویکتوریا یک الماس زرد برش خورده بر روی نوار طلای زرد بود …


گتی ایماژ

پس از اینکه دیوید بکهام در 4 ژوئیه 1999 در ایرلند با ویکتوریا آدامز ازدواج کرد ، یک گروه موسیقی ابدیت جای آن را گرفت.


شاتر استوک

خیلی سریع به سال 2003 منتقل شد و ویکتوریا در یک حلقه الماس تراشیده زمرد با الماس های باگت که سنگ مرکزی آن قرار دارد دیده شد.


گتی ایماژ

دیوید برای سی امین سالگرد تولد ویکتوریا یک حلقه حلقه الماس شامپاین صورتی رنگ خریداری کرد که گفته می شود بیش از 1.1 میلیون دلار ارزش داشت.


گتی ایماژ

در سال 2005 این حلقه به یک حلقه برش گلابی 17 عیار ، احتمالاً بزرگترین سنگ VB ارتقا یافت …


گتی ایماژ

که پس از آن یک الماس زرد دیگر – این بار یک برش زمرد – در سال 2006 دنبال شد.


گتی ایماژ

ویکتوریا شروع به مخلوط کردن در سایر سنگهای قیمتی کرد ، این کار با زمرد تراش بالشتک در سال 2007 آغاز شد …


گتی ایماژ

یاقوتی غول پیکر در سال 2009 …


گتی ایماژ

یاقوت کبود در سال 2010 …


گتی ایماژ

و یک سنگ قمر Jacob & Co در سال 2015.


شاتر استوک

اما الماس با داشتن یک سنگ تراش زمرد بزرگ از Chopard (صرفاً 15 کارات) که از سال 2008 به بعد ظاهر منظمی داشت ، مورد علاقه خود قرار گرفت.


گتی ایماژ

در سال 2010 انگشتر ویکتوریا کمی ظریف تر شد – یک الماس صورتی برش خورده بیضی شکل روی نوار پاوه طلای زرد.


گتی ایماژ

در سال 2015 او یک الماس برش خورده با سنگ های جانبی گرد و لبه پاو پوشید …


گتی ایماژ

قبل از اولین الماس برش خورده بر روی یک گروه موسیقی pavé در سال 2016 ، که او در کن می پوشید.


گتی ایماژ

از سال 2018 ویکتوریا دیده می شود که یک الماس زرد برش خورده بر روی یک باند پاو دارد.


گتی ایماژ

به نظر می رسد که الماس برای همیشه در خانواده بکهام وجود ندارد و ما حدس می زنیم که انگشتر کنونی خیلی زود به بقیه در بایگانی بپیوندد – به خصوص با توجه به اینکه V&D به تازگی بیست و دومین سالگرد ازدواج خود را جشن گرفته است. تبریک می گویم!

اگر به دنبال الهام حلقه نامزدی هستید ، به پایین بروید تا ویرایش ما را در مورد بهترین حلقه های الهام گرفته از ویکتوریا بکهام مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون در اینجا یا او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>