هزاره ، ژنرال Z موهای بدن را وزن می کند: اصلاح یا اصلاح نکردن؟

[ad_1]

اما اما کورین ، آماندلا استنبرگ و مایلی سایرس چه چیزهای مشترکی دارند؟ همه آنها نسبت به موهای زیر بغلشان صفر * صفر می دهند.

در مصاحبه اخیر خود با GLAMOR ، اما نشان داد “زیبایی برای من همیشه وقتی بود که بیشتر احساس خودم می کنم” ، قبل از اینکه به پشت خم شود ، می تواند پراکنده شدن موهای کرکی را که از زیر بغلش بیرون می آیند ، نشان دهد. وی افزود: “چگونه خودم را معرفی كنم ، آنچه را كه با آرایش ، موهای بدن ، موها یا هر چیز زیبایی شناختی انجام می دهم ، همیشه توسط آنچه احساس می كنم و هیچ چیز خارجی تعیین نمی شود.” این نباید غیر معمول باشد ، اما در فرهنگی که در اطراف پلیس بدن زنان رشد کرده است ، این احساس رادیکال می شود.

در حالی که اما کورین با افتخار موهای زیر بغل خود را روی جلد دیجیتال GLAMOUR نشان می دهد ، 11 زن در مورد اهمیت آغوش گرفتن مو با شکوه آن

این دقیقاً یک مکالمه جدید نیست. مشکلات مربوط به موهای بدن – و اینکه آیا آنها را جدا نخواهید کرد یا نه – از زمان عصر حجر برمی گردد. غارنشینان به عنوان یک تاکتیک زنده ماندن ، موهای خود را با سنگهای سفید تراشیده می کنند تا در هنگام درگیری توسط شما گرفتار نشود. تصور می شود که آنها موهای بدن خود را نیز برداشته اند تا از سرما زدگی جلوگیری کنند. اما ایده های مربوط به پاکیزگی و پاکسازی با مصری های باستان پدید آمد که قند زدن (یک روش اپیلاسیون که امروزه نیز استفاده می شود) را برای لایه برداری پوست خود ابداع کردند. مو کثیف و غیر متمدن قلمداد می شد و با خادمان و بردگان همراه بود.

هزاران سال و برخی شورش های قابل ستایش بعدا (مبادا که دهه شصت را که فراموش می کنیم فراموش کنیم) ، و تصمیم گیری در مورد اینکه چه کاری با میخانه های خود انجام دهید ، اگر شما زن هستید ، یک تابوی ناخوشایند است. هوم

[instagram id=”CLov3qsn5zo”]

دافعه ای که مردم بر روی موهای بدن زنان احساس می کنند: اینکه این کثیف ، بدبو یا جذاب نیست ، آموخته می شود. این همان چیزهایی است که مردان زیر بغل ، بالای سینه و اطراف کشاله ران خود دارند ، اما ما بزرگ می شویم که گفته می شود نامطلوب است.

اکنون ، هزاره ها و ژنرال Z شروع به زیر سوال بردن انگیزه ما در حذف موهای زائد می کنند. اگر “حذف” آن را انتخاب کنیم ، آیا این کار را به این دلیل انجام می دهیم که فکر می کنیم قدرت را تقویت می کند ، یا اینکه نمی خواهیم احساس نامطلوب کنیم؟ وقتی پاهایمان را می تراشیم ، آیا به این دلیل که می خواهیم این کار را انجام می دهیم یا اینکه یاد گرفته ایم؟ و اگر اگر مانند مردان – هرگز ما را ترغیب نکنیم که موهای خود را برداریم ، آیا مجبور به انجام آن می شویم؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پس از اینکه از خود پرسیدیم که آیا این برای ما مناسب است ، یا پذیرش ، بسیاری از افراد در حال لنگیدن هستند تا پدرسالاری و سرمایه داری را در این مورد پیچ ​​بزنند.

ما لیست های A مانند آدل را داریم که آماده ارائه مستقیم آن هستند. آدل در مصاحبه ای با Vanity Fair در پاسخ به این س whetherال که آیا شوهر آن زمان ، سیمون کونکی ، از اصلاح کردن پاهایش مراقبت می کند ، گفت: “من هیچ کس به من نمی گوید که پاهای لعنتی خود را بتراشید”.

ما ستاره های سینمایی مانند اما واتسون را داریم که به طور معمول میانه های خود را به گفتگو درباره مرطوب کننده رها می کند. “من استفاده می کنم [Fur Oil] او در مصاحبه ای با Into The Gloss ، از انتهای موهای من ، تا ابروها ، تا موهای عمومی ، گفت: “این یک محصول همه منظوره شگفت انگیز است.”

ما فعالان اجتماعی و تأثیرگذارانی مانند فلورانس گیدن را داریم که در فصلی از اولین کتاب خود با عنوان “زنان از شما زیبا نیستند” نوشت: “تیغ های صورتی گران قیمت خود را دمار از روزگارمان درآورید ، حالا می خواهم عوضی مودار شوم”. او می گوید: “من از اینکه به من بگویند با بدنم چه کاری باید انجام دهم متنفرم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ما یک هنرمند ، فعال موی بدن و ستاره جلد GLAMOR استر کالیست-بی داریم که مجموعه عکاسی آن ، اسطوخودوس ، یک پروژه عکاسی آزادسازی کننده درباره موهای بدن و زنان است. او با ایجاد تصاویری که با افتخار موهای قفسه سینه خود را نشان می دهد ، به عادی سازی تصاویری کمک می کند که از قبل باید طبیعی تلقی شوند. وی به ما گفت: “در فرهنگ های مختلف ، موهای بدن در بعضی از قسمت های بدن زیبا دیده می شود.” وی به ما گفت: “سال گذشته که به هائیتی رفتم ، به یاد دارم پسر عموی من به من گفت که دختران سبیل را زیبا دید و من زنان را دیدم که موهای زیر بغل خود را نمی تراشند ، که بسیار راحت بود.” “موهای بدن توانمند شد زیرا من خودم را از این زندانی که احساس کردم در آن هستم و جامعه برای زنان ساخته است ، آزاد کردم”.

“من مشکلی ندارم ، جامعه مشکلی دارد”: با هنرمندی آشنا شوید که موهای قفسه سینه خود را به زیبایی نشان می دهد تا آرمان های زیبایی را به هم بزند

و ما مبارزان مثبت جنسی مانند گربه لیگیت ، از جامعه مثبت جنسی ، UnGirl ، که به GLAMOR گفت ، “شما با وجود آنچه مردم به شما می گویند ، اختیار و قدرت تصمیم گیری در مورد اینکه با بدن خود چه کاری دارید را دارید.” او می فهمد که “به طرز باورنکردنی توانمند است”. و زیر سوال بردن انگیزه ناشی از شرمندگی بدن و مو نیز می تواند کمک کند. کاتریونا می گوید: “از بین بردن موهای زائد بدن زنان فقط به چیزی تبدیل شد زیرا شرکت ها می خواستند تیغ های بیشتری بفروشند.” “ناگهان تبلیغات باعث شرمساری زنان برای اصلاح نکردن شد ، اما بدن طبیعی ما اشتباه نمی کند”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

طی چند سال گذشته ، نگرش ها به آرامی اما مطمئناً تغییر کرده است. سال گذشته ، مارک حذف مو ، بیلی ، کمپینی را راه اندازی کرد که (شوک وحشت) موهای واقعی را نشان می داد ، این واقعیت که به همین دلیل خبرساز شد ، به خودی خود قابل توجه است. اما ، همه گیری اخیر ، استقبال گسترده تری نسبت به موهای بدن را تسریع کرده است. Lockdown روال ما را تغییر داده است. سالن ها قادر به افتتاح نبوده و مردم به موم بیکینی معمولی خود دسترسی پیدا نکرده اند. شما فکر می کنید ، بدون دسترسی به قرارهای مومی ، موهای زائد DIY رونق می گیرد ، اما نه. لباس ها با لباس استراحت جایگزین شده اند. مردم در مورد موهای زیر بغل خود آرام گرفته اند – هیچ کس نمی تواند آن را ببیند. پشت درهای بسته ، ما #cba می کنیم تا موهای پا و زیر شبکه خود را منظره کنیم.

این کمپین جدید زنان دارای موی عانه را نشان می دهد و بسیار قدرتمند است

وقتی از آنها در مورد تغییر عادت های موی بدن سوال شد ، خوانندگان ما اعتراف کردند که احساس آرامش بیشتری دارند. جما والتون ، 31 ساله ، مدیر روابط عمومی از بریستول به ما گفت ، “موهای من در حال حاضر من را اذیت نمی کند ، زیرا تنها کسی که در حال حاضر من را می بیند من و شوهرم هستم و این هیچ یک از ما را آزار نمی دهد.” در مورد اینکه آیا دوام خواهد داشت یا خیر. وی افزود: “وقتی آن سالن ها دوباره باز شوند ، من ASAP دوباره به آن بازگشتم.”

آیا قفل شدن ما را ترغیب کرده است که فاز را آزاد کنیم یا ترس موهای بدن ما هنوز زنده است و لگد می زند؟

برای دیگران ، این امر باعث تغییر در مسافت طولانی می شود. تالیا برات ، 30 ساله ، نویسنده و فعال از جنوب لندن ، می گوید: “در واقع بسیار جذاب و آزاد کننده بوده است که بگذارم موهای من رشد کند.” “این باعث شده است که در مورد زمان و تلاش خود صرف نظر کنم و در واقع چقدر به آن اهمیت می دهم. با حرکت به جلو ، فکر می کنم برای برداشتن آن فشارهای کمتری احساس خواهم شد و فقط به آنچه لحظه به لحظه احساس می کنم هدایت می شوم. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در هر صورت ، قفل شدن باعث شده است که برای یک دقیقه در مورد موهای بدن خود تجدید نظر کنیم. جما می گوید: “من همیشه احساس می كنم موهای بدنم را به دلایل خودم از بین می برم ،” من خیلی ورزش می كنم ، بنابراین به نظر من كمك به بو می كند و اگر چیزی بدون آستین می پوشم. اما واقعیت این است که چه مقدار از آنچه “ما” می خواهیم واقعاً از آنچه جامعه انتظار دارد از ما جدا شود؟ ”

بسیاری به طور جدی در حال بررسی این مسئله هستند که آیا زمان آن رسیده است که حذف موهای زائد را کاملا به نفع طبیعی بودن کنار بگذارید. هشتگ # حرکات حرکتی بدن در حال جابجایی در اینستاگرام است ، زنان با تعمدا عکس هایی از موهای بدن خود را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند تا دیگران را مطلع کنند و به آنها قدرت دهند که موهای بدن بخشی طبیعی و زیبا از ما است.

یک شبکه کاملاً نرم مو برای بدن وجود دارد که دارای مثبت است. مبارزاتی مانند دلالی (healing_babe) در حال ارسال تجربه خود هستند. ”قرنطینه به من فضا داد تا موهایم رشد کنند! اجازه می دهد موهایم رشد کنند و احساس نمی کنم که باید بر اساس قیافه ای که مردم به من می دهند ، “صاف” و نرم نباشم ، به روشی که زنان به طور سنتی از آن استفاده می کنند ، فضای تنفسی به من می دهند. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پیام: اگر تمایل ندارید تراشیده نشوید ، موم نزنید و آن را جدا نکنید. مهم نیست که شما عاشق اصلاح هستید یا اینکه می خواهید موهای خود را رشد دهید ، تنها چیزی که مهم است این است که ما از همه حمایت و قبول می کنیم تا تصمیم خود را بگیرند.

بنابراین ، خواه در حال بزرگ شدن فاز خود باشید ، یا اینجا هستید که دختران مویی را در همه جا به دنیا بیاورید ، به قول فلورانس داده شده ، “زندگی خیلی کوتاه است تا عاشق خودت نباشی.”

نامه ای عاشقانه به میخانه های من: چرا وقت آن رسیده است که ما موهای بدن خود را با شکوه تمام در آغوش بگیریم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>