هفته مد کپنهاگ 2021: روند و سبک باند پرواز

[ad_1]

درست همانطور که چهار پایتخت مد جهان – لندن ، پاریس ، میلان و نیویورک – در حال آماده سازی ویترین های فصلی خود هستند ، سردبیران و تأثیرگذاران نیز به طور یکسان یادداشت های جدی را از یک هفته مد که تازه بسته شده است ، می گیرند.

کپنهاگ هفته گذشته که تبدیل به یک بازیگر اصلی در “هفته های مد” سنتی و قبلاً مبهم شده بود ، هفته گذشته میزبان ویترین خود در پاییز / زمستان 2021 بود و به نوبه خود موقعیت خود را به عنوان یکی از شیک ترین شهرهای جهان تقویت کرد.

با افزایش محبوبیت در فصول اخیر ، اغلب این سال مطرح می شد که آیا این خود نمایش ها هستند که مورد توجه توده های جهانی قرار می گیرند یا جمعیت بی عیب و نقص سبک خیابانی که آنها را به خود جلب می کنند؟

در اینجا 24 بهترین قطعه از مجموعه بهار H&M آورده شده است که در هفته مد کپنهاگ باند پرواز کرده اند

در بخش عمده ای از امیلی سیندلف ، ژانت مادسن ، پرنیل تیزبک ، تورا والدیمارس ، نننا ، هانا استفانسون ، کریستل اریکسبرگر و آنا وینک تشکر می کنم – فقط چند مورد را نام ببرید – مجموعه سبک خیابان Scandi برای خود نامی ایجاد کرده است به عنوان یکی از خلاق ترین جمعیت برای حضور در یک هفته مد در هر نقطه از جهان.

محدود به یک “زیبایی شناسی” تثبیت شده – که می تواند برای شرکت کنندگان در هفته های مد سنتی تر باشد – ظاهری که در ویترین های کپنهاگ و استکهلم ردیف اول قرار دارد خلاقانه ، غیر منتظره و الهام بخش است.

بنابراین ، چطور می توان ویترین را با فرمت دیجیتال-اول ، در حالی که همه گیری جهانی منجر به عدم تماشاگر شد و بنابراین هیچ یک از “سبک خیابانی” که همه ما دوست داشتیم درست به اندازه باند فرودگاه ، چگونه هزینه کرد؟

خیلی خوب ، به نظر می رسد

به گفته خودی های مد ، هر مارک Scandi که در رادار خود نیاز دارید

طراحان هفته مد کپنهاگ ، سرشار از مفاهیم تازه ، الهام بخش و به هیچ وجه فاقد خلاقیت ، مجموعه های پاییز / زمستان 2021 خود را تحت تأثیر همه عوامل موثر بر آنها در طول روند تولید در میان همه گیر تحت تأثیر قرار دادند.

بنابراین چه روندهایی از فصل گذشته برای کپنهاگ سلطنت کردند؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>