همه آنچه در مورد فصل 3 باید بدانید: کار با آن بسیار داغ است

[ad_1]

اگر به تازگی فصل دو سریال Netflix را تمام کرده اید خیلی داغ است برای رسیدگی پس احتمالاً فقط یک چیز در ذهن شما وجود دارد.

یعنی لانا الان چی کار می کنه؟ آیا او فقط در زمستان خاموش می شود؟ اگر چنین است که واقعا ناراحت کننده است … فقط شوخی می کنم. سوالی که باید بدانیم این است که چه زمانی می توان انتظار داشت فصل سه را ببینیم خیلی داغ است برای رسیدگی دوباره به صفحه نمایشیم؟ و آیا ممکن است بازیگران جدید در رعایت قوانین لانا از گروه امسال بدتر باشند؟

در واقع برای کسانی که با نمایش آشنا نیستند ، این برنامه است جزیره عشق اما با یک پیچ و تاب نه چندان جذاب. در حالی که همچنین می بیند یک دسته از مجردهای پر زرق و برق برای چند هفته آن را در یک ویلا عجیب و غریب زندگی می کنند ، اما گفت که مجردها مجاز به رابطه جنسی یا حتی بوسه نیستند. در صورت انجام این کار ، آنها توسط لانا ، یک روبات مخروطی شکل ، مجازات می شوند که جریمه ها را از جایزه کلی گروه کسر می کند. نبوغ ناب

در اینجا همه آنچه در مورد فصل سه می دانیم وجود دارد خیلی داغ است برای رسیدگی تا حالا…

Netflix در مورد فصل سه چه گفته است خیلی داغ است برای رسیدگی؟

در ژانویه اوایل سال جاری ، براندون ریگ ، معاون سریال مستند و بدون نسخه Netflix ، به Variety گفت که THTH برای فصل دوم و سوم تمدید شد.

او گفت ، “راز ماجرا روشن است – ما از بازگشت” Too Hot to Handle “برای دو فصل جدید در یک بهشت ​​گرمسیری هیجان زده هستیم.

“اعضای Netflix در سراسر جهان عاشق بازیهای خنده دار فصل یک شدند ، و اکنون طرفداران مجبور نخواهند شد مدت ها منتظر بمانند تا ببینند که شرکت کنندگان جدید ما سعی می کنند قوانین سختگیرانه لانا را با پیچ و تابهای بسیار زیاد دنبال کنند. مسیر.”

‘Too Hot To Handle’ از Netflix می تواند راه حل جدید “Love Is Blind” شما باشد

چه کسی برای فصل سوم انتخاب شده است خیلی داغ است برای رسیدگی؟

با توجه به دو گروه گذشته از مسابقه دهندگان ، ما فکر می کنیم که بازیگران سریال بعدی انتخابی انتخاب شده از بهترین افراد تأثیرگذار در اطراف باشند. بسیاری از اعضای بازیگران از فصل دو ، مانند امیلی میلر و ملیندا ملروز ، قبل از اینکه به نمایش بروند ، پیگیری های قابل توجهی داشتند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سری سه از کجا خواهد بود خیلی داغ است برای رسیدگی فیلمبرداری شود؟

ما نمی دانیم فصل سوم دقیقاً کجاست THTC فیلمبرداری خواهد شد اما حدس می زنیم که بسیار گرمسیری باشد. پس از همه ، فصل اول در مکزیک فیلمبرداری شد ، در حالی که فصل دوم در تورک و کایکوس با روشهای ایمنی و بهداشتی COVID-19 برگزار شد.

فصل سوم کی خیلی داغ است برای رسیدگی منتشر می شود؟

هوم ، نتفلیکس در مورد زمان پخش فصل سوم کاملاً ساکت مانده است. شاید آنها آن را به عنوان هدیه کریسمس برای ما پس انداز می کنند؟ به محض اطلاع به شما اطلاع خواهیم داد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بهترین رام-کام در همه زمان ها که به شما این احساس گرم و مبهم را می دهد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>