همه آنچه شما باید در مورد امید رادوکانو ویمبلدون بدانید

[ad_1]

اگر ویمبلدون 2021 را تماشا نکرده اید ، متأسفم که این را گفتم ، اما از دست داده اید. وقت بزرگ ویمبلدون که سال گذشته به دلیل همه گیری ویروس کرونا لغو شده بود ، بازگشت انفجاری داشت. و این فقط انتخاب های مد کیت میدلتون و حضورهای مشهور غیرمنتظره (آیا شما فیبی داینور و پیت دیویدسون نیستید) نیست که ما را بر روی انگشتان پا نگه می دارد.

اما رادوکانو با کسب 338 در جهان ، ویمبلدون را با تبدیل شدن به جوانترین زن بریتانیایی که به مرحله یک شانزدهم نهایی در دوره Open Era مسابقات رسیده است ، از دور خارج کرده است. اما فقط در سن 18 سالگی (!!!) ، مطمئناً اما اما به تماشاگران خانه ویمبلدون چیزی داده است تا از آن هیجان زده شوند. منظورم این است که او به معنای واقعی کلمه هنوز یک نوجوان است؟

GLAMOR زنان سال ورزش بازی ساز: نائومی اوزاکا در مورد فعالیت ، نژادپرستی و صحبت کردن – “من می خواهم صدای تغییر باشم”

اما در کانادا متولد شد ، اما و خانواده اش هنگامی که دو ساله بود به لندن نقل مکان کردند. از آن زمان ، او در زمین تنیس و خارج از آن بسیار با مهارت عمل کرده است ، سطح A خود را شکست و اخیراً ، در معتبرترین مسابقه تنیس ، Sorana Cirstea را در رده 45 قرار داد.

در اینجا همه مواردی که باید درباره اما رادوکانو ، ستاره غیر رسمی ویمبلدون 2021 بدانید آورده شده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

او در حال حاضر یک رکوردشکن است

اما تنها چهارمین نوجوان بریتانیایی است که در مرحله یک هشتم نهایی ویمبلدون در به اصطلاح “دوران باز” تنیس ، که از سال 1968 آغاز شد ، شروع می کند و اساساً به زمانی اشاره دارد که مسابقات گرند اسلم به آماتورها اجازه می دهد تا با حرفه ای ها رقابت کنند.

با 18 سال و 239 روز سن (از طریق WTA Tennis) ، او همچنین جوانترین نوجوان این گروه است که به مرحله یک هشتم نهایی راه یافته است.

همه شیک ترین چهره های مشهور در ویمبلدون 2021 (از جمله حضور کیت میدلتون در یک حضور قبل از تست و ردیابی او را مجبور به منزوی کردن خود کرد)

او به تازگی سطح A خود را به پایان رسانده است

سطح A را به خاطر می آورید؟ آن امتحانات مزاحم پایان سال که احساس کردیم زندگی ما به آن وابسته است؟ یادداشت های تجدید نظر هماهنگ با رنگ؟ هر کسی؟ در حالی که ممکن است بسیاری از ما انتخاب کرده باشیم که این دوره پر استرس از زندگی نوجوانی خود را فراموش کنیم ، اما اما رادوکانو به معنای واقعی کلمه دو ماه پیش از آن عبور کرد.

به گفته تنیس WTA ، اما دو ماه پیش در سطح A ریاضیات و اقتصاد نشست.

در مصاحبه ای ، اما گفت ، “همه فکر می کنند من کاملاً متعصب به نتایج مدرسه ام. آنها فکر می کنند که من چنین منیت نفوذی در مورد آن دارم.”

وی ادامه داد ، “من فکر می کنم پدر و مادرم فقط فکر می کنند من دیوانه هستم. من چیزی کمتر از یک ستاره A را قبول نمی کنم. من فکر می کنم این چیزی است که مردم اطراف من در مورد من فکر می کنند. من همچنین احساس می کنم که باید این انتظار را برآورده کنم اکنون. به همین دلیل من نیز خیلی تلاش می کنم تا این نمرات را بدست آورم. مطمئن نیستم که با چه چیزی باز خواهم گشت ، اما من سهم خودم را انجام دادم ، تمام تلاشم را کردم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

لباس های تابستانی و لهجه های سفید عالی هستند زیرا شیک ترین چهره های مشهور به ویمبلدون راه می یابند

او هر روز که می رسد را می گیرد

اِما در گفتگو با تنیس WTA گفت: “من فکر می کنم کسی که نتوانسته است خیلی رقابت کند ، همیشه به نوعی چیزی را مهار کرده است ، من فکر می کنم برای اینکه بتوانم در مسابقات قهرمانی باشم ، احساس می کنم من تعطیلات هستم ، مثل اینکه غیرقابل باور است. فقط می خواهم تا آنجا که می توانم اینجا بمانم. “

وی ادامه داد ، “من فکر می کنم بازی در مقابل جمعیت خانه قطعاً کمک می کند. منظورم این است که حمایت آنها بسیار بلند است و آنها خیلی پشت سر من هستند. من واقعاً سپاسگزارم. من قطعاً این را در پشت ذهنم دارم “

مردم برای تأمین امنیت خانه ، شغل و شریک زندگی خود به “تجسم” قسم می خورند ، بنابراین در اینجا نحوه انجام این کار برای آشکار کردن رویاهایتان آورده شده است

او نترس است

طبق گفته مربی اما ، مت جیمز ، او متولد ستاره شد. جیمز در مصاحبه ای با Tennis Head گفت: “شما می توانید بلافاصله بگویید که او بسیار خاص است.

“ذهنیت و بلوغ در زمین مسابقه را شما اغلب نمی بینید ، من واقعاً ندیده بودم. بنابراین کاملاً هیجان انگیز بود. این اولین بار است که او کاملاً به یک حرفه تنیس متعهد است بنابراین بسیار خوب است که خیلی زود موفق شده است. اما این فقط موردی از زمان بود. با او اجتناب ناپذیر بود که او بخواهد به صحنه بپیوندد.

“این احتمالاً کمی زودتر از آن است که فکر می کردم ، زیرا او در سال گذشته در بسیاری از مسابقات بازی نکرده است ، اما واقعاً از فرصت خود استفاده کرده است.

“او سه مسابقه است و از نظر جسمی قدرتمند به نظر می رسد. او اکنون نگران همه مخالفان خواهد بود. فکر نمی کنم اما واقعاً از کسی می ترسد. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اما امروز برای کسب راهیابی در مرحله یک چهارم نهایی ویمبلدون به مصاف آلجا توملیانوویچ می رود. و مهم نیست که چه نتیجه ای ، او قبلاً ملت را برنده کرده است.

چرا به صندوق af off off نیاز دارید: چگونه می توان یک پول درست کرد که به شما استقلال مالی از شریک زندگی خود و توانایی ترک شغل را بدهد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>