همه افراد مشهور حامی Meghan Markle

[ad_1]

پس از روزها گمانه زنی و عناوین خبری ، مصاحبه ای که همه منتظر آن بودیم – اپرا اختصاصی با مگان و هری – سرانجام از شبکه CBS پخش شد و ناامید کننده نبود زیرا هیچ موضوعی روی میز نبود. از حقیقت رابطه او با کیت و ملکه گرفته تا وضعیت سلامت روانی وی و حتی جنسیت نوزاد متولد نشده آنها ، مصاحبه یکی از مهمترین فکهای تماشای تلویزیون در دوران معاصر است. این زوجین بمب پس از بمب از تجربیات خود را در خانواده سلطنتی به اشتراک گذاشتند و فاش کردند که چرا آنها معتقدند نژادپرستی نسبت به مگان واقعاً هسته اصلی بسیاری از مشکلات آنها است.

مصاحبه سرانجام به مگان فرصت داد تا با شرایط شخصی خود صحبت کند ، پس از هفته ها آنچه دوستان و تیمش “یک کارزار لجن حساب شده” را در مطبوعات غر زدند. و اکنون ، نزدیکان و دوستان معروف مگان در اطراف دوشس ساسکس گرد هم می آیند.

از پست همبستگی سرنا ویلیامز تا او لباس پشتیبانی بی دریغ تیم ، در اینجا همه دوستان مشهوری هستند که در حمایت از مگان آمده اند …

سرنا ویلیامز

ستاره تنیس سرنا ویلیامز به دنبال مصاحبه این زوج سلطنتی با اپرا وینفری از “دوست فداکار” خود حمایت کرده و خاطرنشان کرده است که مگان “هر روز به من می آموزد که واقعا نجیب بودن چیست”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وی در توئیتی نوشت: “من می خواهم که دختر مگان ، دخترم و دخترت در جامعه ای زندگی کنند که احترام آن را برانگیزد.

“به یاد داشته باشید که ثمره روح عشق ، شادی ، آرامش ، صبر ، مهربانی ، حسن ، ایمان ، ملایمت ، خویشتنداری است. در برابر چنین مواردی قانونی وجود ندارد.”

مصاحبه مگان مگان و پرنس هری اپرا: 9 لحظه مهمترین فک که می توانید هفته ها درباره آن صحبت کنید

دانیل مارتین

دانیل مارتین ، گوروی زیبایی که مسئول آرایش مگان در روز عروسی اش بود ، تصویری از این جفت را در کنار شعری از مایا آنجلو در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن می خوانید: “شما ممکن است با دروغ های تلخ و پیچ خورده من را در تاریخ بنویسید ، تو ممکن است من را در خاک بسیار لگدمال کند. اما هنوز هم مانند گرد و غبار برخاستم. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کریسی تیگن

کریسی تیگن ، که خود از دست دادن کودک رنج برده است ، با روش صریح کلاسیک خود در توییتر نوشت و نوشت: “این مگان مارکل برای من خیلی نزدیک به خانه است. این افراد تا سقط جنین متوقف نخواهند شد. F ** شاه جلوی آن را بگیرد. “

بریتنی پاکنت

شاید تکان دهنده ترین افشاگری از این مصاحبه مربوط به سلامت روانی مگان و اینکه در بعضی مواقع احساس می کرد دیگر نمی خواهد زندگی کند باشد.

وی گفت: “این تقریبا غیرقابل نجات بود.” “مادر من گفت ، آنها از شما محافظت نمی کنند. من شرم داشتم که مجبور شدم آن را به هری اعتراف کنم به دلیل اینکه چقدر از دست داده است اما من دیگر نمی خواستم زنده بمانم.

مگان در توصیف چگونگی فکر کردن به پایان دادن به زندگی خود با اعتقاد به اینکه “برای همه بهتر است” ، مگان گفت: “من می دانستم که اگر آن را نگویم ، این کار را می کنم. من فقط نمی خواستم دیگر زنده باشم. و این یک فکر ثابت کاملاً واضح و واقعی و ترسناک بود. یادم می آید که او چگونه مرا به گهواره انداخت. من گفتم که برای کمک گرفتن باید به جایی بروم. من گفتم “من قبلاً هرگز چنین احساسی نداشته ام و لازم است به جایی بروم “. و به من گفتند که نمی توانم ، برای موسسه خوب نیست”.

بریتانی پاکنت ، فعال آمریکایی ، در همبستگی با توئیتر نوشت: “هشدار راه انداز: خودکشی. انکار کمک آنها برای پریشانی روحی و عقاید خودکشی یکی از بیمارترین چیزهایی است که من تا به حال شنیده ام. دستیابی به آن و درخواست کمک خیلی سخت است. من این را شخصاً و از نزدیک می دانم. این بسیار محرک است. “

از همان ابتدا ، مگان و هری هر دو می خواستند روشن باشند که این فرصتی برای ثبت رکورد در مورد گزارش های اشتباه مطبوعات است. شروع با یک داستان به طور گسترده گزارش شده که مگان خواهر شوهر آینده خود ، دوشس کمبریج ، را در حالی که اشک می ریخت به دلیل لباس ساقدوش عروس متناسب با شاهزاده خانم شارلوت ترک کرد. مگان به اپرا می گوید که در واقع این کیت بود که مگان را گریه کرد و او به خاطر آن عذرخواهی کرد.

بریتنی همچنین نظرات خود را در مورد این موضوع به اشتراک گذاشت و در توئیت خود نوشت: “قطب دقیقاً مسئله است. تفاوت در رفتار بین مگان و کیت یکی از بارزترین نمونه های زنبازی در حال بازی است و یادآوری این است که اگر آنها می توانند چنین کاری را انجام دهند ، دوشس ، این برای زنان سیاه * روزمره * اتفاق می افتد “.

مگان مارکل و پرنس هری در مصاحبه با بمب اپرا جنسیت نوزاد دوم خود را فاش کردند

پاتریک ج آدامز

پاتریک جی آدامز ، لباس سابق او ، از طریق یک موضوع طولانی توییتر ، حمایت خود را از مگان نشان می داد و خانواده سلطنتی را به خاطر “ترویج و تقویت اتهامات قلدری” صدا می کرد.

وی نوشت: “شخص دیگری را برای نصیحت ، ضرب و جرح و عذاب پیدا كنید. دوست من مگان راهی لیگ شما است.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مینا هریس

خواهرزاده معاون رئیس جمهور آمریکا کمالا هریس پیش از پخش مصاحبه حمایت خود را از مگان نشان داد و نوشت: “روز تقدیر از مگان مارکل مبارک”.

وی بعداً در توییتی نوشت: “او خودكشی كرد و تقاضای كمك كرد” و اشاره به اعترافات مگان و “اعلیحضرت ملكه اپرا” داشت.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

درخت نقره ای

یکی دیگر از خانواده کت و شلوارهای او حمایت خود را به عنوان کارگردان Silver Silver Tree نشان داد ، یادداشت مهیجی در مورد مگان ارسال کرد: “هنگامی که پسرم از یک تشخیص ترسناک و پیچیده عبور می کرد ، او دوستی است که همه چیز را متوقف کرد و به ما کمک کرد ، گام به گام ، چگونه ما Tree نوشت: “او همه مردم ، همه مکانهایی را که من بیش از حد فلج شده بودم و نمی توانستم برنامه ای را تنظیم کنم ، فراخواند.

به همین دلیل است که بعنوان یک زن سیاه پوست ، قلدر مانند مگان مارکل خوانده می شود

برنیس کینگ

مگان بمبی را که در مسابقه قرار داشت و مرکز گفتگو قرار داد ، تأیید کرد که در واقع یک عنصر نژادپرستی نسبت به مگان در خانواده سلطنتی وجود دارد:

“در آن ماههایی که من باردار بودم ، تقریباً در همان زمان ، ما به طور همزمان داریم ، مکالمه” به او امنیت داده نمی شود ، به او عنوانی داده نمی شود “، و همچنین نگرانی ها و گفتگوها در مورد تاریکی پوست او ممکن است هنگام تولد باشد “، مگان به یک اپرا شوکه شده نشان داد.
مسلماً ملعون ترین ادعا علیه این شرکت نژادپرستی بود ، زمانی که مگان فاش کرد “چندین گفتگو” در مورد رنگ پوست پسرش آرچی انجام شده است.

برنیس کینگ ، کوچکترین فرزند مبارز فقید مارتین لوتر کینگ ، در توئیتر خود نوشت: “سلطنت سپری در برابر ویرانی و ناامیدی نژادپرستی نیست.

“من سپاسگزارم که # مگان مارکل هنوز اینجا است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>