همه اقلام موجود در چهره اکسیژن مورد علاقه افراد مشهور

[ad_1]

اگر آماده انفجار تار عنکبوت هستید ، یک روش درمانی که باید در مورد آن بدانید اکسیژن صورت است.

تمام صورت ها باید پوست شما را شاداب نشان دهند ، اما این یکی باعث ایجاد شما می شود احساس کردن خیلی باورنکردنی هم تصور کنید بعد از یک شب سنگین نسیمی خنک از روی پوستتان می وزد. این احساس آنچنانی دارد … فقط بهتر ، زیرا به جای سردرد مضراب ، شما در عوض با پوستی درخشان مونده.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این روش درمانی (که مورد علاقه افراد مشهوری مانند JLo ، کیم کارداشیان ، نائومی کمپبل و اما استون است) به طور م ،ثری باعث درخشش پس از O می شود و به شما کمک می کند طراوت و شادابی شبنم ایجاد کند به نظر می رسد شما یک تمرین تقویت کننده به پوست خود داده اید. این مخصوصاً برای چهره های خسته و کسل کننده یا ساکنان شهر بسیار مناسب است. و اکنون که به آنجا برمی گردیم ، پوست ما دوباره با آلودگی ، آلودگی و آلودگی روبرو شده است. اکسیژن صورت می تواند به پوستی که می تواند تنظیم شود کمک کند.

در واقع ، از زمان بازگشایی ماه گذشته ، برنامه رزرو زیبایی ، Treatwell با افزایش 152 درصدی رزرو صورت روبرو شده است که پایه زیبایی ایجاد می کند چه آرایش کنید و چه بدون لباس.

در اینجا همه آنچه را که باید در مورد آن بدانید آورده شده است.

اکسیژن صورت چیست؟

صورت اکسیژن شامل انفجار جریان اکسیژن تحت فشار روی پوست برای فشار دادن یک سرم سفارشی همراه با ویتامین ها ، آنتی اکسیدان ها و مواد فعال بیشتر به داخل پوست است. این تحریک همچنین گردش خون را افزایش می دهد به این معنی که پوست می تواند خیلی سریعتر خود را بازسازی کند … و این به معنای شفافیت و روشن بودن پوست است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اکسیژن با پوست چه می کند؟

سمپاشی اپیدرم با اکسیژن می تواند میزان اکسیژن موجود در پوست را که برای شروع تولید الاستین و کلاژن و همچنین بازسازی سلول مهم است ، افزایش دهد. درمان های منظم حتی می توانند به مرور باعث کاهش آکنه و روزاسه شوند ، زیرا سطح اکسیژن افزایش یافته به رفع شکایات پوستی جزئی کمک می کند.

در صورت اکسیژن چه اتفاقی می افتد؟

درمانگر شما با تمیز کردن و لایه برداری عمیق پوست شما شروع خواهد کرد. سرم اکسیژن تجویز می شود. و اغلب یک درمان با یک لایه اضافی سرم یا مرطوب کننده برای ایجاد درخشش به پایان می رسد.

اکسیژن صورت چقدر طول می کشد؟

کل درمان معمولاً حدود یک ساعت طول می کشد.

صورت اکسیژن چه مدت دوام می آورد؟

این باعث تقویت کوتاه مدت پوست می شود ، که آن را قبل از یک رویداد بزرگ ، مانند عروسی ، ایده آل می کند. این عوارض معمولاً حدود شش روز طول می کشد ، بنابراین درمان های منظم توصیه می شود.

آیا موارد اولیه و مراقبت های بعدی وجود دارد؟

جواب منفی. این یکی از کمترین درمان هایی است که می توانید انجام دهید. و تقریباً برای هر نوع پوستی مناسب است.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>