همه در حال برنامه ریزی برای کوتاه کردن موهای پس از بروز همه گیر هستند و دلیل آن این است

[ad_1]

من در زندگی فقط یک بار موهای کوتاه داشته ام. من یک جدایی و یک وقت استراحت ناهار را گذرانده بودم ، خود به خود وارد آرایشگاه شدم و از آنها خواستم هفت اینچ موهای من را بریزند (من آن را به The Little Princess Trust اهدا کردم). در حالی که هیچ ارتباط آگاهانه ای بین وقایع زندگی خصوصی من و تصمیم من برای چنین موهای چشمگیر وجود ندارد ، به نظر می رسد که من تنها کسی نیستم که دقیقاً همان کار را انجام می دهم.

لیلی بریجر ، آرایشگر مو در سالن لری کینگ توضیح می دهد: “کوتاه شدن مو مانند پاک کردن است.” “این یک احساس آزاد کننده است – خلاص شدن از شر تصویر قدیمی خود و در آغوش گرفتن چیز جدید ، و نمادی از یک شروع تازه و یک هویت جدید است. به علاوه ، همیشه خوب است که آن را بارها و بارها تغییر دهید و یک واقعه بزرگ زندگی فشار لازم را به ما می دهد تا خود را دوباره ارزیابی کنیم. “

در واقع ، بسیاری از نمونه های معروف مشهور وجود دارد که دقیقاً چنین کاری انجام می دهند. پس از پایان هری پاتر فیلم ، اما واتسون بلافاصله موهای خود را به شکل برش pixie درآورده است ، که نشان دهنده فصل جدید و جهت دیگری در زندگی حرفه ای او است. به همین ترتیب ، ریحانا از موهای خود به عنوان نقطه اصلی تغییر شکل کلی تصویر برای انتشار آلبوم خود استفاده کرد دختر خوب بد شد، همزمان با تغییر از پاپ خوشحال ، به آهنگ های احساسی و قدرتمند تر.

باب پسر دوست داشتنی ترین و جالب ترین سبکی است که همه در سال 2021 از آن استفاده می کنند

پس از آن قطعات خرد شده وجود دارد – مورد ، طول شانه سلنا گومز ، باب متلاشی که پس از جدایی با جاستین بیبر و انتشار آهنگ محبوب خود نشان داد تو را از دست بده تا مرا دوست داشته باشی و محصول پیکسی پلاتین کارا دلوین پس از جدایی از سنت وینسنت.


به گفته متخصصان مو ، می توان انتظار داشت که تغییرات مشابهی را به دنبال همه گیری مشاهده کنیم. لیلی می گوید: “با فاصله اجتماعی ، اضطراب سلامتی و از دست دادن زندگی همانطور که می دانستیم ، بسیاری از مردم منتظرند این فصل را پشت سر بگذارند.”

علاوه بر تمایل به اختراع مجدد و آغاز یک مرحله جدید ، این واقعیت نیز وجود دارد که بسیاری از ما سال گذشته را از طریق صفحه نمایش به خود خیره کرده ایم. بسیاری از ما “چهره بزرگ نمایی” را تجربه کرده ایم (ساعتها وقت صرف هرگونه نقصی کرده ایم و برای درمانهایی که پس از همه گیری همه گیر خواهیم کرد برنامه ریزی کرده ایم) و به همین ترتیب ، زوم مو نیز فکر می کند . جورج نورثوود ، آرایشگر مشهور و بنیانگذار دامنه مو Undone by George Northwood ، خاطرنشان می کند: “پس از مدت طولانی گذراندن در محاصره ، مردم گرسنه تغییر خواهند شد.” “ما خیلی زیاد عادت داریم که موهای مشتری خود را تعمیرات اساسی کنیم ، اما همچنین سعی می کنیم درمورد هرگونه تغییر سبک مهم در هنگام شیفت عاطفی مشتری بسیار محتاط باشیم ، زیرا احتمال بالاتری از” پشیمانی مو “وجود دارد. یک سازش خوب ، ما می توانیم طیف وسیعی از تکنیک های برش و رنگ هوشمندانه را ارائه دهیم که ظاهری تازه و تازه را ارائه می دهند بدون اینکه از مسیر خیلی چشمگیر عبور کنیم. “

بنابراین ، اگر قصد دارید برای پیگیری یک ریز ریز کردن ، پس از همه گیر شدن به یک سالن سفر کنید ، جورج توصیه می کند که به یک حباب تا شانه بچسبید. “این یک سبک عالی برای این اوقات نامشخص است که ما در آن قرار داریم ، چون خیلی صیقلی نیست ، این سبک طول عمر دارد و به ویژه به خوبی رشد می کند.”


بهترین موهای باب را مرور کنید ، از باب خط یک ، تا باب فرانسوی ، تا باب دوست پسر. یا اگر به دنبال روش های بیشتری برای تغییر حالت مو پس از قفل مو هستید؟ بهترین سبک های حاشیه ای ، از جانبی را گرفته تا میکرو را بررسی کنید.

باب نامتقارن ظاهری کم حرف و بالا است که به نظر می رسد همه در اینستاگرام لرزاندند

lottieawinter

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>