همه قسمت های بهترین (و بدترین) رابطه جنسی و شهر

[ad_1]

نمی توانم منتظر بمانم جنس و شهر راه اندازی مجدد؟ ما هم نمی توانیم و این باعث شد که ما در تمام شش فصل نمایش محبوب به فکر فرو برویم و کدام قسمت ها در ذهن ما مانده باشند – به دلایل خوب و بد.

بنابراین ، ما قسمت های مورد علاقه خود را از SATC ، و همچنین مواردی که آرزو می کنیم داشته باشیم ، جمع بندی کردیم هرگز اتفاق افتاد …

بهترین قسمت های SATC …


نپرس ، نگو (S3 E12)

این قسمت از نظر درام بزرگ است (متاسفم). شارلوت شب قبل از عروسی به ناتوانی جنسی تری پی می برد اما هنوز تصمیم دارد عروسی را ادامه دهد ، در حالی که کری (در روز عروسی بهترین دوستش) به آیدن می گوید که با بیگ رابطه داشته است. جدایی این اپیزود را یک قسمت احساسی می کند ، اما در عین حال درسی است برای قدرت دوستی زن.

کری می گوید: “پیدا کردن افرادی که شما را دوست داشته باشند دشوار است. من آنقدر خوش شانس بودم که سه نفر از آنها را پیدا کردم.”


I Heart NY (S4 E18)

این قسمت به عنوان “نامه عاشقانه به نیویورک” شناخته می شود ، که بسیاری تصور می کردند در پاسخ به حملات تروریستی 11 سپتامبر است (پنج ماه بعد پخش شد) ، اما در واقع از قبل فیلمبرداری شده است.

این به معنای یک نقطه عطف حساس برای همه شخصیت ها است – میراندا کودک خود را دارد ، سامانتا ریچارد را تقلب می کند ، شارلوت آماده است تا دوباره وارد رابطه شود ، و کری خداحافظی از Big (دوباره).


Ex And The City (S2 E18)

کاملاً چون فینال فصل دو یک قسمت SATC است که همه آن را به خاطر می سپارند. در آن ، كری فهمید كه بیگ با ناتاشا نامزد شده و با روشی تماشایی رستوران را بیرون ریز كرده و به س ownال خودش مبنی بر اینكه آیا می تواند با یك همسر سابق دوست باشد ، بیرون رفت. میراندا و استیو نیز به رابطه خود ضربه دیگری می زنند. این یکی از eps های کلاسیک است که شما را همزمان خنده و گریه می کند.


My Motherboard، My Self (S4 E8)

این قسمت یک فرو رفتن عمیق در دوستی کری و میراندا است که طی آن مادر میراندا می میرد و رایانه کری خراب می شود. این همچنین اپیزودی است که شارلوت به “مارتا استوارت مرگ” تبدیل می شود و سامانتا به دنبال “ارگاسم گمشده” خود می رود.

هر آنچه جنسیت و شهر درباره جنسیت و عشق به ما آموخت

… و بدترین

Cover Girl (S5 E4)

میراندا وسواس زیادی در کاهش وزن بارداری دارد. در یک کتابفروشی ، او شوخی می کند که به دنبال کتابی در مورد “چگونه با نشستن روی الاغ خود آن چربی کودک را از دست بدهم” است. او به تماشاگران وزن می رود. او به معنای واقعی کلمه یک کودک کاملاً بزرگ را بزرگ و متولد کرده است و تنها چیزی که می تواند صحبت کند یا به آن فکر کند وزن اوست.

به من قوت بده

منحنی تقلب (S2 E6)

بله ، اگر راست و سیس نبودید ، جنس و شهر خیلی با شما مهربان نبود در واقع ، این توهین آمیز خونین بود (به یاد دارید سامانتا در خارج از آپارتمان خود سر کارگران جنسی ترانس فریاد می زد؟) در “منحنی تقلب” ، شارلوت دوستان جدیدی پیدا می کند که آنها را “لزبین قدرت” می داند. گفت کافی است.

دختر پسر پسر دختر (S3 E4)

با توجه به مطالب فوق الذکر ، به یاد دارید که کری بردشاو ، مقاله نویس جنسیت ، به دوجنسگرایی اعتقاد نداشت؟ در این قسمت ، ما دوست پسر جدیدش شان را ملاقات می کنیم ، که صریحاً دوجنسگراست (این بدیهی است که یک ناراحتی بزرگ برای کری متعصب فقیر و قدیمی است). سپس او این را می گوید …

“من حتی مطمئن نیستم که دوجنسگرایی وجود داشته باشد. من فکر می کنم این فقط یک راه استراحت در راه Gaytown است”.

Ring A Ding Ding (S4 E16)

این اپیزودی است که کری باید از بین بردن یا از دست دادن آپارتمان خود یکی را انتخاب کند ، AKA اپیزودی که جهانیان همه را خسته می کند.

او به دلیل مسئولیت بزرگسالان ترک های نیمه جان را امتحان می کند – می دانید ، 40،000 دلار برای کفش خرج نکرده ، به جای اینکه با تاکسی همه جا سوار اتوبوس شود (که یک بار هم می کند) و حتی سعی در گرفتن وام بانکی دارد (تکان دهنده است ، او دارایی ندارد) )

سرانجام ، میراندا و سامانتا هر دو داوطلب می شوند که مقداری پول به کری وام دهند (کری لیاقت این کار را ندارد) ، اما شارلوت این کار را نمی کند. میدونی شارلوت که طلاق می گیرد و شغل پرداختی ندارد. بنابراین ، کری عصبانی می شود ، پس از آن شارلوت حلقه نامزدی را از Trey به او می دهد (احتمالاً برای این که کری بتواند آن را پیاده و پول آن را دریافت کند).

بچه ها ، ما می دانیم که این یک نمایش عالی است ، اما کری بردشاو بمکد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>