همه چیزهایی که برای تماشای آن در Disney + Star New Brand نیاز دارید

[ad_1]

درست زمانی که فکر می کردیم دیزنی + نمی تواند بهتر شود ، سرویس پخش جریانی اکنون به مجموعه ستاره های فیلمهای کلاسیک فرار از خود اضافه کرده است – از علاladالدین به شیر شاه – و برنامه های حماسی با راه اندازی نام تجاری جدید خود ، Star در Disney +. بنابراین ، خود را روی آن مبل قرار دهید و برای درام ، هیجانات بیشتر ، کمدی های با خنده بلند و برنامه های تلویزیونی انحصاری جدید آماده شوید.

با اضافه شدن به مجموعه ستاره های دیزنی + ، ستارگان فیلم های دیزنی ، پیکسار ، مارول ، جنگ ستارگان و نشنال جئوگرافیک و نمایش های تلویزیونی ، ستاره در دیزنی + نمایش های بسیار بی نظیر و فیلم های تماشایی بیشتری را باید از استودیوهای تلویزیون دیزنی (تلویزیون بیستم و امضای ABC) ارائه دهد. ) ، FX Productions ، 20th Century Studios و موارد دیگر.

این شامل کلاسیک های تلویزیونی فرقه ای مانند Buffy The Vampire Slayer، برنامه تلویزیونی مورد علاقه همه با گریه کردن آناتومی گری و شخص بدبو ، اولیویا پاپ در سریال اعتیاد آور ، رسوایی. و اگر این کافی نبود ، محتوای اختصاصی کاملا جدیدی از Kardashians و Jenners نیز در اواخر امسال ارائه خواهد شد. فریاد!

به نظر می رسد همه اینها کمی کمتر از برنامه موجود Disney + PG است ، اما اگر بچه های کوچکی نیز در این سرویس پیمایش می کنید ، دیگر نگرانی ندارید زیرا Star با کنترلهای والدین قوی ارائه می شود. دیزنی + واقعاً تجربه مشاهده را برای همه فراهم می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Star on Disney + در دسترس اعضای موجود پلتفرم پخش جریانی است ، اما اگر قبلاً به خود دیزنی + هدیه نداده اید ، نحوه این کار را ببینید! اکنون می توانید از طریق disneyplus.com یا از طریق برنامه Disney + در تلفن های هوشمند ، تبلت ، SmartTV و Amazon Fire TV یا Sky TV و NOW TV به عنوان یک برنامه افزودنی ثبت نام کنید. می توانید همزمان چهار صفحه را تماشا کنید ، حداکثر 10 دستگاه را ثبت کنید و هفت نمایه را با هزینه 7.99 پوند در ماه و 79.90 پوند برای یک سال تنظیم کنید.

و اگر به دنبال الهام از اینکه چه چیزی باید تماشا کنید یا کمی ترغیب کردن ، GLAMOR مجموعه ای از نمایش ها و فیلم های تلویزیونی حماسی + دیزنی را ویرایش کرده است تا 10 لیست برتر تماشای ما را برای شما به ارمغان بیاورد. جریان شاد!

Star on Disney + هم اکنون در دسترس است. در دیزنی + با پرداخت 7.99 پوند در ماه یا 79.90 پوند برای یک سال در اینجا ثبت نام کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>