همه چیز دالی آلدرتون که من در مورد عشق می دانم تا تبدیل به یک برنامه تلویزیونی بی بی سی شود

[ad_1]

خاطرات روزنامه نگار و پادکست دالی آلدرتون هر آنچه در مورد عشق می دانم قرار است به یک درام تلویزیونی بی بی سی تبدیل شود و این باعث خوشحالی زنان هزاره در همه جا شود.

اولین کتاب دالی که در سال 2018 منتشر شد ، به سرعت مورد پسند خانم های 20 ساله قرار گرفت که در حال جدال با ایجاد مشاغل ، روابط و دوستی در دوران انتقال شما به بزرگسالی کامل بودند.

Ann Skelly و Laura Donnelly با The Nevers ملاقات کنید – قهرمانان فوق العاده با لگد بلند و شکستن قالب درام دوره ای که ما به RN نیاز داریم

اکنون ، این به صفحه نمایش کوچک می رسد و پیرامون این داستان حول داستان دو بهترین دوست (به نام های مگی و بردی) است که به لندن نقل مکان می کنند – البته در جستجوی یک زمان وحشی – و دوستی خود را هنگامی که آزمایش می شود پیدا می کنند خود را یک دوست پسر ثابت می یابد.

دقیقاً مانند این کتاب ، فراز و نشیب زندگی یک زن جوان در یک شهر بزرگ را شامل می شود ، از جمله خرما های دردناک ، دل شکستگی ها و سهام مشترک – با جادوی واقعی دوستی زنان که در هسته اصلی آن لنگر انداخته است. آ جنس و شهر برای نسل هزاره ، در حال بررسی چگونگی زنده ماندن در این دهه مهم است.

خواندن قدرت تحول در سلامت روان ما را دارد ، بنابراین در اینجا نحوه بازگشت به کتاب (از شخصی که مأموریت خود را تبدیل به کرم کتاب قرار داده است) است.

دالی نزدیک به چهار سال است که روی این اقتباس کار می کند ، احتمالاً از زمان اتمام کتاب. او در یک پست اینستاگرامی اظهار داشت که این نمایش “نیمه داستانی” خواهد شد ، در اشاره به شوخی به هر مردی که با او ازدواج کرده و ممکن است علاقه مند یا نگران باشد.


وی در بیانیه ای اضافه كرد: “این یك كمدی نامرتب ، پرهیاهو ، شاد ، عاشقانه در مورد دو دوست دختر برتر از كودكی و آنچه كه هنگام ورود آنها به خانه اول لندن و مرحله اول بزرگسالی اتفاق می افتد ، می افتد.” “من نمی توانم به میزان کافی تأکید کنم که چقدر هیجان زده ام که ساخته شده توسط Working Title و BBC است.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

همکار ساندی تایمز نویسنده پرفروش Candice Carty-Williams – که کتاب برجسته سال 2019 را نوشت کوینی – همچنین اولین پروژه تلویزیونی خود را با BBC انجام خواهد داد که در پایتخت نیز تنظیم خواهد شد. او کار خواهد کرد قهرمان، داستان رقابت خانوادگی در صنعت موسیقی و “نامه ای عاشقانه به موسیقی سیاه و بریتانیایی ، واقع در جنوب لندن”.

ما به عنوان ترزا ایکوکو – نویسنده فیلم برنده جایزه BAFTA – می خواهیم داستان های زیادی را از زنان لندن در BBC مشاهده کنیم. سنگ – به زودی منتشر خواهد شد زحمت، که او آن را توصیف کرده است “دروغ های کوچک بزرگ ملاقات می کند دوست دختر با پکام ملاقات می کند “. همچنین کاوش در داستان دوستی زن در لندن ، زحمت آنچه را که اتفاق می افتد هنگامی که یک زن ثروتمند به یک گروه سه نفری نفوذ می کند ، اتفاق می افتد و انواع اسرار و دروغها را افشا می کند.

در اینجا چگونگی نوشتن یک برنامه زیست دوستانه قدرتمند است که شما را با تعداد بیشتری انگشت تند وشدید بزنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>