همه کارهایی که از 17 مه مجاز به انجام آنها هستید

[ad_1]

این تاریخی است که شما احتمالاً در ماه فوریه در تقویم خود نوشتید ، وقتی بوریس جانسون نقشه راه دولت را برای خارج شدن از قفل اعلام کرد. هفدهم ماه مه سرانجام اینجاست.

گرچه ما کاملاً آزاد نیستیم (21 ژوئن داریم به شما نگاه می کنیم) ، اما امروز آزادی های بسیار بیشتری داریم که طی مدت زمان طولانی داشته ایم.

از 17 اردیبهشت چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

رابطه جنسی گاه به گاه

یکی از بزرگترین تغییرات امروز این است که اقامت شبانه در خانه شخص دیگری مجدداً مجاز است. که ، به طور خلاصه ، به این معنی است که رابطه جنسی گاه به گاه برگشته است (بله ، شما در نهایت می توانید ببینید که آیا آن پسر در لولا به همان خوبی که می گوید خودش خوب است …) است.

رویایی ترین ایده های تاریخ براساس علامت ستاره شما (و میله های شامپاین برای ثور و قدم زدن های غروب خورشید برای عقرب)

سفر خارجی

از امروز نیز به طور قانونی مجاز به سفر مجدد به کشورهای خارجی هستیم. با این حال ، تنها 12 کشور و سرزمین در لیست سبز دولت قرار گرفته اند ، بنابراین ممکن است برای مدت طولانی تری محل اقامت را انتخاب کنیم.

گروه های شش نفره می توانند در داخل منزل دیدار کنند

این بدان معناست که شش نفر از خانواده های مختلف (سلام ، مهمانی های شام!) یا دو خانوار می توانند در خانه با هم ملاقات کنند. با وجود آب و هوای موجود در حد زباله ، این یک آرامش خوشایند است.

گروه های 30 نفره می توانند در فضای باز با هم ملاقات کنند

ایده آل برای یک جشن دیرهنگام یا یک گردهمایی جمعی ، انتظار داریم در هفته های آینده شما و 29 نزدیکترین دوستان شما را در تصرف پارک های کشور قرار دهیم.

میخانه ها و رستوران ها می توانند در داخل خانه غذا و نوشیدنی سرو کنند

در حالی که یک نوشیدنی یخ زده برای شما سرو می شود ، دیگر زیر یک گلدان چکه دار نشسته اید. سرانجام ، شما می توانید داخل خانه بروید و فضای یک وعده غذایی مناسب را خنک کنید (چه لوکس!). مشتریان هنوز باید در جای خود بمانند و سرویس میز باید توسط کارکنان منتظر ارائه شود.

38 مورد از بهترین بارها و رستوران های فضای باز در سراسر لندن که با 5 بهترین دوستان شما روبرو می شوند

بازدید از منزل در مراقبت کاهش می یابد

سرانجام می توانید دوباره به گران مراجعه کنید (اما شاید تا قبل از واکسیناسیون کامل صبر کنید). ساکنان اکنون می توانند حداکثر پنج بازدید کننده به نام داشته باشند و بازدیدهای کم خطر را می توان در سایر مناطق ساکن انجام داد.

دانشجویان Uni می توانند به کلاسهای حضوری برگردند

با بزرگنمایی طولانی ، وقت آن است که با سخنرانی های حضوری تجربه کامل دانشگاه را به دست آورید.

حدود تشییع جنازه تغییر کرده است

عزاداری ها دیگر به 30 عزادار محدود نمی شوند. اکنون تعداد افرادی که مایل به ادای احترام هستند به تشخیص مکانی که مراسم تشییع جنازه در آن برگزار می شود با تصمیم گیری در مورد تعداد افراد مناسب در دستورالعمل های فاصله اجتماعی است.

عروسی های حداکثر 30 نفره می تواند برگزار شود

عروسی ها برگشتند. در حالی که هنوز یک ماه باقی مانده است تا بتوانید لیست مهمانان خود را به طور کامل دعوت کنید ، کسانی که به دنبال یک عروسی کوچکتر هستند در حال حاضر بهانه خوبی دارند زیرا برای چند هفته آینده محدودیت افرادی که در عروسی شرکت می کنند 30 است.

این 20 لباس عروس آستین بلند زیبا (و چاپلوس!) است که اکنون می توانید خریداری کنید

هتل ها و B&B ​​می توانند افتتاح شوند

در حالی که ما از 12 آوریل قادر به رزرو محل اقامت خودگردان بوده ایم ، اکنون می توانیم در یک هتل واقعی رزرو کنیم! این همچنین بدان معنی است که سفرهای گروهی کوچک یک بار دیگر مجاز است ، با حداکثر شش نفر مجاز به سفر دور از هم (یا دو خانوار) ​​هستند.

سینما و تئاترها افتتاح می شوند

ما نمی دانستیم که چقدر سینما و تئاتر زنده را از دست خواهیم داد. اکنون که بازگشت ، ما سرانجام می توانیم نیم ساعت وقت خود را برای تصمیم گیری در مورد تماشای Netflix متوقف کنیم و به جای آن خود را به یک سفر به سینما و تئاتر دعوت کنیم.

رویدادهای بیرونی (با محدودیت) می توانند رخ دهند

رویدادهای حداکثر 4000 نفر یا با ظرفیت 50٪ محل برگزاری می توانند شروع شوند. بنابراین ، مانند ، هری استایل می توانید ASAP را کنسرت برگزار کنید؟ با تشکر.

رسمی است ، تعطیلات بین المللی دوباره برگشته است! منظور از سیستم چراغ راهنمایی برای سفرهای خارجی شما در سال جاری به علاوه (به علاوه تمام 12 کشور با لیست سبز)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>