همکاری Bebe Rexha X Adore Me

[ad_1]

Bebe Rexha با صدای بلند و غرور با مارک لباس زیر زنانه Adore Me همکاری کرده است و صادقانه بگویم این یکی از هیجان انگیزترین و گسترده ترین محدوده های جو است.

این اولین بار است که ستاره نامزد گرمی طیف لباس زیر زنانه و tbh را طراحی می کند ، اکنون او کم حساب مانده حساب های بانکی ما را کنترل می کند.

بهترین سوتین های بی سیم برای پوشیدن در زیر لباس راحتی یا لباس باغ میخانه – از جمله راحت ترین مواردی که تا به حال داشته ام

با توجه به اینکه خانم خودش منحنی است و نگرش مثبتی به بدن دارد ، فراگیری نکته مهمی بود که Bebe هنگام نزدیک شدن مارک به او در نظر گرفت.


وی در گفتگو با WWD گفت: “من کربوهیدرات دوست دارم. من اهل نیویورک هستم. بنابراین من عاشق ماکارونی هستم و نان سیر و پیتزا را دوست دارم. من با آن وسواس دارم. در زندگی من هرگز یک بسته شش تکه نداشته ام. [But] من یک تکه پوشیدم و احساس سکسی واقعی کردم. “

به همین دلیل قطعه مورد علاقه او در کلکسیون او لباس بدن Onika Contour است. (بنابراین سر بالا ، این پروب ها به شدت فروخته می شوند).


این آیکون اعتراف کرد که او خودش “از لباس زیر زنانه و عشق به خود مرعوب شده و یاد گرفته است که چگونه بدن من را دوست بدارد”.

بنابراین این کلاغ احساس درست می کند ، با توجه به اینکه تلاش در جستجوی روشی خاص نیست بلکه فقط در آغوش کشیدن کسی که هستید. لباس زیر دقیقاً به همین شکل است.

بی افزود: “من واقعاً قدردانی می كنم كه Adore Me همه چیز راجع به فراگیری و بسیاری از چیزهای باورنكردنی دیگر است. همه باید احساس سكسی كنند. من نسبت به این موضوع احساس بسیار اشتیاق دارم. و اگر این کار را می کردم ، همیشه دقیقاً مانند یک مدل سایز بزرگ بود. مثل اینکه هرگز دختری در این بین نباشد ، یا خیلی ضخیم ، یا لاغر باشد. این همیشه مثل یک دختر خاص است. شما می دانید؟ “

این مجموعه گامی در جهت درست برای تغییر آن است.

Savage x Fenty فقط اولین مجموعه کپسول عروس خود را رها کرد و بدیهی است که Rih Rih آن را دوباره میخ زده است


بنابراین از هم اکنون ، اولین کپسول برای خرید در دسترس است و دو کپسول به زودی پس از آن دنبال می شوند.

قسمت اول از 20 قطعه تشکیل شده است (بنابراین جای هیجان زیادی وجود دارد) و سپس در هجدهم ژوئن یک نسخه محدود Alyshia Bra برای پراید افت می کند و در نهایت 20 مورد دیگر در ماه جولای عرضه می شود.

لطفا پول ما را بگیرید

در حال حاضر می توانید سوتین ، شورت ، نیم تنه ، کرست و لباس بدن – همه در طیف رنگی و برش – از 30A به 46DDD و XS تا 4XL تهیه کنید.

قیمت ها از 49.95 دلار تا 69.95 دلار است.


این مجموعه به انگلیس ارسال نمی شود ، اما در چندین سرزمین جهانی ارسال می شود.

اگر دوستی دارید که در خارج از کشور زندگی می کند ، وقت آن است که آنها را سرزنش کنید.

برای دیدن مجموعه کامل در زیر پیمایش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>