همگام شدن با Kardashians Reunion: پیش پرده ، اخبار ، تاریخ انتشار

[ad_1]

بعد از 20 فصل کامل ، همگام با کارداشیان در حال پخش است که امشب قسمت آخر آن پخش می شود. بله ، شما اجازه دارید فردا را به عنوان یک روز ملی عزاداری تعطیل کنید.

اما خبر خوب این است که سرانجام پیش پرده نمایش تجدید دیدار – به میزبانی اندی کوهن – کاهش یافت و کاملاً انفجاری به نظر می رسد.

این کلیپ نشان می دهد که کل خانواده کار جنر (بدون راب) – کریس جنر ، کیم کارداشیان ، خلوئه کارداشیان ، کورتنی کارداشیان ، کندال جنر ، کایلی جنر و اسکات دیسیک – در 20 فصل گذشته به گذشته نگاه می کنند و با موضوعات دشوار روبرو می شوند. کوهن از کورتنی و اسکات می پرسد که آیا فکر می کنند رابطه آنها ممکن است متفاوت باشد اگر اینقدر در نمایش به اشتراک گذاشته نشده باشد؟

كورتني در اين كليپ پاسخ مي دهد: “احتمالاً ، اما من فكر مي كنم سو abuse مصرف مواد سوداگرانه بوده است.”

اسکات تصدیق می کند: “من بسیار غیرمسئول بودم.”

کوهن سپس می پرسد آیا کورتنی و زیبای جدید تراویس بارکر برکت اسکات را دارند؟ بی دست و پا – به شکلی نامناسب.

این چیزی است که کارداشیان مدت ها قبل از شروع زیبایی خود به نظر می رسید

رسوایی تقلب Khloe نیز مطرح می شود. کوهن از خلو در مورد تریستان تامپسون – پدر دخترش ترو – که هنگام بارداری وی را فریب داده و سپس با بهترین همسر سابق کایلی ، جوردین وودز ، فریب داده است.

“وقتی تریستان برای اولین بار شما را فریب داد ، از کجا می دانستید که این کار دوباره انجام می شود؟” خلو در جواب سر تکان می دهد و به نظر می رسد محفوظ است. كریپس

اخیراً شایعاتی در مورد تریستان و خلو وجود دارد و ادعا می شود که آنها نه تنها نامزد شده اند ، بلکه تریستان بار دیگر تقلب کرده است.

در پایان کلیپ ، کوهن به خونسردی بین کریس و کیتلین جنر می پردازد. “کریس ، آیا کیتلین را به خاطر روشی که با تو داشته است بخشیده ای؟” او می پرسد ، قبل از اینکه دوربین بر روی یک کریس معتبر بریده شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

فینال در دو قسمت اتفاق می افتد (احتمالاً به دلیل اینکه # درامز فقط برای یک اپیزود زیاد بود) ، قسمت اول در 17 ژوئن پخش می شود. می توانید تماشا کنید همگام با کارداشیان در یک! بریتانیا و هایو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>